5 Secretele frumusetii din Anastasia

Secretele frumusetii »Stiri» 5 secrete de frumusete de la Anastasia Volochkova

5 secrete de frumusețe de la Anastasia Volochkova

5 Secretele frumusetii din Anastasia
Regal poartă, grație, aspect mândru, O astfel de femeie nu poate fi trecut cu vederea, faimosul dansator de balet spune cititorilor ei despre secretele sale de frumusete, armonie si buna dispozitie.







Mi-am găsit echilibrul ideal în greutate și am învățat cum să o păstrez. Dacă am nevoie pentru a pierde în greutate, apoi exclude acele alimente care dau o creștere în greutate. Carnea nu mănânc și nu mănânc. Nu există niciun principiu special aici, doar după ce mi-am interzis carnea. Îmi place foarte mult pește, în special gătit în japoneză. Dar eu nu mănânc des. Dieta mea: fructe, legume, nuci și brânză. Pentru mine, sfeclă excelentă de mâncare sau spanac cu ulei de măsline.

Abordarea vieții în general și a consumului în special ar trebui să fie una - fără probleme și probleme. Necesitatea de a pierde in greutate? Consuma legumele si fructele in portii mici si mai des. Mancatul în cantități moderate ajută la calm și forță. Chiar vreau să mănânc - mănâncă-l. Dar, de asemenea, calm. Dacă mâncați produse "interzise" și, în același timp, vă gândiți la cât de dăunătoare este, veți câștiga greutate.







Îmi place o baie adevărată rusă cu măture de stejar, uleiuri esențiale de menta, eucalipt și bergamot. Pentru mine este o parte integrantă a modului meu de viață. Mă duc la camera de aburi de trei ori pe săptămână. De obicei mă duc în camera de aburi de șapte ori la fiecare 15 minute. Sunt foarte, foarte mult, din fundul inimii mele! Blaturi din brad, stejar, ienupar. Mă ajută să mă simt bine.

Cu plăcere și diligență fac diferite măști și prefer preferințele populare. Un efect minunat oferă o mască facială din cartofi fierți, părul înmoaie efectiv decoctul urzică și îmi place și să-mi spăl fața cu perfuzie de musetel. Apropo, ceaiul cu mușețel este, de asemenea, foarte gustos și util. O beau în fiecare zi.

Fără cosmetice și bune, "inteligente", așa cum spun ei acum, cremele în zilele noastre, desigur, nu fac. Toți îngrijitorii: laptele pentru machiaj, tonicul, crema de zi și de noapte ar trebui să fie același lot. Apoi, pielea se regenera mai repede și își păstrează aspectul tânăr și radiant mai mult. Acum folosesc cosmetice rusești. În compoziția acestor creme sunt proteine ​​naturale de perle. Ele sunt ușoare în textură (care amintește de spumă de mare), absorbite rapid.

Folosesc în mod activ machiajul și cred că pudra, rimelul și rujul sunt cu adevărat cei mai buni prieteni ai fiecărei femei. La urma urmei, dacă există semne de oboseală, o noapte fără somn sau o dispoziție proastă, numai machiajul competent poate salva.

De obicei, mă pictez și îmi cunosc fața și nuanțele care îmi plac cel mai bine. Prin urmare, sfătuiesc pe toată lumea să încerce să experimenteze în fața oglinzii, folosind diferite sunete și opțiuni diferite, și prin încercări și erori, ridicați acele opțiuni de machiaj care vă vor face irezistibile în orice situație. Credeți că uneori cosmeticele pot face minuni adevărate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: