49 Moduri de a surprinde o fată - articole - un spray de șampanie

49 moduri de a surprinde o fată

49 moduri de a impresiona o fata

1. În trecere introduce în frazele sale de vorbire care o fac să se creadă că nu sunt atât de simple. De exemplu. „Pe parcursul activității mele în a șaptea Concertul pentru vioară ...“ „Sunt pierderi mari, rasa noastră nu este realizat cu epoca lui Ivan cel Groaznic ...“, „... și apoi, conta, vine la majordomul meu ...“, „Chiar înainte de a lua parte la un maraton de biciclete de șase zile ... "







2. Vozi în CD Sibelius, "Rammstein, cor. G. Ropes, Ani Lorak și cântece din desene animate "Crocodile Gena și Cheburashka". La întrebarea fetei, ce este, spuneți că aceasta este muzica preferată.

3. Mergeți la club sau la o petrecere, puneți în buzunar niște prostii mici cu pufos ochi. Găsind o doamnă atrăgătoare, dă-o cu cuvintele: "Dar el vrea cu adevărat să te întâlnească". A spune "nu" unui iepure de pluș nu poate decât o femeie absolut fără inimă fără un simț al umorului și tu și așa o persoană la nimic.

4. În restaurant, întrebați chelnerul dacă servesc preparatele de patiserie și salata de dulciuri Noix et Roquefort? În mod special, în mod neașteptat, va suna în bucătăria chineză.

5. Explicați-vă numai cu un hexametru. - Ce faci în seara asta, prietene, spune-mi? // Dacă este gratuit, poate că vom merge la bar?

6. Refuzați să vizitați filmele "Copii sub vârsta de 18 ani". Fii jenat, recunoști că ești doar 17 ani.

7. Intreab-o într-un fel: „Și cine dintre noi este acum președintele“ Când se uită la tine în surpriză, cineva a răspuns, clătinînd din cap și spune, „Ei bine, uau, ce nume amuzant„!“

8. Arată-i razele X. În paranteze, explicați: "Aici am 10 ani" sau "Și eu sunt la absolvire".

9. Spune-i că nu ai văzut niciodată "Ironia soartei sau cu abur ușor!". Și "17 momente de primăvară" - de asemenea.

10. Care era numele ei? Dacă steaua nu funcționează, atunci cel puțin fișierul cu care lucrați în prezent în Word'e și asigurați-vă că îi spuneți despre ea.

11. Dacă, încercând să mențină o conversație pe subiecte de interes pentru bărbați, întrebați ce fel de club de fotbal vă este rău, răspundeți la ce fel de "vila" din Uganda.

12. Lasă-o să te învingă în luptă.

13. Legați ochii, luați-i mâna și o conduceți de-a lungul unei căi confuze pentru o lungă perioadă de timp. La sfârșitul drumului, când ea deja va arde cu nerăbdare, opriți-o și lăsați-o să-și îndepărteze bandajul. Cu un minut înainte, puneți o batistă pe ochi. La întrebarea "Unde suntem?" Spin: "Nu știu, eu nu am văzut unde mergeam".

15. Dacă sunt în așteptare pentru vizita ei, lăsați-l să te găsește pentru distracție preferată - desen ikebana, modelare lut, ștanțare, sau încercarea de a respira viata in homunculus creat de tine.

16. În restaurant, după ce ați mâncat, îndepărtați singuri vasele și spălați-le. Explicați-vă actul cu un obicei vechi de burlac.

17. Pentru prima oară când a chemat-o la o casă la o vizită seara, pierde toată noaptea cu ea în Lumea tancurilor.

18. Mergeți la restaurant, puneți-i numele pe plăcuța pieselor rămase.

19. În fiecare zi s-au dus la ea prin scrisoare. Nu e-mailuri! Scrie pe hârtie. Pene de gâscă. Dar fără "yat" și "Izhitsy".

20. Când ea încearcă mai întâi să te sărute pe cont propriu, întoarce-te și spune: "Da, te cunosc, femei, cu toții ai nevoie doar de unul!"

21. Întoarce-te la ea numai pe tine.

22. Realizați textele rezultatelor. De exemplu, vindeți-vă casa, vindeți imagini și adăpost și cumpărați toți banii pentru o întreagă mare de flori. Poeții-compozitori de rău nu vor sfătui.







23. Măsurați contorul croitorilor de la cap la picioare. Înregistrați măsurătorile. Nu explicați de ce ați făcut asta. Misterios zâmbește.

24. După aranjarea unei mese romantice, clătiți-o într-un pahar de praf inofensiv și faceți o băutură, spunând că aceasta este o poțiune de dragoste, după care dragostea ta va deveni și mai puternică.

25. Gândește-te la poreclele ei interesante. De exemplu, Kuzka, Bethany sau Struvelpeter.

26. Du-te la casa ei, sunați și întrebați dacă aveți nevoie să-l cumpărați pe drum. După ce ați ascultat pâinea, laptele și zahărul, cumpărați un caracatiță, semințe și șampanie.

27. În general, utilizați mai des serviciile de curierat. Mai ales cel în care parcelele sunt purtate de astfel de oameni speciali, îmbrăcați în iepuri gigant roz.

28. Tăiați-o și numele dvs. cu o pătrată pe stâlpul de beton.

29. Cadourile bruște sunt o armă de eficacitate rară. Poate că nu are nevoie și darul acest set festiv pentru harakiri că ea a aplicat dintr-o data pe Placa podgovorenny chelner tine, dar va fi în continuare placut surprins.

30. Spune-i că ești virgină. Ce, de două ori divorțat? Era o relație pur spirituală.

31. Arătați-i un testament certificat de un notar, prin care primește toată proprietatea dvs. mobilă și imobiliară.

49 Moduri de a surprinde o fată - articole - un spray de șampanie

32. Desenați-i portretul. După cum știi cum. Puteți chiar să folosiți un stilou cu pix pe o hârtie în carcasă din notebook. Principalul lucru - inserați lucrarea rezultată într-un cadru de aur cu sculptură. Trimite-i să lucreze cu un mesager.

33. Dacă va fi tăcută doar câteva secunde, întrebați imediat întrebarea: "La ce te gândești? Mă întreb. În ultimul moment, pari atât de îndepărtat ... "

34. Atribuirea unei date, ridicați locurile cu dragoste și diligență. De exemplu, un muzeu de paleontologie, o expoziție de porci, un concurs regional de recitatori-recitatori, un atelier metalurgic la o filială a unui prieten vor funcționa bine.

35. Cumpără-i "Lamborghini Diablo" roz.

37. Apelați-o la înălțimea zilei de lucru, convingeți totul să renunțați și să vă întâlniți urgent, deoarece trebuie să-i arătați ceva extraordinar de important! Atribuiți o întâlnire la intrarea în grădina zoologică, apucați-o pe fată și, fără să răspundeți la întrebări, îl face să alerge în cușcă cu racoon-poloskunom. Opriți-vă. Îndreptați degetul spre raton. Exclamă: "Ei bine, nu e minunat. Nu puteam să plec fără să-ți arăt! "

38. Învață să te uiți pe mâini. La femei, acționează uimitor, transformă ideea lor despre lume. În mod deosebit bun la certuri, când începe să muște, ridică-ți mâinile, umbli în cameră și tăce mila. Pentru a privi cu fermitate în ochii tăi fără rușine, va trebui să se așeze pe podea, iar asta în sine acționează ca un calmant.

39. Echipați mașina cu mecanismul de eliberare rapidă pentru scaunul pasagerului din față. Butonul, inclusiv acest dispozitiv interesant și util, este atașat de el însuși. Mai ales spectaculos va fi să-l apăsați undeva pe o întoarcere abruptă la o viteză de 130-140 km / h.

40. pretindeți că considerați că mama ei este un colecționar pasionat de tot felul de anecdote dubioase. să aibă întotdeauna în câteva stoc proaspete, astfel încât atunci când întâlnirea cu mama de exclamand: „Nu, Anna Ivanovna, cu toată experiența de acest fapt, pun pariu că nu ai auzit!“

42. Consultați-o cu privire la cele mai mici probleme. "Crezi că e mai bine să amesteci zahărul în sensul acelor de ceasornic sau în sens invers acelor de ceasornic?", "Nu-i nimic că mi-am pus ciorapii pe șosete pe pat?". În același timp, nu solicitați sfaturi cu privire la mai multe probleme globale: decizia de a revigora mașina în portocaliu, invită-ți prietenii la ziua de naștere a mamei și cumpăra o excursie turistică pentru două în timpul Mongoliei de iarnă.

43. Întreabă-o periodic întrebări care te fac să gândești. De exemplu, "De ce numărul de Pi nu se termină niciodată", "Credeți că suntem singuri în univers?", "De ce apa cădea de sus în jos, și nu invers?". Este important ca aceste întrebări să fie spontane. De exemplu, cu două minute înainte de orgasmul ei.

44. Dimineața aduceți patul la o ceașcă de cafea, stând pe masa de bucătărie.

45. Cereți-i fetei să se căsătorească cu tine, apoi nu veni la nuntă. Se poate dovedi a fi foarte distractiv.

46. ​​Cereți-i să creeze o nouă limbă pe care numai voi doi o puteți înțelege. Începe să mormăiești, fără să aștepți consimțământul.

47. Spune-i într-o voce serioasă cumva că te gândești la schimbarea sexului. Nu răspunde la întrebări, taci, intră în tine.

48. Vorbește într-un vis într-o limbă străină. De exemplu, în hindi sau estonă.

49. Răsturnați sprâncenele.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: