30 șabloane HTML pentru trimiterile de e-mail

30 șabloane HTML pentru trimiterile de e-mail

Bună ziua!
Vreau doar să-mi cer scuze pentru că nu am scris atât de mult pe blog. O mulțime de muncă și puțin timp.
Recent am decis să facem un buletin informativ de e-mail clienților existenți. Scrieți o frumoasă, "vândă" textul și împingeți-o cu text simplu în scrisoare nu ar fi fost kosher :). E mai frumos, dacă asemenea scrisori sunt decorate cu un design.






Ei bine, atunci. În primul rând am decis să găsesc un șablon de e-mail existent și să-l folosesc. Puteți vedea rezultatele căutării de mai jos. Majoritatea descoperirilor au fost plătite. Și știi cum nu-mi place, pentru că Open Source este întotdeauna frumoasă. Nu îmi plac serviciile plătite și eu încerc să fac mai mult liber. Ca rezultat, am luat totul liber și am primit acest post.
La alegerea unui șablon de e-mail, au existat mai multe criterii:
  1. adaptabilitate;
  2. Apel.
Ca urmare, nu a apărut niciun șablon.
Utilizatorii cu dispozitive mobile sunt deja asimilați numărului de persoane cu computere staționare. Deci, în orice caz, șablonul ar trebui să fie adaptabil. Și dacă designul nu este atrăgător, atunci este mai bine să nu folosiți șabloanele html gata făcute. Rezultatul epicului - ei înșiși au atras și au făcut.






Dar dacă nici unul dintre aceste șabloane nu a venit la noi, nu înseamnă că nu va fi potrivit nimănui. Toată lumea are obiective și cerințe diferite. În atenția dvs. o colecție de șabloane html pentru trimiterile de e-mail.
Nu le folosiți pentru spam. Spamul este rău.
Șablon de e-mail gratuit

Șablon pentru trimiterile de e-mail în tonuri gri-albastru. Acesta va funcționa perfect pentru majoritatea clienților de e-mail, inclusiv pentru cele mobile.

30 șabloane HTML pentru trimiterile de e-mail
  • exemplu
  • descărcare
Șablonul adaptabil pentru expedierile prin e-mail
30 șabloane HTML pentru trimiterile de e-mail
  • descărcare
Antwort - șablon html adaptabil pentru expedierile prin e-mail

Un cadru pentru un șablon adaptabil de livrare a e-mailurilor. Lucrează cu aproape toți clienții de e-mail.

30 șabloane HTML pentru trimiterile de e-mail
  • exemplu
  • descărcare
Widgeturi ABC
30 șabloane HTML pentru trimiterile de e-mail
  • descărcare






Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: