3 ore de club rece sau de comedie, extra sau turnare!

și nu înțeleg. de ce astăzi a venit la extras de club de Comedie (care a fost anulat, apoi altceva)
15-00 m.Mayakovskaya, s-au înregistrat minute la 20 de minute (atunci de ce ne sunt scrise aici? Nu dacă să Brigadier ne-a scris. Și apoi, când sosește o persoană, doar căpușe, da asta e. Ce populație duplicării. ), apoi a condus la Belarus - în afara congelare la 40 minute- alege, gândire. a spus că e care nu au primit cardul pe care îl puteți obține bani - vrea să fie Vacan du-te bine (. mers, și am convins un prieten apropiat), 20 la 30 de minute de mers pe jos la Palatul de Aur, acolo a ales din nou, construit pe 2, a crezut în rezultat.






Bună conducători! condusă de directorul deținut încă 90% din oameni (înainte de 10 de ori pentru a construi, numărate și se uită în RON), iar 10% - un bărbat de 50 de ani! ca un minim. care stătea în frigul teribil. (inclusiv eu însumi, slujitorul vostru ascultător) a fost trimis acasă. (Și nu aș spune că în jurul meu erau curbe kosye- nu sunt suficient de atractive, astfel încât controlul Feys mister încă rămâne de nepătruns.)






Da, desigur, au fost aduse scuze (AS blagorodno- Pct rar se întâmplă, vă mulțumesc, arc!). Dar ce-mi pentru mine izvenenja, iertați, fără compensarea daunelor mele morale și financiare. Am cheltuit ca rezultat acest lucru. dar nu extra. 6 ore. în orice loc!
Domnilor, lideri de echipă buni! și este cu tine! directori. dacă e ÎNCĂRCARE, atunci asta este ceea ce spui. chemați lucrurile după numele lor. sau scuzați-mă - vă scrieți oameni aici, îi vedeți chipurile. fotografii. deci selectați imediat. aici. dar nu și atunci. când o persoană călătorește la tine! 3 ore se află în frig. și apoi spun că îmi pare rău.
Ne pare rău! scuzele nu sunt acceptate. Mai bine îți faci treaba. Și dacă ești. apoi tratați alții ca oamenii.
se referă la toți maeștrii și la filmele lor cu regizori care sunt legați de extrasele Clubului de Comedie.

Înapoi la început







Trimiteți-le prietenilor: