24 moduri de a nu petrece în această vară pierdut, eu sunt tânăr!

Vara ... Școala este lăsată în urmă și de data aceasta Dumnezeu te încredințează să-l cheltuiți pentru El. Dar, de multe ori, aceste zile fierbinți și de obicei plictisitoare sunt pline de calculatoare, seriale, înghețată și, dacă este posibil, o excursie interesantă pentru aceste 90 de zile atât de scurte.







Timpul vara curge ca nisipul prin degete si am decis sa va oferim 24 de idei cum sa facem vara cea mai folositoare pentru dumneavoastra si pentru oamenii din jurul vostru. Această listă mică vă va ajuta, dacă sunteți angajat în planificarea vară.

24 moduri de a nu petrece în această vară pierdut, eu sunt tânăr!

24 moduri de a nu petrece în această vară pierdut, eu sunt tânăr!






24 moduri de a nu petrece în această vară pierdut, eu sunt tânăr!

24 moduri de a nu petrece în această vară pierdut, eu sunt tânăr!

Alte rubrici

Conferințe viitoare

  • Nu există conferințe viitoare

Noi existăm pentru a vă ajuta să cunoașteți mai bine pe Dumnezeu, să vă pregătiți pentru slujire și să aduceți mesajul plin de bucurie generației noastre!

Participarea ta

Vom fi recunoscători pentru participarea dvs. la cauza noastră comună. Utilizați aceste linkuri pentru a sari rapid la paginile proiectului:

Link-uri rapide

Vom fi recunoscători pentru participarea dvs. la proiectele noastre. Utilizați aceste linkuri pentru a sari rapid la paginile proiectului:

Informații juridice

Organizația religioasă centralizată "Uniunea rusă a creștinilor baptiști evanghelici"

INN 7709017656, punct de control 772601001, OGRN 1037739147412, OKPO 13169901

Moscova, autostrada Varșovia 29, clădirea 2







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: