14 Raspunsuri despre centrocenta la strada, strada Lydia baznova, 20

A umplut canalul dintelui. M-am așezat timp de 2 ore, a fost întotdeauna dureros, deși cu o înjunghiere. Lucru dur al unui medic. Rezultatul - o durere de dinți 2 luni după acest tratament, și anume cel de etanșare un material de umplutură rădăcină scurs de la canal și în țesutul, adică, doctorul străpuns prin rădăcina dintelui ....! M-am simțit imediat durere de tăiere foarte ascuțit, pe care ea a spus: „?! Hai, la fel ca asta doare“. In imagine a fost în mod clar vizibil, dar doctorul nu a spus nimic și nu a avertiza cu privire la consecințele, adică. F. Ascunse. Data viitoare ›







Pentru prima dată am intrat în această stomatologie cu pulpită. Au făcut anestezie, amorțită, probabil, o jumătate de cap dintr-o dată! Sentimente - nimic nu se simte! Doctorul a fost atent, a reacționat la fiecare suspin, mi-a plăcut foarte mult serviciul! Acum la recepție numai în Centrodent! Verificat pe tine însuți!

A trecut tratamentul pulpitei în stomatologia Centrodent. Nu am întâlnit o abordare mai calitativă și individuală oriunde! Medicul este atent, procedura a fost rapidă și fără durere. Vă recomand cu tărie Centrodent. Pot spune că vor putea rezolva orice problemă aici!

Centrodent mi-a fost sfătuit de un prieten care vindecă constant dinți. Tocmai am aplicat pentru a-mi spala dintii. Marina Valentinovna ia plăcut doctorului! Am inspectat-o, apoi am spus în detaliu ce ar fi mai bine să facă acum, dar că ar putea aștepta. Drept urmare, ea a făcut o curățare profesională și a vindecat un dinte, care era o gaură. În viitor, intenționez să fac albire.







Vizitez în mod regulat dentistul din Centrodent. Toată lumea îi place aici, o clinică dentară modernă, puteți face totul pe loc: vă puteți spăla dinții, tratați și faceți o fotografie! Obișnuiam să merg la o altă clinică pentru un pod cu cocoașă, dar era inconfortabil să ajung acolo, așa că am decis să testez clinica, care este aproape de centru și a fost mulțumită! Administratorul este prietenos, medicii sunt foarte atenți, prețurile sunt rezonabile, nu mai mari decât în ​​alte clinici.

A făcut o periere ultrasonică a dinților în "Centrodent". Mi-a plăcut clinica, am curățat-o bine și repede. 1400 р. - aceasta, în ceea ce mă privește, costul scăzut al muncii cu dinți. Deci, acum voi merge doar aici cu probleme cu dinții și o recomand tuturor.

Din păcate mi-e frică de stomatologi, voi aștepta doar pentru durere intolerabilă și numai atunci mă voi duce la doctor. Am schimbat adesea clinici, pentru că rareori îmi place modul în care lucrează dentiștii. De data aceasta am mers la clinica Centroent. Sincer, am găsit acest loc pe Internet. Apropo, ei au direct pe site-ul indicat cum să ajungă la ele - foarte convenabil. Dar punctul este că am venit la Rogulina Olga și acum nu va scăpa de mine oriunde. Am avut câteva găuri în dinți, dar i-am adus până la punctul în care a devenit dureros să inhalezi. Data viitoare ›

A umplut canalul dintelui. M-am așezat timp de 2 ore, a fost întotdeauna dureros, deși cu o înjunghiere. Lucru dur al unui medic. Rezultatul - o durere de dinți 2 luni după acest tratament, și anume cel de etanșare un material de umplutură rădăcină scurs de la canal și în țesutul, adică, doctorul străpuns prin rădăcina dintelui ....! M-am simțit imediat durere de tăiere foarte ascuțit, pe care ea a spus: „?! Hai, la fel ca asta doare“. În imagine a fost clar vizibil, dar medicul nu a spus nimic și nu a avertizat cu privire la consecințe, adică a ascuns-o. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: