10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Multe femei de modă, văzând o stea pe stea, alergând la croitor sau la magazine pentru a găsi unul similar. "StarHit" a realizat un sondaj și a aflat cine poate fi egal în alegerea hainelor și a accesoriilor, și al cărui stil de fan este copiat cel mai adesea.







10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Olga Buzova combină cu succes hainele sale cu încălțăminte exclusivistă

1 loc Olga Buzova.

10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Victoria Bonya a reușit să devină o femeie europeană infecțioasă cu o luciu

2 loc Victoria Bonya.

10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Xenia Borodina încearcă imagini diferite, dar întotdeauna atractivă

3 pe locul Ksenia Borodina.

10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Alsu - standardul de eleganță, merită să ne concentrăm pe ceapa feminină ideală

10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Ksenia Sobchak recomandă înainte de a ieși într-un mod cuprinzător să se studieze pe sine, pentru a nu permite o supraveghere în alegerea unei rochii

5 pe locul Ksenia Sobchak.

10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)






Polina Gagarina a reușit să obțină un succes impresionant în domeniul stilului, după pierderea în greutate, fără succes

6 loc Polina Gagarina.

10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Alena Vodonaeva se bazează pe feminitatea agresivă

7 loc Alena Vodonaeva.

Luminos, îndrăzneț, sexy Alain este capabil să experimenteze cu garderoba. Recent, de exemplu, am încercat pe un blăn albastru cu adidași. La cei 32 de ani, Vodonaeva alege tinute sexy, dar in acelasi timp si chic, feminine. În plus, pe figură ideală lucrurile arată foarte bine. Garderoba lui Alena se umple în mod regulat și, cel puțin o dată pe săptămână, împărtășește cu abonații săi în rețele sociale cu actualizări de ceapă.

10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Credința lui Brejnev rămâne întotdeauna impecabilă în orice situație - atât pe covor cât și în viața de zi cu zi

8 Locul Vera Brezhnev.

Cântăreața este mai des decât alte vedete din clasamentul celor mai frumoși oameni din țara noastră. Apropo, ea a fost cea care a topit lista celor mai frumoase femei din show-ul rus, potrivit cititorilor revistei "StarHit". Credința este impecabilă, nu numai pe covor, ci și pe aeroport. În această toamnă, Brejnev a spus: "O altă veste bună! Mândria mea. Se începe vânzarea colecției de capsule "VERVERA for Pe". Asta am planificat, am vrut să fac și am făcut-o. "

10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Yana Rudkovskaya simte perfect că tendința apare întotdeauna numai în tinutele la modă

9 locul Yana Rudkovskaya.

Dulapul lui Yana Rudkovskaya poate fi invidiat de orice moda. Producătorul în vârstă de 39 de ani este extrem de scrupulos în alegerea hainelor și în colecția sa personală, noutățile de modă ale celor mai renumite branduri din lume. "Nu folosesc serviciile de stilisti. Nu contează cine mă blesteme, mă regretă sau mă dezbate. Eu îmi judec popularitatea prin Twitter și Instagram. Dacă n-aș fi interesat de oameni, nu ar fi atât de mulți abonați. Toată lumea știe dragostea mea pentru Chanel. Nu văd nimic rău cu această dragoste - aceste lucruri sunt întotdeauna relevante. Îmi place Dior, Balmain - branduri cu o istorie ", - spune Yana Rudkovskaya într-un interviu cu revista Elle. "Stilul meu este o rochie pentru păpușă. Este clar că până la vârsta de 50 de ani nu voi intra în acest lucru, deși, dacă te uiți la Anna Dello Rousseau, atunci ea nu respectă în general limite de timp. Nu pot spune că sunt un shopaholic. Deși, dacă îmi place colecția, pot să cumpăr aproape totul.

10 Stele, care sunt cele mai elegante din show-ul rus (foto)

Oksana Fedorova - un exemplu de urmat din momentul concursului "Miss Univers"

10 loc. Oksana Fedorova.

Steaua "Twilight Saga" a lovit fanii cu o rochie sexy mini în care a apărut pe covorul roșu la premiera noului ei film.

Steaua "Twilight Saga" a lovit fanii cu o rochie sexy mini în care a apărut pe covorul roșu la premiera noului ei film.

Am ales cele zece cele mai elegante vedete ale show-ului rusesc, ale căror ieșiri seculare sunt copiate cu plăcere de către fani. Mulți oameni încearcă să-și imite stilul.







Trimiteți-le prietenilor: