10 momente Omg din seria "cerc secret"

10 momente Omg din seria

"Cercul secret" a murit oficial pentru întreaga lume, dar momentele OMG din această serie vor trăi întotdeauna în inimile noastre. Am identificat 10 momente din viata lui Chans Harbour, din care tocmai a coborât maxilarul, inclusiv sexul straniu al lui Adam si Cassie!







1. Moartea lui Nick în seria a cincea "Slug"
Suntem încă șocați de moartea prematură a lui Nick. Când Charles tocmai a început să se încălzească, tot ce ne-am putea gândi la ceva de genul: - „Da, el vrea doar să se spele capul lui“ - dar atunci când ne-am dat seama că tipul este mort decât toți cei morți, în ochii noștri, lacrimi înghețate de mult mai mult decât piscina , în care sa înecat. Mulțumesc, Kevin Williamson. O vom purta de ani de zile din cauza acestui doliu.

2. Adam și Diana fac acest lucru în a cincea serie de "Slug"
Nu este nimic mai bun decât cămașa neoficială, făcând dragoste în blugi neagră. Sexul lui Adam și Diana a fost jucaus, poetic și sincer murdar. Să ne uităm mai mult la această scenă de iubire: 1) Diana stă în poala lui Adam. 2) Diana linge frisca de pe gâtul lui Adam. 3) Adam a tencuit întregul sân de Diana cu frisca. 4) Adam și Diana se înșelă în jurul lor, gâdilindu-se unii pe alții, și se termină cu un coșmar în pat în lenjeria lor. 5) Adam se scutura.

3. Cassie si Adam sarut, castigam in seria a XI-a "Ice and Flame"
Odată ce este pentru o singură serie Adam fac obiectul unui dumping de aproximativ trei ori, Cassie a cedat în cele din urmă farmecul irezistibil și emo și a permis buzele lui bow colectate îl ating. Sărutul a fost magic și blând, în afară de faptul că sa întâmplat într-un subsol murdar, presărat cu pânză de păianjen și fantome (unul ar fi destul de mult).

4. Ochii lui Jake se umple cu lacrimi, iar noi plângem în a douăsprezecea serie "Martor"
Până când, în cele din urmă, am izbucnit în extaz, amintindu-ne cum Jake și-a înviat amintirile tragice, să clarificăm un lucru: băieții duri nu plâng. Ochii lui Jake umpluți de lacrimi, cerem să nu fim confundați cu Adam, ale cărui ochi continuă să curgă cu lacrimi amestecate cu rimel. Dacă sunteți ca noi, ar trebui să reconsiderați această scenă emoțională de cel puțin zece ori, mâncând-o cu o mare parte din înghețată.







5. Don și Charles sărut ... Și noi continuăm să fim îngrozite în a zecea serie de "Darkness"
Lacrimi umplură în ochii noștri, și am avut un stomac deranjat când am văzut Don Chamberlain a închis buzele cu dragul nostru prieten Charles Meade. Bietul om, probabil, nu va avea posibilitatea de a atinge buzele de sex feminin zeci de ani (Dumnezeu știe, soția sa ținut din scurt lui), și el a fost un pic uimit când cea mai mare dragostea lui și la sărutat. Sărutul a fost romantic, lung, pe îndelete și gratuită, dar în cele din urmă provocând greață.

7. Adam eliberează la voința feministului său intern în seria a optsprezecea "Jertfa"
Este posibil ca momentul nostru preferat de „Cercul Secret“ va fi cel în care Adam a petrecut o seară flirtezi cu Kyle (cel mai popular tip din școală), și apoi cu entuziasm i-au spus cu privire la drepturile femeilor. După ce a lovit Kuylyu în falcă, omul a continuat tirada care a erupt plin de pasiune despre esența tragică a iubirii în subsolul tatălui său, care este destul de similar cu ceea ce facem în fiecare zi. Bine ați venit la cealaltă parte, Adam. Cineva la invitat pe Adam la o petrecere de pijamale.

8. Diana devine sora secretă a lui Cassie în seria nouă de "Cristale"
După săptămâni de divinație, care este al doilea copil al lui John Blackwell, vom ajunge în cele din urmă la adevăr. Sa constatat că Diana - nu este faptul că o fată bună am cunoscut și iubit, dimpotrivă, în venele ei curge magia întunecată, și poate în orice moment pentru a merge la acoperiș, în cazul în care o parte ar fi o grămadă de crengute de soc. Desigur, cea mai importantă parte a acestei descoperiri este faptul că Cassie și Diana au fost angajate cu Adam licitație de sex adolescente. Are sens să vorbim despre rivalitatea surorii!

9. John Blackwell insemină doamnele în episodul douăzeci și unu "Graduation"
Dacă crezi că Jake este un super-bărbat, pregătește-te să te gândești la John Blackwell. Tipul nu numai că a fertilizat două fete sexuale în vârstă de șaptesprezece ani, și-a semănat sămânța magică în fiecare fată a Cercului său, inspirându-i să facă sex cu băieții lor fără contraceptive. În plus, a fost distanta anilor '90. În acel moment, nimeni nu a auzit vreodată de prezervative.

10. Charles face o încercare eșuată de a se sinucide în cea de-a douăzeci și două de serii "Familie"
Tot ce rupt, ce ai făcut în acel moment (au fost tăiate V-gât, la toate tricourile), atunci când Charles Mead a încercat să se sinucidă. Din tot ceea ce am văzut, putem concluziona că cineva a citit Charles vechi pepinieră rima: „Nimeni nu mă iubește, nimeni nu va mangaia, voi merge în sadochek, naemsya viermi!“, Și în cele din urmă nebun. Tot restul vieții sale în fața ochilor noștri va fi persoană comatos Charles, toate punctată cu viermi - dar memoria lui va trăi pentru totdeauna în fanfiction noastră.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: