1 - Montarea anvelopei cinematografice

Toate, salut! Încă o dată mulțumesc tuturor pentru sprijinul acordat în alegeri! Am decis să realizez un experiment - să pun doar trei posturi dintr-o dată, cu prelucrare diferită. Va fi un serviciu de anvelope - albastru, o chiuvetă - fără roșu albastru parazit, iar salonul este alb-negru. Totul a fost împușcat într-o singură zi. Să vedem cum vă place aspectul unui astfel de plan!







După o zi frumoasă. când totul a mers conform ... hm, am desfăcut roata într-o băltoacă \ groapă a trebuit să plimbare pe roata de rezervă, pe care îmi place o saabersha reală, a schimbat propria sa, și modul în care adevăratul nevezuchnitsa - sub duș)) ​​_))

Așa că am mers în rezervă până ieri. A hotărât să se angajeze în serviciul de anvelope și să examineze faptul că există cu o roată și ce rezultate a posesiei de cauciuc TRIANGLE t 210 (china).

Primele impresii - cool! În liniște, ușor, cu tenacitate.

Volgograd dar a făcut unele modificări, masina nu a fost difuzate de amortizare (întregul trunchi de break meu a fost ambalat până la refuz, în mașină 4 adulți, doi copii) și atunci când rulează la o viteză de 100 km \ h în gaura roții din spate formează o hernie pe cablu. Mic, dar format.







După 6 mii de kilometri nu mai existau plângeri, bine, hernia nepotrivită de Volgograd nu conta, așa că am continuat să mă bucur. Dar acum Chelyabinsk a decis să facă ajustări ...

Păi, am văzut că a fost!

După ce am schimbat roata și sunetul, am găsit o gaură. Aici este mai jos)

Și acesta este Saab și el așteaptă)

Tinere pe shinomontazhke era o conversationalist plăcută și un om bun, el a spus, cel mai bine sfătuit și nu au minte fotografii. Apropo, aparatul de fotografiat nu a fost accidental, știam că mă duc la anvelopă și am decis să fac o carte pentru tine, totul pentru tine)

Inițial, planul a fost de a face o gaura, dar atunci când am luat planul roata în sine a dispărut ca optimismul meu ... Din cauza faptului că nu am dat seama că roata străpuns și-l conduce în jurul valorii de disc 100-150m am polirnula interiorul cauciucului, lustruind o grămadă de miezuri ...

Nici măcar nu știam că din cauciuc fără tub poate fi făcută o cameră și chiar mai ieftină! Doar pentru 565 de ruble o camera pe guma mea si inainte sa cucereasca drumuri noi!)

Dar în ultima vreme am observat că volanul a avut o bătaie și vibrații puternice la viteze de 70 km / h și 110 km / h. Primele simptome ale dezechilibrului s-au aflat încă la intrarea în UVE, iar în ultimele zile a fost un mare disconfort. Sa dovedit că cealaltă roata din față a fost deteriorată, anvelopele începe să se deformeze (deformarea yaitseobraznaya), datorită faptului că firele metalice interne au fost deteriorate (eu nici măcar nu mă cunosc așa cum a spus comandantul). Aparent pe drumul dinapoi de la Sochi, am reușit, de asemenea, să zbor în groapă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: