1 an de felicitări ale copilului părinților de proză, felicitări copiilor

Felicitări pentru un copil de 1 an pentru părinți

P breaker acum, oaspeții sunt asamblate,
Un bărbat a părăsit anul!
Tot în flori, daruri ale mării
Și un dans vesel.
Tortul de ziua de naștere este lăsat -






Așteaptă, nu e vorba.
Este necesar să lucrați foarte tare -
Lumânare prima lovitură.
Câți dintre ei sunt în viață
Va fi în plăcile altora!
Dar așa, dar așa -
Nu, nu vor fi așa.
Aici vine mama mea,
Tată, oaspeți, toți rudele.
Știți, astăzi cel mai important
Ai o zi de naștere!

Felicitări de voce la ziua ta de naștere

Exemplu de felicitare scrisă la comandă

Felicitări pentru nașterea unui copil

Felicitări în proza ​​unui nou-născut

În familia ta a fost o mare bucurie - sa născut un fiu! Lasă-l să devină puternic, sănătos, inteligent, iar succesele lui îl plac infinit pe mama și tata! Părinții doresc, de asemenea, puterea și răbdarea, pentru că primul an de viață a firimiturilor, desigur, va fi pentru tine un adevărat test!

Felicitări pentru venirea copilului! Din această zi în casă, bucuria, distracția și râsul se vor rezolva pentru totdeauna. Nu este un secret că vor fi nopți fără somn, lacrimi și oboseală - dar nu este nimic în comparație cu fericirea pe care o va da un copil!

Vă felicit pentru nașterea fiicei dvs.! Lăsați copilul să crească sănătos, inteligent, afectuos și ascultător! Și, bineînțeles, permiteți-i să devină o adevărată frumusețe, la fel ca mama ei!

Nici un eveniment nu este mai important pentru familie decât nașterea unui copil! Odată cu apariția copilului în familie, dragostea, fericirea, domnia de bucurie! Fiecare zi este plină de noi descoperiri, viața dobândește un nou înțeles! Lăsați-vă fiul să crească sănătos, îndrăzneț, puternic, ascultător! Lasă clopotul să-și facă râsete, să-i placă părinții cu zâmbetele și lepră!

Felicitări pentru nașterea primului copil! Lasă copilul să fie la fel de frumos și fermecător ca mama lui și la fel de inteligent ca și tatăl său! Atât părinții nou-născuți cât și cei tineri doresc sănătate, prosperitate și longevitate.

Nașterea unui copil este cel mai mare miracol care se poate întâmpla în viața umană. Gândește-te, doar acum un an ai visat doar să devii părinți și astăzi nu-ți poți imagina cum ai trăit fără copilul tău prețios! Vă dorim înțelepciune, tărie și răbdare, sănătatea copilului, mai puțin lacrimi și mai multe zâmbete!

Îți felicit cu sinceritate pentru nașterea unui copil! Acum, în familia ta a existat un mic miracol și o mare fericire! Fără îndoială, copilul va aduce multe îngrijorări, dificultăți și îngrijorări, pentru a depăși care veți avea nevoie de forța, răbdarea și sprijinul celuilalt. Dar, în același timp, împreună cu dvs. kartuzom în familie va bucurie nesfârșită, care va aduce râsul copiilor, trampling picioare mici, îmbrățișarea de pixuri mici!







Un mic copil sa nascut - aceasta este ocazia pentru o mare sarbatoare! Fără îndoială, pentru a vă felicita pentru nașterea sa, rudele și prietenii vor veni să viziteze, copilul va primi o mulțime de atenție și daruri. Dar în timp ce karapuzu nu are nevoie de toate acestea, acum apreciază ceea ce este cu adevărat important - iubirea și grija mamei mele, mâinile ei calde, îmbrățișările delicioase și laptele delicios. Dacă toate acestea sunt disponibile, atunci copilul este fericit, pe care îl doresc din toată inima mea!

Dragă (nume), vă felicit cu tărie că ați devenit mama! Da, da, așa e, mama cu o scrisoare de capital! Te cunosc ca o persoană bună, responsabilă, generoasă, grijuliu, capabilă să iubești și acestea sunt calitățile care te vor face o mamă mai bună pe Pământ! Copilul dumneavoastră a fost foarte norocos să vă fie născut!


Alte texte de felicitări în proză cu nașterea unui copil

Felicitări cu 1 an în proză

Draga mea iubită. Felicitări pentru ziua ta de naștere - anul în care te-ai întors! Ce bucurie este să te uiți la primii tăi pași și să asculți primele cuvinte pe care încă ezitați să le spuneți. Tu ești soarele nostru, ești bucuria noastră, tu ești fericirea noastră în destinul nostru.

Ingerul meu, fericirea mea, viața mea! În această zi, în ziua nașterii tale, această soartă ne-a dat Tu și fericirea casei noastre și casele părinților noștri au aprins! Creșteți mari, puternici, puternici și sănătoși! Să vă dezvălui viața din cea mai bună parte!

Felicitări copilului cu primul an de viață. Lăsați-o să crească sănătos și inteligent spre bucuria părinților doresc ca el a zâmbit de multe ori, rar plâns, a fost mereu vesel și fericit tot în această lume, să învețe lucruri noi și a fost cel mai bun copil din lume.

În inima vacanței și a bucuriei cu noi, sărbătorim prima zi de naștere. Vrem să vă dorim, să creștem, să fim mai inteligenți, să mergem mai încrezător, să vă reumplem vocabularul în curând. De asemenea, dorim să fim puternici și sănătoși și să nu ne îmbolnăvească niciodată. La mulți ani pentru tine!

Cu această sărbătoare, am dori mai degrabă să-i felicităm pe părinții unui copil de un an. Ați făcut o treabă minunată, punând copilul în fiecare zi în dragoste și îngrijire. Vă dorim răbdarea și dezvoltarea copilului activ. Lasă-ți casa să audă mereu râsete, la lucru vei fi extrem de reușit, așa că familia ta este un exemplu pentru toți.

Dragă mică! Aveți vârsta de un an. Știți deja foarte mult și ați învățat multe. Dar înainte, dragă, încă mai ai multe descoperiri interesante și aventuri. Vor fi noi jucării, vor exista prieteni adevărați. Și alături de tine, mereu vei fi mereu mama și tata care te iubesc și te vor ajuta în orice. La mulți ani!

Godik este momentul începutului cunoașterii și descoperirilor, în acest moment un mic cetățean al unei țări mari învață ceea ce este bun și rău. Așa că lăsați-l înaintea ochilor săi să fie întotdeauna un exemplu demn în formă de părinți, pașii vor fi adevărați și bolile nu întunecă niciodată calea. Fericire și distracție la ziua de naștere.

Un mic miracol! Fie ca steaua voastră de fericire să strălucească mereu pe cer, lăsați-o să lumineze viața ta! Aveți doar un an, totul este înainte. Să fie multe momente strălucitoare, bucurie și fericire, să lăsați toți în jurul vostru, ca și florile, să înflorească zâmbete și căldură, ca și tine, uitându-ne la noi acum, zâmbiți. La multi ani!

Ești micul meu înger! Din zâmbetul tău, tocmai mă topesc! Când te uiți la mine cu ochii tăi buni și fermecători, mama e gata pentru orice! Fii copil puternic, sănătos, cel mai fericit și mai norocos în întreaga lume! La mulți ani!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: