7 sfaturi despre cum să rupă un soț de la o rețetă de calculator cu o fotografie

7 sfaturi despre cum să rupă un soț de la o rețetă de calculator cu o fotografie

Îmi amintesc propria mea experiență de detașare de pe monitor. Am încercat să-l atrag din masă de calculatoare cu mâncăruri tentante, o masă frumos servită, chiar uneori o grămadă de vodcă pentru pofta de mâncare. Poate că un om ma prins greșit și poate că am ales metoda greșită, nu știu, dar toate eforturile mele culinare și alcoolice au fost irosite. Miroase venind din bucatarie, plutea in jurul nasului, dar nu a activat ideea de a se muta in partea de mancare.







Din când în când, am început să fiarbă, dar m-am luat în mână, am intrat în cameră și l-am înghițit încet în ureche, că era timpul să mănânc. El a dat din cap și a mormăit ceva de genul: "Uh-huh .. Voi reveni. încă câteva secunde. “. Un cuplu de secunde transformat într-o câteva ore, cina a fost mult timp mâncat în gospodărie, soțul ei a turnat ceaiul să se răcească, și recunosc propria noastră lipsă de putere. În acel moment, el a apărut în cele din urmă și, cu o privire surprinsă pe masă, a întrebat uimit de ce a fost chemat, pentru că nu este nimic pe masă?

În cele din urmă, am decis să clarifice situația cu celelalte soții ale căror soți s-au vândut în sclavie într-o bucată de fier, și să învețe modul în care acestea se luptă cu computerul pentru soții lor. Destul de ciudat, o parte din modul meu gastronomic a funcționat. Deci, nu îl vom reduce, pentru că îi ajută pe cineva! Deci, iată ce informații nepretuite am învățat de la conversații cu prietenii:

Sfat 1. Deschideți calea. nu în inima, în acest caz, în creierul său prin stomac. Știind că în seara trebuie să luați-viață crezând amatori virtuale de la monitor pentru a cumpăra alimentele sale preferate pentru cină, gatiti feluri de mâncare sale preferate. Fie ca parfumul lor divin sa se varsa peste apartament. Se poate întâmpla ca soțul să se grăbească la bucătărie și în dorința de a ridica capacul vaselor. Dacă el este în bucătărie, nu-l lăsa să se întoarcă la computer în orice caz. Țineți-l lângă tine prin orice mijloace - cereți-i imediat să se taie, să se coajă, să se deschidă sau să se scoată.







Sfat 2. Are soțul obișnuit cu tine ca o soție inteligentă, blândă, discretă și delicată? Cu atît mai bine, încercați să-l impresionați cu plictisitoare bruscă și îngustă. Stați lângă monitorul dvs. preferat și urmăriți acțiunile sale foarte atent. De îndată ce se va face următorul clic, începe imediat să-i ceară o mulțime de întrebări cele mai idioate, pentru a afla ce a făcut, pentru ce pimpochku clic și pentru ce, cine are nevoie de ea, ce se întâmplă dacă acest lucru nu se face, și prostii similare. Ca întrebările dvs. să-i pară o explozie de mitraliere, să le scrieți mai întâi și să le memorați cu inima. Ceea ce nu este adecvat și Dumber ei sunt, cu atât mai repede vă va aduce pe credincioși într-o stare de furie, și îl va provoca o dorință de a obține departe de tine și de la computer și poate provoca o brigadă a spitalului mintal.

Sfat 3. Unul dintre prietenii mei a reușit să restricționeze sever comunicarea soțului ei cu Internetul, după ce a început toate cele mai grele cumpărături online. În timp ce soțul ei a fost așezat pe site-urile lor, ea ar putea actualiza polgarderoba și chiar schimba unele mobilier, și toate acestea într-un condiții echitabile și legale „explorarea cele mai noi tehnologii.“ Când soțul ei a realizat toate acestea, Internetul aproape că nu a ajuns acasă.

Sfat 4. Un alt prieten a acționat într-o simplă și fără deloc delicii, dar eficace.
Ea a spart secret computerul și a cumpărat o blană nouă pentru banii rămași în casă. Desigur, soțul meu, nu înțeleg ce sa întâmplat, a luat-o la serviciu, dar ea a primit un soț la dispoziția unui lungă perioadă de timp, în servicii, deoarece mai ales nu în grabă, și bani pe un nou laptop încă și nu știu când va fi, pentru că noi trebuie, de asemenea, copiii se îmbracă în școală și cumpără oale noi pentru mama.

Sfat 5. Această metodă este potrivită pentru vară, dar puteți încerca și în timpul iernii. Ia meu soț, câine, pisică, trambuete hamster într-un borcan, copii, aproape și de departe rude și toate kagalom se mute la țară. Acum, cel mai important lucru este să-ți păstrezi persoana iubită în limitele satului unde ai închiriat casa. Desigur, este preliminar să aflăm dacă internetul a fost condus la acest Tmutarakan. Soțului îi dau în mod constant sarcini din care este atât de obosit încât nu se poate vorbi de o excursie la cel mai apropiat internet cafenea.

Consiliul 6. O opțiune radicală, dar fără pierdere - un jaf organizat. Prey „hoți“, desigur, devine un computer, bine, orice altceva pentru plauzibilitate, de exemplu, toate economiile familiei pe autoturisme marca noi.

Sfat 7. contractant cu prietenii soțul (cu condiția ca acestea să fie indiferenți la Internet), și imediat ce a aruncat în virtual, coboară mulțime de distracție, zatormoshat și distragă atenția de la bucata de fier, cel puțin în seara.

Dacă nu ajută nimic, atunci ar trebui să te gândești la schimbarea soțului tău? Uită-te cu atenție, poate că mai ai un card de garanție, apoi poți face un înlocuitor gratuit, dar mai bine ia o versiune mai nouă a soțului, cu bug-urile din versiunea precedentă eliminat

7 sfaturi despre cum să rupă un soț de la o rețetă de calculator cu o fotografie







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: