50 Motive, mulțumim lumii

"Am învățat cu toții de la ceva și cumva"

și am continuat să particip la diferite traininguri, apoi, în cele din urmă, ni sa dat sarcina de a scrie 50 de motive pentru care suntem recunoscători acestei lumi. Sunt recunoscător pentru asta, sunt recunoscător pentru mine.







Dacă cineva își amintește povestile "Deniskin" din Dragunsky, unde Mișka și Deniska își amintesc ce-i plac. Deci, unul dintre ei iubește întreaga lume, iar celălalt - nu-și mai amintea. "Mai multe pisoi și bunici."

50 Motive, mulțumim lumii

Speranța mea față de lume va ajunge la bara dreaptă - 50 de motive.

Sunt recunoscător că m-am născut. Doar născut. N-aș fi putut să mă fi născut.

Născut în familia potrivită

Am avut o mamă minunată

Bunica mea, am fost numită după numele ei, era analfabet. Avea 6 copii, bunicul era un război civil cu handicap. Ridică pe toata lumea în picioare. Am fost nepoata mea iubită.

Sunt recunoscător soacrei și socrului meu pentru un soț minunat. L-au adus așa. ce este.

Sunt recunoscător lumii pentru școala și anii mei de școală. Pentru profesorii lor.

Pentru ceea ce este atât de frumos în primăvară, copacii înfloreau și primrosii se urcă

Pentru primele irisi și lalele

Pentru cireșe și liliac, pentru mirosul de tei, la începutul verii

Sunt recunoscător pentru prima mea iubire. Nu am avut niciodată sentimente atât de puternice.

Pentru faptul că cu prima dragoste nu a funcționat, și nu m-am căsătorit cu el. Prin urmare, m-am căsătorit cu soțul meu.

Sunt recunoscătoare lumii pentru soțul meu, care nu a încercat niciodată să mă schimbe și mi-a dat ocazia să rămân singur.

Mulțumită pentru apariția ei

Pentru fiica sa, o fată frumoasă și frumoasă







Pentru ginerele său dintr-un stat mic, dar real, Luxemburg

Pentru prietenii lor, toți împreună și individual, dacă listați, motivele vor fi mult mai mult de cincizeci.

Pentru afacerea mea K33, datorită căruia am întâlnit oameni minunați și îndrăznesc să sper, le-ar putea ajuta

Pentru animalele lor - pisici și câini.

Pentru faptul că într-o zi am primit o scrisoare și nu l-am trimis la SPAM, dar l-am deschis și sa dovedit a fi Adel Gadelshin's Training

Pentru casa frumoasă și grădina minunată

Pentru faptul că cânt la pian

Pentru profesorul minunat al profesorului de conservatoare Stanislav Bachkovsky

Pentru băieții mei. care locuiesc în Osetia.

Pentru minunata mea mașină MINI COUPER

Pentru sora mea Larissa. E super.

Pentru afacerea Amway, datorită căruia am învățat multe și, cel mai important, am avut abilități foarte utile.

Sunt recunoscător pentru mare și munți.

Pentru faptul că mătușa mea are 90 de ani și ea, sper, încă va trăi.

Pentru Vadim Zeeland, datorită cărora intuiția mea a fost confirmată științific. Și știu cum să-mi concretizez puțin ...

Pentru Klaus Jowls. Pentru centrul K33 și sistemul de înlocuire a părului.

Pentru că au inventat un astfel de lucru ca cărțile și am ocazia să le bucur

50 Motive, mulțumim lumii

Sunt recunoscător lumii pentru Mozart, Bach, Grieg, Chopin, Legrand. toate nu pot fi enumerate

Pentru toate abilitățile mele

Îi sunt recunoscător îngerului meu păzitor, care mă protejează de tot felul de nenorociri și nenorociri.

Pentru vecinii mei minunați.

Pentru sănătatea ta. Acest lucru este foarte important.

Pentru creierul tău. Sunt inteligent. (Modest)

Sunt recunoscătoare părintelui Nikolay, călugăr din mănăstirea Sf. Daniel. Știu că este mereu acolo.

Cainii lui, Chernysh, care împărtășește dragostea lui.

Pentru asistentul ei Irina, stropind cu optimism, cu absența completă a motivelor pentru bucurie.

Pentru faptul că lumea este plină de comori, pe care trebuie să le văd

Pentru domnul Reinhart Van Roy, pentru ce, am o afacere K33

Pentru că în lume există Caucazul

Pentru un om care mă iubește mai mult decât viața

Mulțumesc lumii oamenilor care se întâlnesc pe drumul spre cunoaștere

Pentru că lumea își dezvăluie secretele celor care o caută

Pentru faptul că există în lume insula Cipru

Pentru faptul că există lucruri minunate cum ar fi zăpada

Pentru personalul meu minunat, ele sunt minunate

Pentru melodiile lui Nalitch

Și iubesc pisoii și bunicile

De asemenea, pe această temă:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: