5 luni de fericire și toată viața depresnyak

Obțineți în centrul istoriei relații romantice și / sau sexuale între un bărbat și o femeie

Băieții Bangtan (BTS). GOT7 (crossover)
Caracterele principale: Min cabină băiat (de zahăr), Pak Cimino (Cimino), Van Kaye (Jackson), Thuan Yen (Mark), Choi Ondzhe Peyring: Nu știu Evaluare: - fanfiction în care poate fi descrisă o relație romantică la nivel saruta și / sau pot fi prezente indicii de violență și alte momente dificile. „> PG-13 Gen :. romantic - fic pe relația blând și romantic, de obicei, are un final fericit.“> Romance. Umor - fanfic plin de umor "> Comedie Slice of Life -. O descriere a situațiilor de rutină sau de zi cu zi de zi cu zi obișnuite .."> felie de viață. POV - relatat în prima persoana „> Avertismentele POV: - în caracter,« nu în natură «- o situație în care se comportă caracter fic destul de diferit, cum ar fi de așteptat de la descrierea sa în canon»>.. OOC. - prezența în profanitati fanfic (mat) -> CBD Dimensiune.. „> Blasfemia Personajul feminin original, care apare în canonul lumii (cel mai adesea ca fiind unul dintre personajele principale).“: - mare fanfic. Mărimea depășește adesea romanul mediu. Aproximativ 70 de pagini tipărite. "> Maxi, 112 pagini, 24 bucăți Stare: terminat






Premii din partea cititorilor:

"Frumoasă și sexy, dar nu fete. Sau poate fata de bărbat? „Am motivat în casa lui, care deține pe masă în fața unui grup de curios, considerând-mi destul de“ fete ".
- Esti fete? - pentru fiabilitate cer, deși este atât de clar.
- Nu, ești bine? Cumva răspunde într-un mod speriat pe unul dintre ei.

Toate modelele IGOT7 și A.R.M.Y


Publicarea altor resurse:

M-am trezit cu un "cap de fontă". Cum doare toate. Și unde sunt eu?

Întors de cealaltă parte, am văzut un schelet ... gol. Un schelet real! Ce face în camera mea, deși acesta este camera liderului, dar nu contează ce face aici. Poate cineva a decis să facă o astfel de glumă? Și dacă am avut un atac de cord.

Când m-am dus la hotel, m-am gândit că nu ar trebui să plec. Totul în pene este ca zăpada. Frumos, dar din cauza acestei frumusețe Tuen avem ceva de rupt.

Prefer să mă duc la bucătărie sau aș vrea să beau teribil.

Da, aici este o imagine mai interesantă. Găina gălăgie și se mișcă în jurul camerei. Deși acest lucru nu mai este ca o cameră. Totul este alb, dar deja din cauza făinii. Și totuși, se pare că a zdrobit un ou.

Este bine ca drumul spre toaleta lui Tuen să fie închis. Nu-i place asta acolo. Cine sa gândit să picteze toate zidurile cu o cutie de baloane?

Și unde este toată lumea? De ce nu există nimeni acasă? Poate că este mai bine, pentru că vom curăța un astfel de pogrom mult timp. Trebuie să cădem înainte să se întoarcă.

O fată a ieșit dintr-o cameră și mi-a atârnat. Ma sarutat pe buze si, in acel moment, baietii au intrat.

- Ce ...? Vă căutăm în jurul orașului și vă faceți crampe cu vițelii! Tuen era supărat.
- M-ai căutat? - M-am rupt de fată. - De ce? De camere nu a putut verifica?
- La naiba, ți-am spus! A spus Bam.
- Iubito, nu faci nimic. - Comandat cu un zâmbet Jung.
- Și nu ai ghicit apelul. Tuen a continuat să se plângă. Sau ai fost prea ocupat?
- Și ea însăși nu știa cum să sune. - M-am apărat.
- Bine, am mers - cum a mers. Nu-i pasă ce-am sărutat cu o fată. "Scoateți macacul din camera mea".
- Dar Jackson este aici, m-am uitat la Kaye, care stătea pe canapea.
- De ce toată lumea se gândește la mine imediat. - chinezii se înfurie.
- Bine, bine. Nu te supăra pe Jackson. - Îl calmează pe mama noastră.
- Pentru ce stai acolo? A mers repede pentru a curăța macacul. - Este Tuen.
- De ce eu?
- Pentru că acesta este "darul" tău.
- Cum este a mea?
- Ai adus-o. Dă-i drumul! - În cele din urmă sa înfuriat.
- Și de ce te enervezi atât de mult? - Am decis să mă bat. - Poate doar gelos?







M-am uitat la fata care tacea inainte. De ce ma sarutat?

- Într-adevăr, ce fac? - mi-a dat mâna pe mâini. - Ieri am primit o băutură, nu-mi amintesc nimic, puiul meu merge la bucătărie. Nu-ți face griji, nu vorbesc despre tine. În camera mea există și o maimuță pe canapea. "Se uită la Jackson:" Și în curte este o mașină de poliție. Deci mă întreb cine a luat ideea să o fure? Sau ai cumpărat și el?

Și nu mi-a spus. Într-adevăr nu-i pasă cu cine sunt. Ei bine, atunci eu nu o voi lua. Îl ia pe fata pe care nu o stiu si o dau jos.

- Hei, unde te duci?
- Să te trezești! - Răspund repede.
...
- Opp, unde suntem, am uitat că fata asta a luat-o.
- Și cine ești tu? Și de ce ma sărutat?
- La fel ca asta. Hopa, ce nu-ți amintești?
- Nu, nu este.

Am ceva cu ea?

Păi, e oborzel! Am mers pe jumătate din oraș în căutarea lui. Și e aici cu un fel de kikimore!
Bine, e mai calmă. Este necesar să faceți ceva cu mașina de poliție. Nu vreau să fiu în "maimuță" din nou, deși este "drăguț" acolo.

Ce ar trebui să fac?

- Sunt ocupat! - Răspund repede.
- Doamnă Pak, tu vorbești, - polițistul căruia i-am sunat astăzi a sunat.
- Îmi pare rău. Dacă sunteți în legătură cu "pierderea", atunci am găsit-o deja.
- Nu, vorbesc despre mașina mea. Te-am vizitat ieri și l-ai uitat.
- Și de ce ai venit?
- Ca de ce. Te-ai distrat fără noi. Ai uitat ce ne datorați? - Ce ciudat polițist. Doar se distrează!
- Cum aș putea uita. Nu vă faceți griji că mașina este sigură și sănătoasă.

Nu sunt un despot! Văd că sunt "nefericiți". Și nu de fiecare dată când au o zi liberă!

Pentru a fi sincer, nu aș fi fost atât de scamat cu bani, dacă nu pentru două lucruri. În primul rând, erau obosiți și copleșiți. În general, trebuie să se relaxeze. Deși sper că nu vor fi stânjeniți. Al doilea este ziua mea de naștere astăzi. Dar cu siguranță nu le-am spus.

Marc ne-a alăturat, dar el a fost, din anumite motive, foarte supărat. L-am făcut deja atât de supărat? Dar i-am spus adevărul!

Ne-am distrat fără să bem, dar am avut o mulțime de mâncare.

Băieții, când s-au simțit mai bine, au început să danseze dansurile lor. În general, să mă familiarizați cu munca mea. Mi-a plăcut. Bang tan are o coregrafie atât de complicată. Cum dansează. Dar acest lucru este cu adevărat impresionant.

GOT7 a jucat, de asemenea, dar fără Mark. De asemenea, au o bună coregrafie. Mai ales mișcarea șoldurilor din opritor oprește-o. Interesant, probabil că Mark ar fi mai bine? Despre asta mă gândesc?

Nu înțeleg un lucru, de ce Mark este o asemenea albă. Poate sa întâmplat ceva?

Tipii au decis să joace cărți. Nu am înțeles niciodată acest joc, așa că l-am împins de la ei. Și-a văzut-o pe Mark. De asemenea, el nu a jucat și doar sa uitat la cer. Acum arăta cam atrăgător. Părul îi era dezordonat de vânt și se uită trist la cer. Din privirea lui, ceva mi-a străpuns pieptul și a contractat neconfortabil.

- Deci te vei uita la mine? El pune întrebarea, fără să se întoarcă. Din ce am tras. - Despre ce te enervezi? Credeam că sunt o statuie?
- Îmi pare rău, am fost nepoliticos pentru tine ", spun și nu îndrăznesc să-l apropie de el.
- De ce îți ceri scuze? Sunteți mereu nepoliticos ", se ghicește și spune cu voce rece.
- Ce pot face pentru a mă face să mă ierți? Îmi ridic ochii cu o provocare.
- De ce au sentimente despre mine? Mă placi? - În ultima întrebare, ochii îi străluceau într-un fel diferit.
- Nu, - Răspund cu răceală, - Nu vreau să mă simt vinovat. Și prietenii tăi sunt îngrijorați de tine.
- Acum, dacă nu vă pasă de mine, atunci ieșiți ", spune el la ureche, a fost brusc aproape.
- Hmm, bine! - Cu o provocare pe care o arunc. Și mă mut în partea de iaht pentru a sări. "Atunci îmi pare rău".
- Hei, ce faci? - Nu are timp să mă îndepărteze de acolo, așa cum am sărit în apă. Apa este rece. Nu în ultimul timp, vara. Dar sunt obișnuit cu apă rece. Și pot sta în adâncuri pentru o lungă perioadă de timp.

Ce a făcut idiotul ăsta. De ce a sărit. Aproape un minut a trecut, dar nu vine! Ce să faceți. Trebuie să sărim!

Am sărit fără să mă gândesc și am încercat să o găsesc. Dar nu este nicăieri de văzut. De ce a făcut-o? Timpul a trecut, i-aș ierta singură. Și, în general, nu am fost supărat pe ea! E fata aia! Vroia bani pentru tăcere. A făcut o fotografie a sărutului. Și cum alții nu au observat! Și unde se nasc doar astfel de oameni. Aceasta nu este prima dată! Prietena mea a fost ca!

Dar acum, cel mai mult vreau doar unul. Tuen era în viață ...

M-am trezit cu o atingere placuta la buzele mele. Ce este asta? Respirație artificială. Sunt plecat. Și Tuen. Și cine îmi face respirația artificială?

Îmi deschid ochii brusc și văd un Tuen ud. E viu! Fără a înțelege, am îmbrățișat-o. Sunt atât de bucuroasă! Din cauza unei cățelări stupide aș putea să pierd o persoană importantă pentru mine. Și când am devenit atât de îngrijorată de ea?

- Ce ai aranjat! - liderul care se apropie este furios, - de ce au sărit în apă. Refreshed, a decis!
- Este vina mea ", spune Tuen," de fapt, am o zi de naștere astăzi și am vrut să-l amintesc cu un act nebun ". Nu știam că Mark va sari după mine. Sunt un înotător bun, mai ales sub apă, dar nu știa.
- Aveți acea copilărie în pantalonii dvs. jucați! - liderul a continuat să fie supărat și apoi răsturnat, - Ai o zi de naștere?
- Da, "răspunde modest.
- De ce nu ne-ai spus? Tipii erau indignați.
Și adevărul este, de ce nu a spus așa? Se întâmplă să-i strici vacanța! Și nu am un dar.
- Da, bine, eo zi obișnuită pentru tine ", a țipat Tuen.
- Nu, nu va funcționa. Trebuie să organizăm o adevărată sărbătoare pentru dvs. ", a spus Sok gin hyen.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: