3 zile - Urina - Postul

De trei zile de "urină" foame.

A condus o foame de urină pe lună nouă.

În ziua 1, urina este cea mai mare parte tulbure.

În cea de-a doua zi de la ora 12.00, o urină pură de paie, gust amar, a mers în seara să bea aproximativ 1,5-2 litri de apă.







În cea de-a treia zi dimineața, în jurul orei 6.00, sa trezit cu un sentiment de căldură pe palme și, în special, pe tălpile picioarelor mele. Urina a devenit paie ușoară și ușor amară.

În dimineața zilei a 4-a urina de aceeași culoare și ușor amar. În fiecare zi era un scaun de trei sau mai multe ori. Flexibilitate îmbunătățită - a devenit la cel mai înalt nivel (după un post de 7, 10 zile).

Prima masă: o salată - varză, morcovi, sfecla. Saliva era bogată în hrană. Mâncarea era fără gust.

Pentru prima dată, am dreptate de foame. În dimineața am simțit o grămadă de putere, veselă - și, în general, o stare bună. Corpul a scăpat de greutate și arată foarte bine.

Postul pe 16 zile.

A intrat în foamete fără nici o pregătire, a băut urină. În dimineața (9.00) pomutilo - am vrut să mănânc, dar am depășit "cererea patologică". A făcut multe lucruri.

În cea de-a doua zi, am vrut să alerg, să lucrez la ceea ce am făcut. Am muncit foarte mult. Am observat că părul meu era mai gros pe capul meu, a apărut "substratul".

La începutul zilei, la ora 22.00, a făcut urinovuyu clismă, a ieșit cal.

Întreaga zi am lucrat. Am băut apă din fântână. A lucrat ca o fiară, deși era într-o stare relaxată. Târziu seara, deja în a 5-a zi, a făcut o clismă cu 2 litri de apă sărată. A fost o mulțime de murdărie. Apoi a făcut-o a doua - a venit mai puțin murdărie, un al treilea clisma facut din urina evaporat - si grav bolnav (în focarele zona de colon ascendent) la nivelul abdomenului - a venit un pic murdărie tinoobraznoy.

Limba nu este atât de dezordonată, și nu există un gust prost în gură. Astăzi am lucrat, dar nu atât de mult ca ieri. Am făcut o clismă, beau urină. Corpul a început să se curățească, când este necesar să facă o ejecție - intestinul gros în sine funcționează. Totul merge bine. Dimineata alerg, trag apa, freaca cheala cu urina si sarea, apoi cu ceapa. Foamea însăși este tolerată foarte ușor. Zgurii ieșesc mult mai puțin.

Induc foamea foarte bine - toată ziua în picioare, în afaceri. Am făcut o clisme cu apă sărată - a explodat. Imediat a făcut o clismă cu un litru de urină evaporată - nu a existat nici o dorință puternică, deși stomacul a funcționat bine, a apărut un șuviță gri închis. Coming curat!

Induc foamea foarte usor, relaxarea a disparut, ameteala cand ma trezesc prea. Se pare că merg, lucrez într-o stare normală. Da, așa e foame foarte bine și util. Limba este albicioasă, flexibilitatea continuă să crească și, așa cum este plăcut de remarcat, coapsa nu a rănit. Da, foamea este un miracol, trebuie să o înțelegi și să treci prin cea mai dificilă parte - razlashkovku.

M-am dus să mă duc la râu - a fost o plăcere minunată, proaspătă, proaspătă. Am făcut clisme din urină evaporată. Din nou, au acționat, provocând durere în intestinul ascendent și transversal, - patologia de retragere continuă.

Starea de sănătate este normală. Ochii lui aproape că nu mai aveau dureri, dar limba lui era mai albă.

Noaptea, m-am trezit instantaneu cu o durere ascuțită în ficat și mi-am dat seama că a fost o deblocare a focalizării patologiei în ficat - este bine. Dimineața, după clisma, plecarea a ceea ce a ieșit a început, - a ieșit grăsime, galbenă cu mucus de vene (ca alge), și a plecat foarte mult.

Dupa-amiaza a avut dureri in inima. Urina a devenit foarte frumoasă și nu are un gust atât de concentrat. Continuam sa lucrez.

Se întâmplă ceva în partea dreaptă - se pare că există o respingere a patologiei (inclusiv a celei subțiri). Când a mers la toaletă după o clisma cu un decoct de plante medicinale și urină (urina, atunci cand s-a concentrat, se adaugă ierburi uscate), a început o respingere masivă în și în afara polipul sau tumora este distrusa - zdrențe din sub formă de carne gelificat cu muck galben. Dimineața ochii sunt puternic acidifiați - se produce purificarea (mucusul purulent părăsește ochii, curăță capul). În după-amiaza de după clisma au existat simptome de respingere - am fost tulburat, stomacul meu a fost acut din partea dreaptă. Seara, râul Donet a trecut de 2 ori (aproximativ 300 m).

Am fost slab, mi-a suflat stomacul din partea dreaptă, am vrut să mănânc. Am rămas, am lucrat toată ziua și apoi am simțit goliciunea în partea dreaptă. Ca și cum ceva ar fi devenit gol, apoi ca și cum o rană uriașă ar fi fost acolo, iar sentimentul era același ca și din rana. Seara, totul a trecut. După clisma, o mizerie neagră și sinistră a dispărut. Limbajul este murdar.

După clisma cu apă sărată, au ieșit din mine multe formațiuni asemănătoare mazutului. Din nou, a început să lovească o parte dreaptă. A făcut o clismă cu 1,5 litri de urină evaporată, dar nu sa întâmplat nimic.

Aproximativ de la ora 8-9 dimineața, ar fi de dorit să mănânci, dar totul a trecut. Mă simt mult mai bine.

Am făcut clisme. Ca și înainte, o mulțime de frunze de mucus, dar culoarea ei este deja galben-albicioasă, ca o meduze. Starea de sănătate este mai bună, uneori există atacuri de foame (moare din mucus asemănător cu jeleu), limba este curățată.

A 16-a zi. Am făcut o clismă. În abdomen, nu au existat senzații neplăcute, lichidul a trecut liber și acest lucru din urina evaporată! Aparent, intestinul gros a fost sanatos, dar după această clismă s-au îndepărtat 1-1,5 pahare de masă ca jeleu. Sunt uimit de cât de mult din mucus în mine și cum a crescut în intestinul gros și în general în organism. În stomac se mișcă ceva, ciudat, după-amiaza încep să izbucnesc de foame.







Am fost recuperarea pe mere, pere, salata de varza, un ceai de plante concentrat cu miere și a băut urina și noaptea a făcut pâine din cereale încolțite. Am mancat usturoi, dar este necesar sa o mananci cu ceva - este posibil sa arzi membrana mucoasa a gurii.

Mănânc legume, fructe și pâine din boabe încolțite. M-am dus la baie - ceva care a ieșit din ultima „grăsime“, și apoi a mers la „paste“ (ceea ce înseamnă că randamentul de strivire, dar alimente nedigerate).

Postul pe 9 zile.

Răsplata a început și am decis să mor de foame. Numărul de sarcină 1 - pentru a întrerupe conexiunea alimentară. Am făcut asta pentru Shank Praxalan. A fost o mulțime de murdărie. A mers aproximativ 1,5-2 ore, turnat în contrast (o găleată de apă caldă și după ea una rece). A făcut o tunsoare, a început să frece urina evaporată în cap și a făcut comprese cu ea pe cap. Seara, a meditat cu o reprezentare a creșterii părului.

Sarcina numărul 2 - mergeți ușor în foame, cu energie. Este important să nu se simtă rece și uscat. Nu am turnat apă rece, dar am luat o baie caldă. Am făcut o clismă din urina unui copil, au ieșit multe "pietricele de capră". O mulțime de mucus mergea pe timp de noapte.

Toată ziua a fost mult mai bună decât primele două. Era energie, prospețime. La început m-am plimbat puțin, apoi am luat o baie fierbinte. Apa mi-a încălzit încet corpul. Apoi, când totul se încălzea în mod corespunzător, am simțit un zgomot în corp, care mi-a indicat cel mai puternic trecere de energie în mine. Mi-am dat seama că era timpul să ieșim din apă. Când m-am sculat, totul sa întunecat în ochii mei, totul era grea. Am ieșit și m-am așezat, înfășurat ușor într-un prosop, "totul sa terminat". Am făcut o clismă. Un corp străin lipicios, cenușiu, pe cale de dispariție a apărut sub forma unor cheaguri mici.

Nu vreau să dorm și nu dorm mult. Fericit bine în cadă în timpul zilei. Am făcut o clisme de urină. Început să se manifeste anormalitate profundă: cheaguri, mucus negru. De-a lungul zilei, am simțit ficatul - amestecând-o. Starea de sănătate este bună. Am făcut două masaj pe cap timp de 15 minute cu urină.

Astăzi am fost foarte proaspătă. A luat un abur bun, apoi a luat un duș rece. Îmi frece urina și sarea în cap.

În acest timp, sângele a fost semnificativ normalizat. Deci, conjunctiva ochiului a devenit mult roz. articulațiilor curățate perfect, dar urina continuă să se retragă sare profundă - gust de specifice urinei (. Așa cum am arătat mai înainte, gustul de urină poate fi văzut, cum curățirea În cazul în care arde, curățirea este în plină desfășurare Dacă este ca apa -. Ai șters). Starea de sănătate este normală, deși corpul este slăbit. Capul funcționează bine, gândurile sunt clare, clare. Au trecut o mulțime de mucus din nazofaringe și prin anus. Seara, chiar șuvoiul lichid se scurge sub formă de picături. Acum nasul sa calmat, dar limba este acoperită cu un strat de acoperire albă. După clismă, noroi adânc părăsește zona de apendicită - formațiuni solide sub formă de pietricele, mucus. În a șaptea zi totul a mers în același fel. Nămol după plasarea de clisme a început să iasă mai puțin, uneori este supărat puternic în abdomen. Sopley a devenit mai mic.

Noaptea trecută, cu ajutorul rudelor mele au reușit să stea în „Lotus“ și în timp ce mâinile la spate să profite de picioare - care este „închis lotus“ (flexibilitate crescută indică faptul că țesutul conjunctiv este eliminat). În general, ziua a fost ușoară și pașnică. Starea de sănătate este mai bună, noroiul este mai mic, dar limba este albă, iar după clisma, pietricelele și negura ieșesc.

Slimul prin nas merge mai puțin, dar a devenit mai gros. Respiră prin nări. Simt, ficatul a început să fie curățat. Ziua a trecut în mod normal, starea de sănătate este bună. După clisma urinei, numai turbiditatea se termină. Se pare că bilele se îndepărtează și intestinul gros este purificat. În 17.05 el a început să scape de foame - a amestecat aproximativ 2 linguri. linguri de miere cu apă caldă și a băut, a mâncat un măr.

Postul pe 14 zile.

30 mai. Prima zi.

A intrat în foamete cu ajutorul lui Shank Praxalan.

31 mai. A doua zi.

De două ori a frecat corpul cu un diuretic. Starea de sănătate este normală. Era un scaun independent. În după-amiaza, au existat mici dureri în zona ombilicului (acolo era ceva nesănătoase acolo) și puțin în durată, dar dureri ascuțite în zona inimii din stânga. Apropo, partea stângă a corpului meu este uimită. Sore: piciorul stâng, genunchiul stâng, scuarul din stânga și pe încheietura mîinii stîngi a existat o puternică iritare a pielii (ca o brățară din ceas). În timpul zilei mi-a fost foame.

Starea de sănătate este normală. Independent era un scaun mic. Un ulei negru, un lichid negru (ca un jeleu), a ieșit, la fel ca ultima dată. În stomac mormăie, se mișcă. El a frecat corpul cu un diuretic (evaporat la 1 x 2F, 4 volume de urină) timp de aproximativ 30-40 de minute, apoi a clătit corpul cu apă caldă. Starea de sănătate este normală. Am bea apa antizmuyu magnetizate într-o formă fierbinte - curăță corpul.

În aceste zile a existat o criză. În timpul nopții, au apărut convulsii pe piciorul stâng - degetul mare, a fost o aritmie, dar dimineața totul a dispărut. Singura problemă este durerea din scuipatul stâng - în cazul în care coapsa este atașat la pelvis. Am făcut o clismă cu un diuretic, a apărut o mulțime de noroi. Acum, pe partea stângă a abdomenului, există unele tremurători. Starea de sănătate este normală.

Starea de sănătate este normală. Singurul lucru pe care-l cheltuiește este durerea din articulația stângă a șoldului. Pe corp, în special în abdomen și pe partea stângă, există mici răni. Am făcut 2 masaje cu urină evaporată - sunt benefice. Am pus o clismă - turbiditatea întunecată (curăță ficatul), o mulțime de murdărie.

Starea de sănătate este normală. Seara am făcut o clismă, ieșea vezica biliară.

Dimineața am făcut un masaj - totul este bine. În plus, grăsimea din intestinul gros a plecat spontan. A făcut un micro-clip, a durat destul de mult timp (30 de minute). Când am mers la toaletă, un neoplasm care se prăbușește a apărut sub formă de alge maro. Apoi sa încălzit bine în baie - o rană mare de scuipat.

Se dovedește o mulțime de gunoi, uneori spontan. Spatele trece încet. Îndoiți-mi în spate spatele (efectuați exerciții pe partea inferioară a spatelui).

M-am saturat de tot, dar ma tin. Am făcut o clismă - un pic de turbiditate a venit, precum și particule de rahat stagnante. Îmbătrându-mă în spate. Am făcut un masaj cu urină evaporată. Bea apă magnetizată și urină. De ieri, a devenit un gust amar, se dizolvă zgură acridă.

Venele care au ieșit din picioare au dispărut. Pe stânga, iritarea a trecut complet, abia vizibilă sub forma unei zone mai pigmentate a pielii. În a 9-a - luna nouă, probabil că voi ieși din foamete. Atunci când burtica este tras în, durerea sub ombilic nu este simțită. Dar corpul încă arată puternic, iar stomacul este gras.

În general, starea de sănătate este medie. Din mine, în realitate, vine un fluid biliar.

Forțele se topesc repede. Beau apă minerală. Votul foarte puternic îl ajută pe spirit. Spatele este încă un pic, dar este un lucru mic în comparație cu ceea ce a fost.

Deci mi-e foame exact 13,5 zile. A început să scape de foame. După primirea unui decoct de plante medicinale cu 3 lingurițe de miere de la mine, au apărut o mulțime de bulgări negre de colecistită. Dă-i spatele, durerea nu se simte aproape. Cu ușurință mă așez în "lotusul închis" - sa revenit flexibilitatea.







Trimiteți-le prietenilor: