16, 116 și 716 (Republica Tatarstan, g

16, 116 și 716 (Republica Tatarstan, g

SERIA SPECIALĂ A TATARSTANULUI

seria PTT-16
90. 150 - aparțin președintelui, premierului, președintelui Republicii Tatarstan și gărzii federale.

seria VTM-16
a emis toate numerele de 999,






oficialii guvernamentali ai aparatului de stat, directorii întreprinderilor mari, poliția, homosexualii

Seria ROA-16
001-100
Orașul Kazan

Serii departmentale:
Р *** ММ16 - Ministerul Afacerilor Interne al Republicii Tatarstan
K *** OM16 - Ministerul Afacerilor Interne al orașului Kazan din Republica Tatarstan
Р *** ЕР16 - diverse ministere ale RT

precum și o serie de alte serii pe litera P *** 16
datele sunt preluate din diverse medii

Cu sinceritate, Tatarin # 33;

Mare, să dezvoltăm subiectul, o să văd ce puteți schița. MMM16 este încă în subiect?

Nu vorbiți cu o persoană care merită o conversație - înseamnă a pierde o persoană. Și să vorbești cu o persoană care nu este demnă de o conversație este să pierzi cuvintele. Cei înțelepți nu pierd nici oameni, nici cuvinte.

Despre * MM - numai MMM și acea parte
VKM - scrie corect
Partea BPM
VTM - Am scris deja mai sus
OAA - o interpretare interesantă, dar delirul
TTT - trei ași, unele mașini aparțin încă Cabinetului de Miniștri al Republicii Tatarstan și Consiliului de Stat RT, dar majoritatea nu mai sunt folosite.
înainte de TTT a fost o serie de INN, care, de asemenea, a fost mult timp neutilizată și neadevărată.







Și, în general, despre seria etichetată am scris
Există numere de adevăr care sunt CF și sunt depășite, structuri speciale.
Există numere de președinte - 006, 060 - care cântăresc pe mașini foarte scumpe și prestigioase
Numărul Primului Ministru * 016 ** - 16rus si * 116 ** - 116rus care sunt emise sub semnătura personală, care, de asemenea vneostanovok sau agregate, cum ar fi ochi, vaze 2101, Baton UAZ, KAMAZ, ZIL și TP nu sunt adecvate și bine Gaetz nu va încetini.
mașini ale procuraturii și miliției 002, 020, dar din nou sunt doar o mică parte.
seria ekh - pare să fie, de asemenea, seria obișnuită de Kazan, care a fost emisă pe linia generală, însă există numeroase numere care cântăresc pe mașină cu tonifiere completă, lipire Kremlin și lumini intermitente.
și mașinile de protecție a autorităților noastre au întotdeauna numere neimaginabile.

Mulțumesc pentru excursie, mă interesează.
IMHO, încă mai au atracții locale de adăugat, ar fi și mai informativ.

1. Petru stagiari PIS din, de multe ori îmbrăcați în haine de camuflaj, care, pentru profan ar putea trece de un polițist - scutierii, la fel ca în fotografie, impresia că băiatul a fost rugat să dețină tija în timp ce seniorii pe mobil de a vorbi.

Relativ recent cu Stream a fost posibil să se întâlnească numai după ce a văzut "gazela" pe CPM, mă uit în regiunea a 16-a, echipajele de pe cursurile care stau, bine făcute.

"Potrivit persoanei" în subiect ", există aproximativ șapte sute de numere în Tatarstan, pe care în loc de pavilionul Federației Ruse - pavilionul Republicii Tatarstan.
Pariez o bere cuiva care va stabili o fotografie a camerei. „- dar, uneori, aceste sclipiri orice cameră, dar le proprietarilor de automobile pe steagul Federației Ruse grz lipite tătar tricolorul din Oracal sau alte Labuda, acest proprietarii de automobile sau cu un acut simț al iubirii de țară sau de adolescenți 18-20let .


Responsibly Declar, pentru vizionarea și a mers la astfel de numere, formatul H111HH pavilion al Republicii Tatarstan, dacă îmi amintesc emise în mod corect, în perioada 93-95 numărul goda.Po nu spune că înainte a fost mult atunci când au existat probleme cu plecarea de pe teritoriul Republicii Tatarstan, a început să se schimbe.

Nu vorbiți cu o persoană care merită o conversație - înseamnă a pierde o persoană. Și să vorbești cu o persoană care nu este demnă de o conversație este să pierzi cuvintele. Cei înțelepți nu pierd nici oameni, nici cuvinte.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: