Efectele PvP pot fi date elementelor care încep cu cel mai bun rang A. Acest lucru necesită glorie și unele adena. Mai multe despre acest sistem în continuare.

1. PvP bonusul poate fi adăugat la arma și armura superioară, acesta va funcționa numai în timpul luptelor cu alte personaje
  2. Pentru a activa efectul obiect PvP sau anularea acesteia, trebuie să solicitați reputația administrarea Rapidusa Scipio și în orașele Aden și Rune
  3. Articolele cu PvP nu pot fi vândute, transferate, aruncate pe o locație, pot fi plasate într-o seifă personală
  4. PvP nu poate fi adăugată la o armă. la care proprietatea Crystal Soul nu a fost adăugată
  5. PvP în armură va funcționa numai atunci când este echipat cu un set complet de armuri
  6. Un element cu inserție PvP poate fi întărit cu role de modificare a elementului
  7. Într-un element cu PvP, nu puteți adăuga o esență (pentru armura dinastiei), să atribuiți atribute sau să inserați Life Stones

Efecte PvP în arme

Arme fizice cu o singură mână. restabilește un personaj atunci când atacă o țintă de 200 SR cu o probabilitate de 15%, crește daunele în PvP cu 5%

Arme fizice cu două mâini. când atacăm o țintă cu o șansă de 5%, există șansa de a provoca daune adiționale, deteriorarea PvP cu 5%

Sabiile gemene. Reduce ținta țintă dintr-o țintă cu arc cu arc de 15%, crește daunele în PvP cu 5%

Pălării, Knuckles, vârfuri. cu o probabilitate de 15% anulează un efect pozitiv al țintei și reduce eficacitatea protecției împotriva scutului, crește daunele în PvP cu 5%

Arcuri și arcuri. cu o probabilitate de 15% crește rata de ardere cu 100 de unități, crește daunele în PvP cu 5%

Arma magică. cu o probabilitate de 15% crește viteza de atac a magiei cu 100 de unități, crește daunele în PvP cu 5%

Efecte PvP în armuri

Arme puternice. cu o probabilitate de 15% se aplică efectul negativ țintă pentru reducerea vitezei de deplasare, viteză și viteza de atac magie lectură cu 20% și reduce deteriorarea PvP 5%

Arme ușoare. cu o probabilitate de 15% anulează caracterul atacat al țintă, reduce daunele provocate de PvP cu 5%

Arme magice. reduce șansa de a primi o lovitură critică într-un atac fizic, precum și puterea sa, reduce daunele provocate de PvP cu 5%

Pentru a instala efecte PvP, trebuie:

o anumită cantitate de adena și puncte de glorie, care pot fi obținute în următoarele moduri:

Membrii clanului, cu participarea la asediul clanului capturat, vor primi la fiecare 5 minute:

• Consolidarea partizanilor - 190 de puncte de glorie
  • Palatul Rainbow Springs, Cetatea Morților, Castelul Devastat, Robbers Camp, animalele sălbatice corral - 750 de puncte Fame

În timpul luptelor pentru terenuri, un personaj din zona PvP, la fiecare 5 min. vor primi 1.250 de puncte

Echipe care iau parte la teamă În arena Underground Coliseum, pentru victorie pot obține puncte de glorie suplimentare:

• 1 victorie - 750 de puncte de glorie
  • într-un rând 2-5 victorii - 750 de puncte + 50 de puncte pentru fiecare victorie suplimentară
  • 6-10 victorii la rând - 1000 de puncte de glorie + 20 de puncte pentru fiecare victorie suplimentară
  • într-un rând 11+ victorii - 1000 puncte de glorie + 10 puncte pentru fiecare victorie suplimentară

În timpul asediului castelului, un personaj din zona PvP, la fiecare 5 minute. vor primi:

• 1250 puncte de glorie
  • Când ucizi un inamic, poți obține până la 10 puncte de glorie

Membrii clanului, cu participarea la asediul cetății, vor primi la fiecare 5 minute. 310 puncte de faimă