8 moduri de a dezlănțui Twitter gratuit, blog Alexandra Shikhova

Există multe modalități de a adăuga un număr de adepți. Sunt căi plătite și gratuite.

Deci, căi gratuite:

  • Massfollowing - (de la Masa Angliei după urmărirea în masă) este cea mai simplă modalitate de a crește numărul de valuri. Doar adăugați pe toată lumea. Cu toate acestea, este mai bine să adăugați pe cei care au numărul de adepți la fel ca în cele ce urmează. Acest lucru înseamnă că cel mai probabil el va răspunde prin folloving reciproc. Pentru aceasta mergem la acest site. Și vedem acolo de jos în partea dreaptă: "Clasamentul celor care vorbeau în limba rusă". Mergem acolo și adăugăm pe toți de la începutul listei. Imediat am observat că răspunsul următor este de 20-30%. Prin urmare, va trebui să eliminăm pe cei care nu au fost adăugați la noi. Pentru a face acest lucru, există un serviciu excelent numit Prieten sau Urmați. Acolo vom vedea pe toți cei care nu ne urmează.
  • Adăugați prieteni prietenilor dvs. Și prietenii prietenilor lor.
  • #ff_ru - inserați această etichetă la sfârșitul mesajului dvs. tweet (mesaj). #ff_ru - înseamnă aproximativ ca după vineri. Dacă ați scris o astfel de etichetă, atunci vineri, poate cineva vă va adăuga. Această idee a fost inventată special pentru utilizatorii vorbitoare de limbă rusă de pe Twitter.
  • Scrieți interesante și întrebați la sfârșitul mesajului de a pune retweets.
  • Scrieți cuvântul TOP în postările dvs., deoarece, potrivit statisticilor - este adesea căutat.






  • Asta e totul. Sper că am răspuns la întrebarea: "Cum să dezlănțuiți Twitter".







    Buna ziua tuturor! Puteți să mă adăugați pe Twitter: twitter.com/viskont
    Mutual zafolllovlyu.

    Mesaj bun, mulțumesc, o să încerc.

    Vă mulțumim pentru sfatul utile.

    Exprimați-vă părerea

    Blogul de căutare

    Cele mai ieftine tweete pe care le cumpăr AICI

    Vă recomand

    Fiți în cunoștință:

    Alăturați-vă!

    Noi intrări pe site







    Trimiteți-le prietenilor: