60 de întrebări despre Tyne Carol, revista rusă chicago

60 de întrebări despre Tyne Carol, revista rusă chicago

Despre Tina Karol a spus atât de mult că nu este atât de ușor de învățat despre asta. Ei spun că nu-i place banalitatea și ar trebui să încerce foarte mult să o surprindă. Jurnaliștii și iubitorii de muzică îl trată pe Tina ambiguu: fie iubesc cu hotărîre, fie certă. Nu există oameni indiferenți. Tina Karol - ca un transformator al emoțiilor - cu fiecare dintre lucrările ei muzicale determină ascultătorii să facă un dialog. Ea este în mare măsură inovator și, poate, este pentru curajul pe care îl iubesc atât de mult. 60 de întrebări și ... răspunsuri atît de neașteptate, îndrăznețe, că uneori trebuia să te uiți în ochii ei - ești serios? Tina Karol sa dovedit a fi un adevărat duelist verbal: ea a răspuns cu bucurie, repede, aproape instantaneu și de multe ori a râs. Este într-adevăr unul dintre acei oameni care "umple camera cu o prezență." În același timp, ea nu a spus un cuvânt în plus, iar răspunsurile ei pot fi împărțite în citate. Poate că acesta este secretul lui Tina: este ușor să citez - de la fraze ascuțite la cei dragi de milioane de cântece.







Vom asculta Tina Karol în 30 de ani?

Tina Karol și în treizeci de ani va suna și ceea ce veți asculta este afacerea ta.

Pe scena până la ultima respirație sau până la ultimul ascultător?

Cine va câștiga - coloana sonoră sau sunetul live?

Sunetul live a câștigat deja cu mult timp în urmă. Doar el poate atinge cu adevărat. Ați văzut vreodată o româncă cântând romantism pe o fonogramă?

Cum te uiți la plagiat în muzică?

Cu disperare, ca un instalator pe rahat.

De ce ți-e frică să mergi pe scenă?

Că în timpul cântecului microfonul se va rupe, ca și în vremurile bune. Că muzicienii nu sunt încă pe scenă, iar prezentatorul mi-a anunțat deja ieșirea. Că în mijlocul concertului întreaga rețea electrică a orașului va fi oprită. Probabil, acesta este un vis teribil pentru orice artist, dar, să recunosc, toate aceste cazuri mi s-au întâmplat.

Uneori, pentru a ajunge la adevăr.

Cine, în mijlocul nopții, puteți trimite SMS-uri și din ce motiv?

Dacă chiar am nevoie de asta, o pot trimite oricui.

Ce pregătiți pentru prânz la ocazii speciale?

Ca și în zilele obișnuite - nimic!

Nu mă gândesc la asta, dar sunt sigur că fiecare vârstă are un maxim unic.

60 de întrebări despre Tyne Carol, revista rusă chicago

Ce râdeți în sfârșit de lacrimi?

Primul lucru care a fost amintit: a căzut din râs, urmărind filmul "Misiunea imposibilă". Cum poți lua așa de prost în serios?

Vino puțin sau mai târziu?

A fi târziu este despre mine. Indiferent de modul în care mă lupt, nu prea reușesc să vin la timp. Familia mea poate râde numai de asta. Și am întârziat peste tot: de la zbor spre avion pentru a transmite transmisii.

Ce cuvânt îți place cel mai mult sunetul?

Dragoste. Acest cuvânt sună frumos în toate limbile.

Ești o persoană difuzată?

Slăbiciunea ta, la care te enervezi?

Ce îți pare rău că ai cheltuit bani?

Tratez banii cu respect, pentru că nu e ușor să le câștigi. Dar dacă am decis să cheltuiesc, nu regret niciodată. Bineînțeles, în măsura posibilităților.

Cine nu ar lucra în niciun fel?

Nu mi-e teamă de nici o muncă. Dar, de exemplu, multe profesii își asumă responsabilitatea pentru viața altora. Poate că doctorul nu putea.

Ați greșit o altă persoană?

Nu-mi amintesc asta. Dar se întâmplă ca ei să nu afle întotdeauna. Și în această privință, am o mulțime de curiozități. Cumva, gardianul nu la lăsat la repetiție cu cuvintele: "Întoarce-te, fată, acum artistul va veni!" [Ea râde. ]

Există bărbați pe care nu doriți să le vedeți printre fanii dvs. pentru ceva?

Nu m-am gândit niciodată la asta. Nu-mi pasă cine-mi iubește melodiile.

Un film pe care l-ați oprit la 10 minute după începerea filmării?

Nici unul dintre filmele de groază nu arăta mai mult de 10 minute. Mă tem de ei.

Ce zvon despre tine este cel mai ridicol?

Toate zvonurile sunt ridicole: începând cu faptul că m-am căsătorit cu un evreu vechi și terminând cu faptul că am câștigat jumătate de milion de dolari în ajunul Anului Nou. De ce atât de puțin?

Materiale plastice - la ce vârstă și de ce?

În orice, principalul lucru este că a fost cu adevărat necesar. Nu uitați că acest lucru poate fi un pas ireparabil.







Privind în ce grămadă se află.

Nu am unul iubit. Flacoane cu băuturi spirtoase Am acumulat foarte mult, în fiecare zi aleg mirosul de dispoziție.

Sunt cei trei designeri cei mai interesanți pentru tine până acum?

De fapt, există o mulțime de designeri interesanți și talentați. Este mai ușor să menționez numele de rochiile pe care le-am cumpărat recent: Maison Martin Margiela, CELINE, Junya Watanabe.

Când a trebuit să te înșeli?

Ce fel de prostie, cum poți să te înșeli? Puteți compromite conștiința.

60 de întrebări despre Tyne Carol, revista rusă chicago

Femeia care te-a admirat cel mai mult?

Cuvintele care ți-au schimbat viața ...

Ce este educația rău?

Îți place când ești imitat?

Da, e flatat, drăguț și amuzant.

La cine dintre stele și cu ce ocazie ați dori să faceți un comentariu?

Nu cred că am dreptul să critică munca cuiva. Cine sunt eu să nu mă înșel?

Sunt fericit pentru mulți: unii sunt atât de persistenți încât devin artiști soloși.

Care sunt punctele tari si slabiciunile tale?

Puterea mea în familia mea și în ea este slăbiciunea mea.

O compoziție muzicală ideală pentru a face dragoste?

Sexul, ca și muzica, poate fi diferit. În astfel de chestiuni, numai vocea unui iubit este importantă.

Crezi în horoscoape?

Ca și în știință - cred. Și faptul că scriu în reviste - nu, știu cum a fost inventat acest lucru: ei traduc vechile reviste italiene, făcând previziuni urâte ale cititorilor săraci, făcându-i să tremure și să spună.

Pentru ce act de copilărie ți-e rușine până în ziua de azi?

Odată ce am luat fără a cere de la nașul meu un pachet de gumă de mestecat "Stimorol" în timp ce dormea. De asemenea, am luat în mod regulat vitaminele "Revit". Și în ambele cazuri a fost expus.

Care dintre acțiunile tale recente te simți cel mai mândru?

Trebuie să te lupți cu cineva?

Nu am luptat niciodată pe nimeni și cred că lupta este soluția cea mai stupidă a problemei.

60 de întrebări despre Tyne Carol, revista rusă chicago

Cum se simte inconfortabil?

Atunci când noile încălțăminte sunt strânse.

Care este propunerea cea mai obscenă la care v-ați adresat fanii sau jurnaliștii?

Nu fac oferte obscene, nu-i dau șansa.

Da, îmi spun cu regularitate.

Ce fel de emisiuni de televiziune moderne aveți arsuri la stomac?

Ca și întreaga țară - de la un spectacol de talent. Spre marele meu regret, toți participanții lor apar din nicăieri și, de regulă, nu merg nicăieri. Nici măcar nu înțeleg de ce este conectat, pentru că avem oameni foarte talentați.

Cum te adresezi când te superi pe tine însuți?

Am spus deja: "Stupid!"

În ce cazuri este mai greu să spui unei persoane adevărul în persoană?

Ca absolut toată lumea care trăiește pe Pământ, este greu să spui adevărul când e amar.

Cum să răspunzi la frazele masculine obscene fără a pierde un sentiment de demnitate?

Cea mai bună cale nu este de a comunica cu bărbații nevrednici.

Cum arată visul tău ca un coșmar?

Sunt speriat când nu visez, și este, de asemenea, înfricoșător atunci când filmele de groază: oameni ireal, animale, și trebuie să mă lupt cu ei, să jur. Nu-mi plac vise, în care trebuie să-mi salvez familia.

Aveți o porecla de acasă?

Există, dar este foarte personal și de familie și nu aș vrea să o împărtășesc.

60 de întrebări despre Tyne Carol, revista rusă chicago

Este un om metrosexual sau "sălbatic" cu peri mai bine și mai departe în text?

Opțiunea ideală - un bărbat îngrijit cu o țesătură și un fum rus ușor. Și dacă fără o glumă, atunci totul este bine fără fanatism.

Un cuvânt-parazit, de la care visezi să scapi de tine sau de oameni apropiați?

Nu văd cuvinte concrete pentru mine, dar se întâmplă că ceva se va menține timp de o săptămână sau două. Voi spune, așa cum se întâmplă, mai ales că sunt vorbiri semi-decente. [El râde. ]

Un dicționar al expresiilor aripi ale papagalului tău?

În plus față de apelarea regulate, cum ar fi „Bună dimineața“, „Noapte bună“, „Arkadi bun!“,? „Tu - pui“, „Che țipi“, este un cuvânt-paraziți întreaga familie, de la care visăm scapa de! [El râde. ]

Care punct de la călărețul dvs. este organizatorii de concerte, de obicei, zâmbind cu zâmbet?

Nu-i împovără pe nimeni cu capriciile mele și nu am nici un călăreț legat care să nu poată fi tratat. Tot ceea ce vreau, îmi pot permite. În general, cred că călărețul prea umflat este fie un ton rău al unui artist, fie o glumă nereușită.

Mărimea contează?

Dimensiunea contează. Cel puțin, să știm despre el este foarte important. Toate problemele se nasc în absența informațiilor.

Ce compliment din gura unei femei poate descuraja un bărbat?

Când te enervezi, devii și mai frumos.

Daunele la o femeie fac parte din carisma ei. Un pic de agitare a nervilor omului este sacru. De aceea ne iubesc.

Ce vă poate scoate din echilibru într-un loc egal?

Atitudine nereușită la locul de muncă, la muncă, la rușine, la postură și la duplicitate. Tot ceea ce a fost întotdeauna considerat un viciu.

Învingeți vasele când sunteți supărați?

Care carte este mai bună pentru tine decât toate celelalte cărți?

Este adevărat că nu vă place jurnaliștii?

Nu este adevărat. Nu-mi place Australopithecus în nici un fel și nu contează - un jurnalist, un șofer de taxi, un deputat sau altcineva.

A trebuit să încheiați interviul după 10 minute de comunicare?

Da. De asemenea, am planificat să termin acest interviu. Dar apoi și-a schimbat mintea.

De ce ți-ai schimbat numele?

Pentru ca nimeni să nu-mi tulbure sufletul.

Concertul de la Tina Karol din Chicago va avea loc pe 9 mai în Auditoriul Evanston.
Detalii și bilete pentru www.bomond.com

60 de întrebări despre Tyne Carol, revista rusă chicago

Rusă Chicago Magazine ® este un stil de viață digital în limba rusă și engleză care conține articole despre afacerile locale, divertisment, artă, familie, acasă și sport.







Trimiteți-le prietenilor: