5 Secretele lui Anna Koshmal (interviu pentru revista "Seriale TV")

5 secrete ale lui Anna Koshmal (Interviu pentru revista "Serial")

5 Secretele lui Anna Koshmal (interviu pentru revista

Cred că cel mai frumos lucru pe fata fetei este un zâmbet sincer! Acest lucru este mai important decât orice machiaj. Am pus numai rimel pe o bază zilnică, în timp ce eu nu sunt un fan al genelor puternic colorate. Am un MAC preferat de ruj, pe care l-am cumpărat la Moscova: sub lumină naturală, este ușor roz, cu artificiale devine maro. Îmi place, dar rareori o folosesc.







Pielea mea este sensibilă la orice fel de chimie, așa că nu folosesc mijloace tonale. Din fericire, am un ten frumos și este inutil. Da, și, în general, cosmeticele nu-i plac. În noaptea aceea trebuie să-mi hidratez pielea cu o cremă pentru bebeluș - conține minimum de suplimente alergene. Din moment ce mi-am vopsit părul, am început să le acorde mai multă atenție, fac măști la fiecare 2 săptămâni.







Mă duc la cumpărături cu prietenii în fiecare săptămână. Consider metodic toate ferestrele și rafturile, nu pierdeți nimic. Pot petrece mai multe ore pe această afacere și apoi mă răsplătesc cu o ceașcă de cafea în cafenea. Mă ocup de îmbrăcăminte cu venerație, dar în același timp îmi place simplitatea. Arcul meu tipic este blugi sau jambiere, o tunica, o jacheta. Îmi plac umerii deschisi, chiar și în pulovere calde - nu voi purta niciodată ceva cu un gât închis.

Fac dans, deci nu am nevoie de activitate fizică suplimentară. Când am plecat de la echipa mea de dans, din cauza filmărilor în "Matchmakers", am fost foarte de casă pentru repetiții și discursuri. Dar acum vreau să iau mai mult o carieră în actorie, să avansez.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: