46 Brigadă separată de atribuire operațională în rv rv - formidabil, amenințător, cartierul Grozny,

46 brigadă separată a misiunii operaționale a trupelor interne ale Ministerului Afacerilor Interne al Rusiei

Personalul brigăzii din primele zile ale învățământului efectuează misiuni de luptă în Cecenia:







Conexiunea prevede desfășurarea referendumului Republicii Cecenă privind adoptarea Constituției Republicii Cehe, Președintele alegerilor ceceni, alegerile pentru Duma de Stat și Președintele rus, parte din echipa de a lua parte și de a oferi securitate pentru alegerea autorităților locale și federale, efectuarea de sărbători și ocazii speciale la diferite niveluri, însoțite de reprezentanți ai autorităților și media (inclusiv străine) să se deplaseze în CR.

În perioada SBS, mai mult de 600 de militari au primit distincții de stat și guvernamentale, inclusiv peste 300 de persoane cu comenzi.

ABOP Decizia președintelui Federației Ruse „pentru realizări deosebite și contribuția la dezvoltarea și consolidarea statului rus“ 46 brigadă operativă separată a fost decorat cu Ordinul Petru gradul I Marele

Odată cu desfășurarea misiunilor de luptă, personalul unității continuă să lucreze în mod constant la îmbunătățirea taberelor militare, baza materială a conexiunii. Au fost realizate o mulțime de lucruri, au fost puse în funcțiune cămine, barăci, grădinițe, o școală cu o piscină, cluburi și casa de ofițeri etc. Se planifică construirea mai multor pensiuni, clădiri școlare, alte facilități de facilități educaționale și materiale.







Brigada este pe bună dreptate emblema activității de luptă-luptă a personalului Ministerului Apărării Aeriene al Ministerului de Interne al Rusiei.

Astăzi, 46 de brigăzi separate sunt un garant fiabil al păcii și stabilității nu numai pe teritoriul Republicii Cehe, ci și în regiunea Caucazului de Nord.

46 brigadă separat scop operativ MVD RF în Groznîi - o descriere, localizare, fotografii, comentarii, precum și capacitatea de a găsi un loc în Cecenia (Rusia). Află unde să fii, cum să ajungi acolo, să vezi ce e interesant în jur. Vedeți alte locuri de pe harta noastră interactivă, obțineți mai multe informații. Cunoaște lumea mai bine.

Doar 3 ediții. ultimii 7 ani în urmă a fost făcut anonim № 20458844 din Krasnodar

În obmo plin bardak.Prishel New zampotyl batalion dl Mustafayev, adjunct kombata.Vedet chiar și manevrează ca un comandant de batalion de Shelkovskoy.Ustal deja rula și bate piept cu cuvintele „V-am toate problemele pot sozdat.Odin Prapor a vrut să traducă și eu am sunat la poreshat județ să nu fie perevodili.Ya nici un fel eu pot face, chiar și în capitolul poate apela și poreshat "

Încă nici unul mai prost decât această Tsarkă timp de 20 de ani de serviciu nu a văzut.

Duhul din ip: 693cu3rr 0

Dicționarul se termină de la ip: tlug04n 0

Deci, timp de 12 de ani, nimic nu sa schimbat. Ce utilizează debilizm asta acum. Îmi amintesc o poveste. Combat afumat Winston albastru și înfuriat când a văzut că soldații, de asemenea, fumatul Winston, el a interzis importul de rață țigările Winston pe teritoriul batalionului. Dar noi trebuie să-l ciudă, a găsit o cale cum să le comande și cutii goale, turnat special în urnele de vot, să sfâșie punctul lui de furie.

Aici ar fi ip: 7lmrd7ad 0







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: