37 Feedback-uri despre Yeralash la moscow, Ostankino, str. Academic Korolev 12

Copilul meu a fost implicat în acest studio. Profesori buni și profesioniști, clase de master interesante pentru copii. Fiul a devenit mai deschis și mai sociabil, își exprimă clar gândurile. S-a primit fotografia în povestile așa cum a fost promisă și o altă dovadă că am studiat în Yeralash și apoi și la emisiunea TV! Copilul este foarte fericit! Îi sfătuiesc pe toți să-și dea copiii la acest studio. Un mic dezavantaj, aceasta este, desigur, locația, un pic incomod pentru a obține.







Mă uit la recenzii și sunt surprins. De ce majoritatea părinților astăzi cred că copilul lor ar trebui să meargă oriunde și peste tot gratuit? Părinții ar trebui să înțeleagă că acesta este același cerc. Numai în același cerc dau cunoștințe despre un singur subiect, iar în Yeralash dau mai multe cunoștințe (lucrul cu camera, abilitățile de actorie, discursul și mișcarea în scenă) și + copilul este îndepărtat și apoi este prezentat la televizor. Cred că banii se justifică. Fiul meu a mers la acest studio. Data viitoare ›

Mă duc prin formare în Neordonat Samara Vreau să spun, când m-am dus la formarea am avut o mulțime de distracție cu tine, uneori, eu nici măcar nu vor să plece, ei bine, asta a dispărut, și chiar a zburat până în acel moment.)))) Vreau să spun un imens, Multe mulțumiri învățătorilor noștri iubiți, care ne-au învățat și ne-au dat un mare simț, le sunt foarte recunoscător! Multumesc!

Vreau să-mi exprim recunoștința față de întregul personal al studioului Yeralash din Penza. Studioul a implicat un fiu și o fiică, au avut experiență de la profesori profesioniști și o impresie bună de a lucra la set. Vă dorim să nu vă opriți pe lauri, să mergeți înainte! Familia noastră a fost mulțumită de cooperare.

O zi bună pentru toți! Locuim în Yaroslavl și avem un studio local Yeralash. La propriul risc, după ce a citit comentariile tale, du-te la un casting, un foarte timid de fetele mele, una - 5, al doilea - 8 Pat nu a trecut, un mic destul de încă, dar Angela meu a fost implicat în a patra lună! Îmi place totul! Aș dori mai multe clase, chiar dacă mergem încă la acest sport. , dar Studio Eralash preferăm să spunem așa). Mulțumită profesorilor! Am fost implicați în diferite, au existat, de asemenea, MK de la profesorii de la Studio și. Data viitoare ›

Aș dori foarte mult să lucrez cu dvs.

Eu, așa cum mulți cred, dacă Grushevski are nevoie de "stelele" ecranului, atunci turnarea ar trebui să fie gratuită, iar profesioniștii care pot distinge talentul actorului în copil. Și veți obține o înșelăciune completă și o pompare completă de bani de la părinții voștri. În Omsk, de exemplu: Așezat fată care invită copilul la un birou de închiriat, fotografii pentru tipul de bază, iar copilul întreabă poem după 5 minute a avut deja trecut de turnare și a fost un talentat. Și apoi începe extorcarea de bani și totul. Data viitoare ›

Anterior, Yeralash a fost un transfer excelent. Acum, în parcele moderne nu este nimic ridicol. Sper că cei care lucrează în Yeralash vor înțelege și corecta totul. Am fost invitat la casting, dar într-un fel nu mă simt ca să merg.

Este imposibil să urmăriți noile probleme ale poveștilor eurasiatice, dezgustătoare.

Eralash - o știre a copilăriei mele. Ceea ce iese acum este flirtezi cu copii răniți. Povestirile nu sunt interesante, cu versuri rele, uneori vulgare. Și nu este nevoie să vorbim despre funcția educațională. Este regretabil faptul că cenzura omite aceste probleme în aer. Părinții nu sfătuiesc să-și dăruiască copiii acest vechi anxios "maestru". Noi, în Omsk, am creat o revistă de televiziune pentru copii "Popcorn", care este mai bună și mai ușoară. Curând el va fi eliberat pe CT. În multe orașe, avem oameni cu minte asemănătoare.

Te rog să mă duci la Eurasia. Sunt foarte talentat să merg la teatru. A trăit ca regizor artistic este Maxim Vladimirovich Razuvayev actor onorat al teatrului contemporan rus. Dicție bună și cunoaștere a măiestriei (actorie) Încă de la vârsta de 4 ani (în prezent am 9 ani) particip la studiouri de teatru, am vizitat și studioul lui Irina Feofanova.







Te rog să mă duci la ERALASH, sunt o fată cu un aspect neobișnuit! Bună, numele meu este Natasha, am 11 ani. Sunt foarte bun la învățare, mă duc să fac patinaj, am abilități bune de actor. Din copilăria mea visez să intru în studio ERALASH! Nu mi-e teamă de aparatul de fotografiat și nu sunt niciodată timid, foarte vesel și, cel mai important, frumos!

Mulțumiri din partea micului iubitor al Americii - Vasilisa Seneco. Vă mulțumesc foarte mult pentru lansări. Eu locuiesc în străinătate, dar întotdeauna mă uit cu plăcere la seriile vechi și noi. Visul meu este să mă retrag de la tine! Numele meu este Vasilisa Seneco. Orașul Princeton, Statele Unite ale Americii.

Ura! Acesta este sfârșitul antrenamentelor din studioul Yeralash. Copilul meu mâine merge la premiera, unde vor da certificate și discuri cu parcele! Foarte îngrijorat, pentru că prima oară îmi vor arăta copilul pe ecranul mare. Și apoi și la televizor. Pe scurt despre pregătirea în sine: pentru toate timpurile fiului de pregătire a devenit mai clar exprima ceea ce crede și vrea să spună, usor de comunicare cu colegii, cu ușurință găsește un limbaj comun, școala este fericit să fie implicat în toate piesele scurte și alte evenimente. Planuim. Data viitoare ›

Copilul meu a fost implicat în acest studio. Profesori buni și profesioniști, clase de master interesante pentru copii. Fiul a devenit mai deschis și mai sociabil, își exprimă clar gândurile. S-a primit fotografia în povestile așa cum a fost promisă și o altă dovadă că am studiat în Yeralash și apoi și la emisiunea TV! Copilul este foarte fericit! Îi sfătuiesc pe toți să-și dea copiii la acest studio. Un mic dezavantaj, aceasta este, desigur, locația, un pic incomod pentru a obține.

Mă uit la recenzii și sunt surprins. De ce majoritatea părinților astăzi cred că copilul lor trebuie să meargă oriunde și peste tot gratuit? Părinții ar trebui să înțeleagă că acesta este același cerc. Numai același tip de halbă furnizează cunoștințe pe unele un subiect, și Neordonat da mai multe cunoștințe (lucru în fața aparatului de fotografiat, care acționează, de vorbire scenă și mișcare) și + copil este eliminat, iar apoi a fost la emisiunea TV. Cred că banii se justifică. Fiul meu a mers la acest studio. Data viitoare ›

Mă duc prin formare în Neordonat Samara Vreau să spun, când m-am dus la formarea am avut o mulțime de distracție cu tine, uneori, eu nici măcar nu vor să plece, ei bine, asta a dispărut, și chiar a zburat până în acel moment.)))) Vreau să spun un imens, Multe mulțumiri învățătorilor noștri iubiți, care ne-au învățat și ne-au dat un mare simț, le sunt foarte recunoscător! Multumesc!

Vreau să-mi exprim recunoștința față de întregul personal al studioului Yeralash din Penza. Studioul a implicat un fiu și o fiică, au avut experiență de la profesori profesioniști și o impresie bună de a lucra la set. Vă dorim să nu vă opriți pe lauri, să mergeți înainte! Familia noastră era mulțumită de cooperare.

O zi bună pentru toți! Locuim în Yaroslavl și avem un studio local Yeralash. La propriul risc, după ce a citit comentariile tale, du-te la un casting, un foarte timid de fetele mele, una - 5, al doilea - 8 Pat nu a trecut, un mic destul de încă, dar Angela meu a fost implicat în a patra lună! Îmi place totul! Aș dori mai multe clase, chiar dacă mergem încă la acest sport. , dar Studio Eralash preferăm să spunem așa). Mulțumită profesorilor! Am fost implicați în diferite, au existat, de asemenea, MK de la profesorii de la Studio și. Data viitoare ›

Un proiect grandios pe tot cuprinsul țării - pentru a renunța sincer la bani. Dacă sunteți gata, copilul dumneavoastră va fi eliberat pentru 40.000 - un drapel în mâinile voastre. Pe măsură ce pisica Basil și vulpea Alice "pentru un nebun nu are nevoie de un cuțit, el va fi tratat cu trei cutii și să facă cu el tot ce vrei".

Eralash - o știre a copilăriei mele. Ceea ce iese acum este flirtezi cu copii răniți. Povestirile nu sunt interesante, cu versuri rele, uneori vulgare. Și nu este nevoie să vorbim despre funcția educațională. Este regretabil că cenzura omite aceste probleme în aer. Părinții nu sfătuiesc să-și dăruiască copiii acest vechi anxios "maestru". Noi, în Omsk, am creat o revistă de televiziune pentru copii "Popcorn", care este mai bună și mai ușoară. Curând el va fi eliberat pe CT. În multe orașe, avem oameni cu minte asemănătoare.

Bună ziua. La noi, în Omsk, a trecut casting-ul "Eralash". Serghei (care este numele fiului meu, are 5 ani) este un copil foarte interesant și talentat. El a trecut fără probleme la turnare, profesorii au fost foarte mulțumiți de el și au spus că sa născut un actor, pentru că toate sarcinile care i-au fost date, sa obișnuit și a trecut fără dificultate. Acum, pentru a putea face față, în viitor trebuie să plătiți 5000 de ruble. și în cazul în care rolul principal, atunci aceasta este de 16.000 de mii de ruble. în fiecare lună. Pentru Omsk - aceasta este o sumă mare de bani, nu vom atrage. Data viitoare ›

În Sochi există o casting în Yeralash! Am luat copilul acolo timp de 5 ani! Ni sa spus că vor suna în termen de o săptămână și spun că ne iau sau nu! Dacă suntem acceptați, atunci va trebui să plătim 18.000 de bani pentru formare și filmare pentru un canal local! Și apoi puteți continua să studiați timp de 9 luni. în fiecare lună trebuie să plătiți 18.000! Și dacă este bine să ne pregătim, vom obține o diplomă și vom merge la Moscova pentru filmare! Am vrut să aflu dacă este adevărat sau fraudă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: