3 moduri de a câștiga bani pe aplicații mobile, blog sergeya dovbysh

3 moduri de a câștiga bani pe aplicații mobile, blog sergeya dovbysh

Acest articol va fi despre o afacere cu totul nouă ...

Modalitățile de câștig în Internet abundă. Aceasta este infobusiness, programe de afiliere, freelancing, forex, web-design, blogging, SEO optimizare, crearea de site-uri, etc Multe dintre aceste zone sunt deja "uzate", adică concurența este suficient de mare, astfel încât să nu puteți câștiga rapid și ușor.







Toată lumea înțelege perfect că, în orice caz, pentru a obține rezultatul, este nevoie de timp, dar, totuși, dacă vă aflați în "mina de aur", faceți ceva nou și unic și, cel mai important, drumul spre bani va fi mult mai scurt.

Aici începe cel mai dificil, unde să găsești o nișă care să includă toate aceste calități: unicitatea, relevanța și rentabilitatea. Mulți cred că totul din afacerea de pe internet a fost mult timp divizat și urcat aici ca moartea.

Aplicații mobile la vârful popularității. Am scris despre acest lucru în articolul meu precedent. Puteți vedea acest material aici.







Poate că te-ai gândit că ți-a fost foarte greu, te asigur, nu-i deloc, așa că nu te grăbi să pleci. Dacă vorbim despre crearea de software și jocuri pe calculator, atunci da, acest lucru este posibil numai pentru programatori, dar pentru a crea aplicații mobile și să câștige pe ele, poate chiar un copil!

Imaginați-vă că veți fi mereu lângă clientul dvs. În orice moment, puteți utiliza notificările push (mesaje trimise tuturor celor care au instalat aplicația dvs.) pentru a raporta despre promoții sau servicii noi în compania dvs.

3. Crearea de aplicații mobile. Această metodă este cea mai profitabilă. Există designeri speciali de aplicații mobile, iar crearea de aplicații cu ele este foarte simplă, nu sunt necesare abilități speciale!

Puteți lucra ca persoană liberă (persoană particulară) sau puteți merge mai departe pentru a vă crea propriul site web și pentru a crea și a vinde aplicații mobile sub propria dvs. marcă (persoană particulară sau IP).

Dacă considerați că popularitatea aplicațiilor mobile crește cu rapiditate, nu puteți lăsa aici, cu condiția, desigur, dacă doriți să fiți printre primii și să colectați cremă, și nu friabile ciudate.

Obținerea unui venit bun pe această afacere este absolut reală. Deoarece nu există practic nicio competiție în Rusia, putem spune că avem un câmp despachetat în această direcție. Desigur, nu trebuie să vă grăbiți în piscină cu capul.

- ce designeri sunt cel mai bine folosiți pentru a crea aplicații mobile;
- cum să creați aplicații de înaltă calitate;
- cum să câștigi bani, atât pe cont propriu cât și pe aplicațiile mobile ale altor persoane.

Deoarece munca pe curs nu este încă finalizată, aveți o mare șansă să vă exprimați dorințele.

Scrieți ce altceva ați dori să vedeți în cursul meu? Voi lua în considerare acest lucru.

Articole similare:





Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: