3 2 Filmul citează

Din Wikicitat

"Trei plus două" (3 + 2) este o comedie din 1963 regizată de Henry Hovhannisyan, bazată pe piesa "Savages".

Citări []

  • Este trist, Stepan, trist. Uite, înotătorii ăștia înotau ca delfinii, schizofrenici!
  • Fiecare femeie are trăsăturile unui polițist. Mai întâi spune: "Să nu mergem!", Și apoi: "Urmează-mă!"
  • - Roma, cine e asta?
    - Eu, dar fără barbă.
  • "Îmi pare rău, credeam că ești doctor!"
    - Am înțeles asta!
  • Zorile sângeroase se ridicau peste oraș. Jackson stătea în fața închisorii. Peterson stătea lângă el. Peterson îi sărută mâinile. El îl ura, părul și barba lui ... "Jackson," a spus Peterson, și deodată a auzit ... kh!
  • Nu ești o persoană subțire, Sundukov. Piept, nu om.
  • - Stătea pe plajă și a ars.
    - Ei bine, a mai rămas ceva din ea?
  • - Ți-ai strigat toată noaptea? - Am cântat ...
<





?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>

"Acest cântec este numit cântecul tău."

  • Nu înțeleg, căutăm dovezi sau monumente?
  • "Aveți o scapă?"
    - Fată, și nu ai nevoie de un excavator? Doctore, avem un excavator?
  • Mi-au spus: Roma, du-te la sanatoriu. AUCCTU, Ministerul Afacerilor Externe, OMC, DDT, UkAKA ... Trei mese pe zi. Pijamale în dungi.
  • Dumneavoastră - datoria în bucătărie, eu - aduc apa ... Pregătiți cina. - Din nou?
  • Marry, inscripția - marea din apropiere.
  • - Ei bine, totul! Au glumit, este timpul și onoarea de a ști! - Din fericire, pa.

    - Ei bine, ce? Putem presupune că conversația a avut loc într-o atmosferă caldă și prietenoasă?

  • Și Natasha mi-a înghețat toate creierul, a jurat că nu era militantă, ci actriță de film. Acum văd ce este o artistă. Acest film!
  • Cuplu bun: tamer și medic veterinar. Ea se descurcă cu leii în arenă și apoi îi tratez cu multă muncă. Acesta este un circ, un loc liniștit.
  • Treci printr-un fir?
  • Stepa, a zgâriat întreaga mașină, întreaga mașină. E timpul să vinzi.
  • Întinnit. Încă adus la fumat.
  • - În astfel de pantaloni și în această formă, nu este permis să apară într-un loc public. "Sergent-major, v-ați înțeles, acesta este un vis".

    "Ah, un vis!" Apoi, te rog.







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: