17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Îi doresc recuperarea lui Jeanne și sperăm că vom reaminti povestea celebrităților care, odată, s-au îmbolnăvit de cancer, dar ar putea învinge această boală teribilă.







17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Angelina Jolie

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Ea a remarcat că ea shekozabolevaniya - ereditar. Mama actritei a trecut de această boală la 56 de ani, după aproape 10 ani de luptă împotriva cancerului.

Robert de Niro

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

"Cancerul este detectat într-un stadiu incipient, așa că medicii prevăd recuperarea completă", a spus purtătorul de cuvânt al fanilor actorului. Robert de Niro a suferit o prostatectomie radicală - cea mai eficientă operațiune în lupta împotriva bolii sale. Recuperarea a fost extrem de rapidă și, după un timp, medicii au spus că De Niro era absolut sănătos.

Actorul nu a permis ca boala sa-si distruga planurile creative si aproape imediat dupa ce tratamentul a inceput sa traga in filmul "Joaca ascunde si cauta". De atunci, el a reușit încă să joace în mai mult de douăzeci de filme, inclusiv „Zona de întuneric“, „Tipul meu - nebun“, „Familia“ și „Grudge Match“.

Christina Applegate

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Boala a fost diagnosticată într-un stadiu incipient. Actrita a ales cea mai radicala metoda de tratament, din cauza a ceea ce a trebuit sa indeparteze ambii sani, dar aceasta ia lipsit de multe probleme si, de asemenea, 100% au avertizat despre posibilitatea recidivei. Chirurgia de îndepărtare a fost reușită, după care chirurgii plastici au restaurat sânul Christinei.

Kylie Minogue

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

"Când doctorul mi-a spus diagnosticul, pământul meu a plecat sub picioarele mele. Părea că am fost deja mort ", își amintește cântăreața. Cu toate acestea, Kylie Minogue și-a găsit puterea de a lupta o intervenție chirurgicală pentru a elimina o tumora a fost făcută, ea a suferit un curs de opt luni de chimioterapie. Din fericire, boala a retras, iar de atunci cântăreața și actrița, continuând să încânte fanii cu performanțele lor, este de asemenea implicat în organizarea de campanii care vizează educația femeilor privind diagnosticarea cancerului si de control. "Cu nivelul actual de dezvoltare medicală, cancerul de sân poate fi depășit. Principalul lucru este să-l găsim la timp ", crede Minogue.

Yuriy Nikolaev

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Hugh Jackman

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

"Te rog, nu fi proastă ca mine. Asigurați-vă că pentru a verifica, "- a scris Jackman. De asemenea, el a sfătuit pe toată lumea să utilizeze un agent de protecție solară.

Forma de cancer găsită în actor este cea mai frecventă tumoare malignă dintr-o persoană. De la alte tipuri, aceasta diferă printr-o metastază rară, dar este capabilă de o creștere locală extinsă.

Daria Dontsova

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!






"Nu am simțit teama de moarte. Dar am trei copii, mama în vârstă, am un câine, o pisică - de a muri este pur și simplu imposibil, „- cu simțul ei obișnuit al scriitorului umor amintește evenimentul teribil. Tratamentul Dificil - cursuri de chimioterapie și un număr de operații complexe - femeie a îndurat cu stoicism, nu plânge soarta. Mai mult, în timpul procedurilor nesfârșite, ea a început să scrie. În primul rând, doar să nu fugi nebun, atunci - pentru că mi-am dat seama că asta vreau să fac în viață.

Complet învins boala, Dontsova nu mai fie vorba de cancer, ci dimpotrivă, ne spune despre acest test, oferind speranță pentru o recuperare cu cancer: „Se poate simți rău pentru tine în primele două ore, apoi ștergeți muci și să înțeleagă că acest lucru nu este sfârșitul. Este necesar să fii tratat. Cancerul este tratat. "

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Actorul american, cunoscut pentru seria TV "Dexter", a avut și cancer diagnosticat.

Vladimir Pozner

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

"Când am plecat de la spital, forțele mi-au lăsat o vreme. Apoi am reușit cumva să intru ", spune Posner. rol mai important în lupta împotriva bolii a jucat sprijinul familiei și prietenilor, care nu pentru un moment a încetat să creadă în recuperarea lui și, astfel, l-au tratat ca și cum nimic rău nu sa întâmplat în viața lui. În cele din urmă, cancerul a scăzut.

Sharon Osborne

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Rod Stewart

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Apoi Rod sa uitat la boală ca semn și a dedicat melodia alergatorului canadian Terry Fox, care, după ce și-a pierdut piciorul din cauza cancerului la vârsta de 19 ani. a purtat câțiva ani mai târziu în întreaga țară, cu o proteză pentru a strânge fonduri pentru cercetarea cancerului.

Joseph Kobzon

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Cynthia Nixon

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Lance Armstrong

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

Laima Vaikule

17 Celebrități care ar putea învinge cancerul, mai proaspete - cel mai bun din Runet pentru o zi!

În interviuri mass-media, ea mi-a spus că boala a transformat viața ei, forțat să se gândească la multe lucruri într-un mod diferit de a privi lucrurile familiare și relații. "Doar după ce am experimentat ce sa întâmplat cu mine, am început să mă uit la viață într-un mod diferit", a spus Laima. După tratament, cântăreața a decis să se întoarcă la scenă cât mai curând posibil. A început să acorde mai multă atenție familiei și prietenilor ei.

Sutele negre

această lume este creat în așa fel încât nimeni nu poate depinde de alte persoane, și, prin urmare, motivele care la chin reciproc oameni este întotdeauna mai mult decât suficient, ca și în cazul în care omul încearcă să se conformeze regulilor de cămin, el încă se află într-o stare de stres, și stres, după cum știm, este principala cauză a cancerului ... asta este o altă dovadă a poporului publice, acestea sunt cele mai sensibile la stres, situația o cere. ca să spunem așa ..

Dacă vorbim despre cancer, atunci motivele pentru multe lucruri aici și spun, ruleta,
dar eu adere la opinie, care este destinat să moară de la sifilis care nu se va îneca.

Black Hundred, îmi pare rău, acest lucru nu este, în general, banalități

Criterii de dezvoltare a personalității:
Maturitatea reală nu poate fi obținută fără un puternic simț al identității.
Psihologul K. Obuhovski distinge patru criterii pentru dezvoltarea personalității. Nici unul dintre ele nu este cel mai important, se completează reciproc.
aptitudini Înălțime: contradicție pentru viața fiecărei persoane este amplificată provine din faptul că realizările conduc la o creștere a complexității problemelor cu care se confruntă, iar procesul natural de imbatranire afecteaza capacitatea. Doar menținerea abilităților la nivelul anterior necesită, de fapt, îmbunătățirea constantă.
Apariția unor noi trăsături: acestea sunt vederi noi, o înțelegere diferită a lumii, o tranziție la un concept mai abstract al lumii și studiul noilor tehnici de acțiune.
FEELING de viață satisfacție: satisfacție - este un context general pozitiv în raport cu care privim viața noastră, care nu exclude stările emoționale negative, ca un răspuns adecvat la adversitatea și complexitatea inevitabilă. Cu toate acestea, disperarea lungă care rupe viața noastră și creează noi tipuri de funcționare negativă, duce la pierderea capacității de a dezvolta ...

În general, puteți chinui, bineînțeles (: D unii ca ei), nu trec limitele permisului :))))

Doar tratamentul costă bani pe care cei săraci nu le au și, prin urmare, nu au nici măcar o șansă, despre asta este vorba.

Lena, nu ești în subiect ... examinarea inițială și tratament în centrele de cancer de margine oficial liber, iar noi trebuie să plătească tribut pentru cineva care vrea cu adevărat să trăiască, și undeva în partea de sus a doua shans- va fi sigur de a ieși și de bani, dar o mare oportunitate, dar, din păcate, nu este un panaceu

Și banii? Toată lumea se îmbolnăvește și moare, indiferent de bani. Și printre cei puternici această lume este plină de cei cărora banii nu i-au ajutat să se recupereze. Un mesaj este doar despre lupta, că există exemple pozitive de recuperare! Este mai ușor pentru celebrități să o vadă. Tipul Ei bine, trebuie, de asemenea, nu dumnezei, ei sunt, de asemenea, bolnavi ... Nu-mi plac cei care se plâng de "bunici". Lucrați, cetățeni, lucrați! Și nu fi nervos, toată boala este de la asta. Trebuie să fiu

Ei nu scriu despre săraci, nu sunt interesați de ei, ei scriu despre oameni celebri. Dar cursurile pentru tratament serios stau la dofiga, și cât de important este - foarte sărac - toată lumea vrea să trăiască! Este adesea scris că "multe lucruri s-au schimbat în viața mea", dar sunt mincinoase, tocmai au experimentat stresul. Cântăreții intră repede în scenă, ceilalți - spre faima, creând fonduri MAI MULTE, restul - în general fără modificări. În general - jumătate de ipocriți.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: