15 - Recenzii de mobilier, district mosquva Mytischi, regiunea Moscova

Vazhenkov Yuri Viktorovici

Vazhenkov Yuri Viktorovici

Opinia mea personală. De fapt, nu este atât de ușor să alegeți o canapea bună care ar potrivi totul în orice fel. Eu, mai întâi de toate, să acorde o atenție la confortul, și numai atunci pe design, deși acest lucru este, de asemenea, important. Am mers cu mama mea câteva mobilier - toate greșit! Ca rezultat, am mers la Mebel, la Mytishchi. Alegerea este imensă, doar ochii tăi sunt împrăștiați! Am mers mult, am privit. Apoi am stat pe loc, m-am uitat acolo. Mama chiar ia plăcut "Shihan", deși l-am descurajat de a fi alb. Și m-am îndrăgostit literalmente de modelul "Lira", fiind ideal pentru proiectarea camerei de zi. Deși inițial nu plănuisem să cumpăr nimic. Livrat la ora convenită, fără plângeri. În viitorul apropiat nu mă voi uita la nimic și apoi voi cumpăra altceva, mi-au plăcut dulapurile din Mobilă. Prețurile reale sunt destul de accesibile, în comparație cu alte magazine.







Opinia mea personală. Am fost foarte obosiți de vechiul mobilier din camera de zi, am decis să cumpărăm unul nou. Am vrut ceva modern și elegant. Dar în apartament un aspect non-standard, astfel încât diapozitivele finite și camere de zi nu se potrivesc. Dar în Mebelzhe am fost ajutat să asamblez o cameră de zi ideală din diferite. Și principalul lucru cu culoare a fost ghicit! Nu vroiam nuanțele nuanțate "sub copac". Sunt foarte multumiti de livingurile "Duet" si "Solo". Aici le-am ales mobilierul. A fost livrat destul de repede, iar prețul pentru transport și asamblare nu sa rupt. Colectorul era foarte atent, deși voia să facă totul repede, deoarece există multe ordine. Dar am verificat totul, fără zgârieturi, fără cipuri și totul funcționează perfect. Să vedem ce se va întâmpla după un timp, dar tipul de mobilier este solid, va servi mult timp.

Opinia mea personală. Am aplicat lui Mebage acum trei luni, dar acum vreau să scriu, pentru că sunt încă foarte mulțumit. Aveam nevoie de un dulap în dormitor, dar sunt foarte drăguț. A venit la Mytischi, arăta ca și cum arata. Cumva totul nu este corect. Am vrut un dulap cu trei uși, oglinzi și unul profund. Sa dovedit că nu căutam acolo. Apoi se uită la locul ăsta - a găsit dulapul Milano. Ideal pentru toate cerințele mele. Și am fost mulțumit de livrare. a sosit
la timp, colectate îngrijit, fără zgârieturi, datorită asamblorului Alexander. Iar acum nu găsesc defecte, ușile nu sunt scoase din alergători, dulapul se face calitativ. Și culoarea se potrivește bine cu interiorul camerei. Apropo, prețurile sunt destul de acceptabile. În curând vom merge la mobilierFurniture la masa de masă, m-am uitat la site-ul opțiuni interesante.

Opinia mea personală. Ne-am mutat la Kostroma, după repararea apartamentului am căutat un set de bucătărie solid. Dar tot ceea ce a fost oferit acolo nu mi-a fost potrivit. Prin urmare, i-am trimis pe prietenul meu să caute o opțiune acceptabilă la Moscova. Drept urmare, a ales mobila. Am urmărit toate opțiunile de pe site, am comandat. Ei au spus că nu vor apărea probleme. Și într-adevăr, au adus-o la timp. Am fost îngrijorat că vor confunda detaliile sau designul, dar eu nu controlez eu cumpărătul. Dar nu, au trimis echipamentul complet, totul, așa cum a fost comandat. Când problemele de asamblare nu au apărut, toate detaliile au corespuns. Acum ne gândim că într-un an să le comandăm aceiași copii, cu atât mai mult există o gamă atât de bună și diversă.

Opinia mea personală. Mi-am ales biroul calculatorului. Nu-mi pasă de unde să cumpăr, nu acordă atenție brandurilor. Dar soția ei a insistat asupra mobilierului. Sunt mulțumit de tot. Came, a ales repede masa dreapta. Bună calitate, prețul se potrivește. Și aveam nevoie de un standard, nu era prea mult spațiu. Și astfel de opțiuni ne sunt oferite. Livrate la timp, colectate rapid și precis. Acum discutăm cu designerul de la Meborga o bucătărie nouă cu imprimare foto, soția mea îi place mai multe opțiuni. Atitudinea față de client mulțumită. Ei sunt atenți la dorințe, dau sfaturi eficiente. În general, am ales magazinul nostru de mobilier.







Opinia mea personală. Întregul apartament a fost mobilat cu mobilier nou. Deși este mic, am investit decent. Iar holul trebuia completat în funcție de varianta bugetară. Am trecut printr-o mulțime de companii, în unele dintre ele era prea scump, în altele nu ne plăceau dulapurile. În general, epuizat, până când un prieten ma sfătuit să merg la Mytishchi, în Mobilă. Noi toți trebuie să privim, să simțim. Se pare că este determinat cu opțiunea care se potrivește prețului / calității. Apropo, alegerea este foarte mare. Comandat, cu toții ne-am dat, nu foarte repede, dar am aranjat. Soțul a vrut să se adune pentru a fi sigur, dar am convins să-l sun pe colecționar. Ca urmare, a torturat asamblorul Alexandru cu întrebări și sfaturi, dar totul sa dovedit a fi bine. Regretam că nu am mai apelat la mobilier înainte, acum o voi recomanda.

Opinia mea personală. Am decis să facă o soră de familie și soțul ei un cadou pentru nașterea primului copil - problema copiilor în noul lor apartament. Mult timp a căutat o opțiune ieftină, dar solidă. Ca urmare, mama mea a mers la mobilier hipermarket. Alegerea este imensă! Am ales foarte mult, am privit. Atât site-ul internet, cât și hipermarketul în sine au venit. Au existat probleme cu livrarea, deși a fost vina noastră. Au vrut să o facă o surpriză când a plecat. Dar brusc schimbă planurile. Ca rezultat, am sunat asamblorul, a cerut să amâne timpul de livrare. Am venit să le întâlnim, am adus înapoi când a fost convenabil pentru noi. Sora este doar încântată de dar și, chiar de la grădiniță, ea a spus că aceasta este exact ceea ce voia, calm și în culori calde. Nu stiu despre restul mobilierului, dar mobilierul pentru copii este minunat, sfatuiesc!

Opinia mea personală. Pentru o lungă perioadă de timp am vrut să-mi reînnoiesc bucătăria, și când am decis - alege cu atenție compania. Internetul a atras ocazia de a crea un design cu imprimarea fotografiilor în Mobilă. M-am dus în special la Mytischi, m-am uitat la mostrele setului de bucătărie. A decis sa ia o sansa, iar preturile erau placute. M-am bucurat că toate dorințele mele au fost luate în considerare, design-ul a fost dezvoltat, clarificat. Prin furnizarea de prea mult nici o plângere, eu trăiesc în MO, toate adus, așa cum a fost de acord, cu atenție instalat, m-am urmărit procesul de construire. Acum pregătesc o bucătărie nouă și ochii mei sunt fericiți. Acum mă gândesc să salvez și să schimb și camera de zi, cu siguranță voi cumpăra Mobila.

Opinia mea personală. Mi-a plăcut bucătăriile cu imprimare foto pe site, m-am dus la showroom, am privit în direct, managerul Artem a oferit un design pentru mărimea noastră, iar prețul și termenii de producție au apărut. Am fost mulțumiți. Zamerschik a trebuit să ne sună a doua zi și să facem o programare. După aceasta, epicul a început cu apelurile. Zamerschik Alexander ne-a chemat după chinul managerului Artem. Și când ne sună de 33 de ori, l-am întrebat, a promis că va reveni în câteva zile, cum va merge la noi. Așteptat că am așteptat, l-am sunat. Tacerea, tăcutul Alexandru Alexandru nu sună înapoi. Suntem la biroul lui Artem, promite să înțeleagă. Așteptăm câteva zile. Tăcere. Soțul meu a dorit cu adevărat să vorbească cu regizorul, poate că există un alt zamerschik? Directorul a promis să cheme înapoi. Taci în schimb. În mod ciudat, valoarea comenzii noastre este de aproximativ 70 000. Există într-adevăr o criză în țară, iar compania MebelZh pe valul de succes, nu are timp să vândă mobilier, deoarece ordinea noastră nu este importantă pentru ei. Suntem foarte fericiti daca aceasta companie este intr-o astfel de cerere, dar este cu adevarat uman imposibil de spus. Băieți, lucrează mult, vom veni într-o lună? Noi nu suntem dăunători, vom aștepta, dar de ce înșelăm. Așa este, de la feedback pozitiv la negativ.

Opinia mea personală. Au ordonat un pat pentru ei. Mobilierul este numit compania. Prin site. O oră în 2 zile. Ei au crezut că nu vor mai apela, dar până la ora 18 au mai sunat. Aceasta este singura remarcă pe care nu au apelat-o pentru o lungă perioadă de timp, dar ei înșiși și-au cerut scuze, au spus că există o mulțime de ordine. Mai mult, totul era ca uleiul. Am învățat dimensiunile, le-am adus repede, le-am colectat, am plătit cu toții. Patul este normal - ceea ce am nevoie. - Am avut nevoie de dureri de dureri de spate. Este fericit.

Opinia mea personală. Îi plăceau mobilierul. Se vede că uneori aceștia au un nivel scăzut al procesului de lucru, dar se corectează imediat și se străduiesc să îndeplinească standarde înalte. Am fost adus mobilier în sufragerie - conform termenilor, calitatea este satisfăcută, pe care au promis-o, apoi l-au livrat și destul de operativ.







Trimiteți-le prietenilor: