14 Feedback-uri despre armonie la adresa naro-fominsk g, strada shibankova, 13-a

Prietenul meu a început să-și trateze dinții în clinica "Harmony" pe LCA. Chirurgul și-a îndepărtat dintele de înțelepciune inferioară. A doua zi, fata sa umflat, toate rănit, dar el nu era îngrijorat, t. Pentru a. Doctorul a spus că a fost posibil pentru 1-2 zile. Dar tumora nu a trecut, iar după 3 zile, durerea a devenit insuportabilă, el a mers la același medic, care l-au examinat timp de câteva secunde și a spus că totul este normal. După o zi de chin numit de asigurare - el a fost trimis imediat la spital din departamentul craniofaciale - au fost înmărmurit, toate putregai. Data viitoare ›







Mai mult decât atât, recordul pentru câteva luni în avans, deci încă și să ia cu durere acută refuza, cu toate că acest dinte mi medicul de clinica tratat, a spus: „! Hai înregistrare“ Ca urmare, m-am dus în alt loc și voi continua să-mi tratez dinții în viitor!







Prietenul meu a început să-și trateze dinții în clinica "Harmony" pe LCA. Chirurgul și-a îndepărtat dintele de înțelepciune inferioară. A doua zi, fața a fost umflată, totul a rănit, dar el nu sa îngrijorat, pentru că doctorul a spus că poate 1-2 zile. Dar tumoarea nu a trecut și, după 3 zile, durerea a devenit insuportabilă, sa dus la același medic care la examinat câteva secunde și a spus că totul este bine. După o zi de chin am sunat la asigurare - a fost imediat trimis la spital în departamentul craniofaccial - erau amăgiți, totul putrezit. Data viitoare ›

Mai mult decât atât, recordul pentru câteva luni în avans, deci încă și să ia cu durere acută refuza, cu toate că acest dinte mi medicul de clinica tratat, a spus: „! Hai înregistrare“ Ca urmare, m-am dus în alt loc și voi continua să-mi tratez dinții în viitor!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: