12 Explicative de la oameni care vor ieși din orice situație

Programator explicativ:
Dimineața, ca de obicei, m-am îmbrăcat, aveam de gând să părăsesc casa. Am pășit peste pat și l-am prins pe fata și, pentru a se dezangaja, trebuia să mă dezbrac din nou. Această procedură a durat ceva timp, din cauza căruia am întârziat să lucrez.







Explicativ Anna:
Întârzie întotdeauna sistematic, deoarece cred că tot ceea ce privește munca trebuie abordat în mod sistematic.

Explicarea lui Serghei:
Am întârziat să muncesc o jumătate de oră, pentru că eu încă nu fac nimic până la zece ani, beau ceai dimineața, dar nu mă pricep la așa ceva.

Explicația întârzie în mod constant:
Am întârziat din mai multe motive. Eu conduc o mașină - drumul nu este previzibil, și își riscă viața de dragul de 10 minute de timp de lucru, luați în considerare de echitatie idioțenie. Pentru că văd. Nu fumez revendicării 2, care spune că, în contrast cu 90% din personalul de birou, eu fumez pauze în loc de 5 până la 10 minute, mai precis 50 de minute pe zi, în timp ce alții lovit tăiței, eu sunt pe locul său de muncă
și WORK! Apoi, a se vedea paragraful 3. Din moment ce sunt o persoană responsabilă, cel puțin de 2 ori pe lună trebuie să stau la lucru până la ora 23:00 (în continuare se închide biroul) și WORK! Pentru că cei care, timp de 50 de minute pe zi fumează timp de o lună, acumulează 16 ore și nu se descurcă cu munca lor, nu-mi dau seama. Astfel, 16 ore de fum se rupe + 8 ore de reciclare = 24 de ore în






în luna în care lucrez mai mult și mai mult decât oricine altcineva a fost în biroul nostru, dar am întârziat maxim 2 ore pe lună. Dacă conducerea nu vede avantajele economice în întârzierea mea, pot fi concediată și găsesc un alt angajat mai punctual. Îmi doresc ca el să fumeze, iar când vii să lucrezi, el fură lunar de la tine 2 zile lucrătoare.

Explicativ Yuri:
Am întârziat să muncesc din cauza unui stil de viață sănătos! M-am dus la serviciu devreme, dar din cauza lipsei de țigări, mi-au dat o tamburină tare. M-am dus la clinică, dar a fost închis. Apoi am cumpărat o sticlă de vodcă și am început să spăl rana. Prin urmare, miros de alcool, fața mea este spartă, iar discursul rău și coordonarea depreciată a mișcării sunt rezultatul unei contuzii! Nu am băut, sincer.

Contabil șef explicativ:
Am întârziat la ora trei, pentru că dimineața am avut un vis că soldul se apropia. O consecință a acestei au fost o serie de orgasme puternice necontrolate. Vă cer să intrați în poziție.

Explicativ Deniski
Nu a fost întârziat, și ajustat timpul său prezent în mod adecvat ieri inadecvat și invers proporțională cu normability.

Explicativ Yuri Yuryevich:
Am întârziat serviciul. Motivele pentru acest comportament necuviincios destul de misterios și înrădăcinate mai mult în domeniul iraționalului, prin urmare, nu pot da ce sa întâmplat indiferent de modul dacă o explicație acceptabilă. Ca un om de organizare mentală bine, eu nu pot ajuta, dar simt adâncimea plin de căderea mea, dar același motiv cu greu continua. Lasă-mă să mă gândesc chiar la o posibilă recidivă.
Vă sugerez:
1. Luați în considerare ceea ce sa întâmplat ca o neînțelegere,
2. Trateaza-ma cu condescendenta, mai ales ca partea mea de mentale
(vezi mai sus) pe care l-am primit deja.

Explicând pe Victor
Am întârziat pentru că nu plătiți o lună în timp pentru un salariu! Veți fi indignat, voi renunța!







Trimiteți-le prietenilor: