10 moduri de a se răzbuna pe cel dintâi și să nu vă suferiți

10 moduri de a se răzbuna pe cel dintâi și să nu vă suferiți

Toți, la un moment dat, ne-am gândit cum să ne răzbunăm, pentru nervii sfărâmați și am petrecut un timp gol. Da, și ce trebuie să fie mărturisit, unii au făcut acest lucru, cineva a zgâriat mașina, cineva a infrumusetat intrare, în general, care pe atât de mult, și că vanatul. Astăzi am decis să recreez zece moduri de răzbunare asupra celor dintâi și să nu sufăr singur.







1. Mașina este un clasic, nimic despre care omul nu-i place atât de mult ca și mașina lui. Gatiti pasta, inmuiati-l în ziar și pe web, apoi obkleyte întregul corp mașină în cel puțin trei straturi, acesta din urmă să părăsească stratul de material textil. se lasă să se usuce timp de patru - șase ore și poate chiar vopsea Khokhloma (nu întristați, să fie mai mare decât aceasta). În cazul în care timpul de uscare a vestigiilor, ultimul strat poate fi realizat din decupaje din reviste și apoi imaginația ta nu are limite, asa ca du-te pentru ea.







6. Cel mai bun prieten - dacă cel mai bun prieten al ex-dvs. este deja ocupat, nu contează - orice prieten ne va aborda. Dacă numai ei au comunicat îndeaproape și au avut relații bune de prietenie. Și tot ce este necesar pentru a începe să se întâlnească cu el. Vă asigur, el va merge pur și simplu nebun cu gelozie și resentimente. În plus, încă mai poți face un zvon despre el, dar mai bine știi care.

7. Dulap - încă îi pare că viața fără tine a dobândit culori noi? Dovediți-i că este așa. Stick pe cămășile sale de pietre, îmbrăcați jachetele cu flori și inimi, pictați pantofii în roz. Să mergem acum și să mergem oriunde dorește, sunt sigur că există locuri specializate unde va fi foarte mulțumit în acest fel. De exemplu, un dispensar psihiatric.

Reputația - cunoașteți-o din nou prin corespondență. Instige pasiunile la limită și cere-i să vă trimită fotografiile sale erotice. După aceea, creați o pagină în rețea în numele său, adăugați toți prietenii dvs. și apoi postați ceea ce v-a trimis. Cred că nu este necesar să explicăm exact ce va urma.

9. fizică - se toarnă în șampon lui epilator sau tonic pentru par, dunk periuta de dinti in vasul de toaleta, se adauga crema dupa ras puternic pasta de dinti de menta. Omul tău frumos nu-și va da seama că este egal.

10. Apartament - ascunde fiecare cameră într-un ou crud, după câteva zile mirosul va fi astfel încât nu va fi posibil să fiți acolo. Numai pentru a ascunde este necesar este bine, că pentru anumite mult timp nu a găsit.

Așa își fac răzbunătorii dragi răzbunarea vieții ex-lor. Și dacă te ajută să supraviețuiești separării mai puțin dureros, atunci folosește și nu-ți tăgădui nimic.







Trimiteți-le prietenilor: