004 Proprietățile anti-cancer ale argintului, metoda autorului de a trata tumorile, cărțile

"PHOTOSTIM" se acumulează în celulele canceroase. Dupa fotoactivarea lumina zilei, celulele mor. Reface organismul de la chimioterapie, radioterapie.

Pret: 7200 rub. Livrare în Rusia.







Proprietățile anti-oncologice ale argintului.
(004)

Este promițătoare să se utilizeze în oncologie proprietăți de consolidare reciprocă a cuprului și a argintului. Aceste metale sunt luate împreună pentru a spori foarte mult proprietățile unii altora.

În cazul oncologiei, se recomandă administrarea unei soluții de apă de argint într-o concentrație de 10 mg pe litru.

Beți 100 g de apă de două ori pe zi înainte de mese și înainte de toate celelalte medicamente. Cursul de admitere este de o lună, o pauză de o lună și repetarea cursurilor. Un an la șase astfel de cursuri.

În plus, oligoelementele germaniu, seleniu, coenzima Q10 posedă aceleași proprietăți de oxigenator. care vor fi în mod necesar incluse ca componente suplimentare la principalele componente ale acizilor succinici și ascorbi, cupru.

Avantajul acestui lucru ar trebui acordat inului și uleiului de măsline. Efectul pronunțat al acidificării este mai clar observat la doze mai mari (megadoze) la 100-130 g zilnic. Această doză de ulei ar trebui să fie luată nu o dată, ci în timpul zilei cu alimente, astfel încât să se absoarbă mai bine și nu provoca diaree.

Prea des, ele prezintă bune proprietăți de oxigenator și măresc eficiența tratamentului în oncologie.
Dezavantajul sucurilor verzi, adică al sucurilor obținute din frunzele de plante, este faptul că, căzând în stomac, sub influența acidului, se dezintegrează rapid și își pierde proprietățile vindecătoare.

Prin urmare, este mai bine să o luați ca o pastă verde, când clorofila este parțial ascunsă în membrana celulară, iar în intestin se eliberează lent și nu are timp să se prăbușească.
Se recomandă întotdeauna să se utilizeze zilnic o pastă verde obținută din frunze de la orice plante care nu sunt otrăvitoare.

Este de dorit să luați aproximativ 50-100 zilnic și chiar până la 500 g de pastă din frunzele care conțin clorofil. Puteți folosi partea de sus a muguri de mure, muguri de struguri tineri, urzica, telina, patrunjel, coada calului, marar, ceapa, frunze de ridiche, sfecla, varza, lucerna, salata verde, trifoi și multe alte plante din ierburi și frunze non-otrăvitoare și nonexciting de copaci în inclusiv plop, carpen, stejar, fag, mar, trandafir, prune, iar tinerii acelor de molid, pin, etc. În timpul iernii, este necesar pentru a stoca o pasta sau suc, care este sare de paste congelate sau conservate.

Corectarea metodelor complexe de acidulare. Mai mult, în realizarea acestui set de măsuri pentru stimularea proceselor de oxigenator din celulele tumorale, precum și a acidifierii mediului corporal, pacientul ar trebui să poată efectua auto-examinarea stării sale și gradul de dezvoltare sau inhibare a creșterii tumorii. Un criteriu bun pentru corectitudinea măsurilor efectuate este schimbarea durerii oncologice.

Dacă aplicați dureri de cancer încep să scadă și să se estompeze, atunci sunteți pe drumul cel bun. În cea mai pură formă, această tehnică este mai potrivită pentru tipul de tumori care au o alcalinitate stabilă în ultima vreme (glicoliza de alcool).

Aceasta înseamnă că această metodă este mai bine destinată îndepărtării oncocelulelor din starea de echilibru a metabolismului alcoolului sau în combinație cu metodele de alcalinizare a tumorilor cu un tip de metabolism preexistent.

Despre pregătirea

Fotostimularea este folosită în orice stadiu al unei boli oncologice pentru a inhiba creșterea tumorală și metastaze, cu utilizarea chimioterapiei, radioterapiei, în timpul intervenției chirurgicale.

BAA "Fotostim" este disponibil sub forma unei concentrații de sirop de 0,04% în sticle de 100 ml.

Schema de admitere: 1 dată pe zi pe stomacul gol. Începeți să luați cu 5 picături și aduceți 2 lingurițe. La 3-4 grade se recomandă să beți 3 sticle fără pauză.

Istoria creării fotostimului.

Acum 60 de ani în SUA a fost deschisă metoda: TERAPIA FOTOODINAMICĂ. Medicamentul era o substanță sensibilă la lumină. Această substanță a pătruns ușor în celulele modificate ale corpului, de exemplu oncologice, deoarece pentru viața lor consumă mai multe substanțe. decât celulele sănătoase.







Întrebări privind admiterea "Fotostima"

Ce lumină este necesară pentru a activa drogul?

Răspuns: Lumina zilei. Acționează eliberarea oxigenului activ, care declanșează mecanismul de apoptoză (auto-distrugerea celulei)

Mecanismul de fotostimulare

"Photostim" îmbunătățește imunitatea umorală în 60-70% din cazuri datorită creșterii populației de limfocite și în 30-40% din cazuri - populația de neutrofile din sânge.

Stimularea imunității celulare cu utilizarea "Fotostima" se realizează datorită creșterii cantității absolute de fagocite și la 35% din indivizi datorită și creșterii activității fagocitelor și celulelor NK.

„Fotografie de perete“
Protejarea dublă a corpului!

004 Proprietățile anti-cancer ale argintului, metoda autorului de a trata tumorile, cărțile
De-a lungul vieții, sub influența factorilor de mediu negativi, organismul produce o mulțime de celule cu o structură modificată. Aceste celule nu sunt capabile să funcționeze corect, în acest sens, calitatea vieții umane se deteriorează: eficiența redusă, există tulburări trofice în organe și țesuturi, ceea ce duce la dezvoltarea bolilor cronice și chiar a tumorilor.

Rezultatul acțiunii "fotostim"

Sistemul imunitar este întărit, se îmbunătățește vederea, conexiunile nervoase în organism sunt restaurate, părul crește mai bine, potența crește la bărbați. Persoana se schimbă nerecunoscut: pielea feței și a corpului devine mai tânără și strânsă, greutatea este normalizată, apare energia, personajul se îmbunătățește. Aparent, recuperarea este, de asemenea, pe domeniul bio-informațional. Structura fină a câmpului omului este armonizată. El emite încredere, putere, sănătate.

ORDER UN FOTOSTAKE sau ÎNTREBAȚI O ÎNTREBARE

O scrisoare de la cumpărător.

Bună ziua. Mulțumesc foarte mult. Medicamentul dvs. a ajutat deja mama mea să facă față fibroamelor, deoarece a existat deja un diagnostic pentru operație. Am făcut-o fără ea. Mai devreme la noi în Almaty, farmacia centrală a vândut uneori această preparare, iar acum nu este prezentă. Mi-au ordonat un al doilea curs pentru mama mea, precum și pentru o persoană care avea suspiciune de cancer la stomac sau un fel de tulburare imună.

Asigurați-vă că ați comandat mai mult, deoarece medicamentul este uimitor prin proprietățile sale. Vorbesc despre totul pentru el pe exemplul mamei mele. Vă mulțumim din nou.

Medicii de "fotostimulare"

  • Am observat un efect pozitiv atunci când luăm Photostim la pacienții cu cancer, ca parte a terapiei complexe.
  • "Fotostimularea" sa dovedit perfect ca un mijloc de reabilitare după operațiile asociate cu îndepărtarea tumorilor. Probabilitatea metastazelor este semnificativ redusă.
  • Am observat rezultate pozitive în tratamentul mastopatiei fibrochistice folosind "Photostim".
  • "Fotostimularea" îmbunătățește funcția imunității celulare în căutarea și distrugerea celulelor tumorale atipice.
  • Fotostim are capacitatea de a stimula sistemul imunitar, în special cel local, care ajută organismul să lupte împotriva procesului inflamator.
  • "Fotostimularea" dă un impuls puternic vindecării rapide și restaurării țesuturilor sănătoase.
  • "Fotostimularea" ajută nu numai să corecteze imunitatea, ci și să "curețe" efectiv corpul tuturor celulelor modificate patologic.
  • Fotostim reduce nivelul de colesterol și normalizează spectrul lipidic al sângelui.
  • Fotostimularea influențează pozitiv creșterea numărului absolut al neutrofilelor, macrofagelor și celulelor ucigașe, sporind activitatea lor.

(răspunsurile clienților care comandă a doua sticlă)

Avem cancer la ficat. A trecut 4 chimioterapie și fotostimulare de băut. Dinamica este bună. Tumora a devenit mai mica.

Când cumpărați a patra sticlă, întrebați-ne: "Care sunt rezultatele?" Raspuns: In mod definitiv, opriti circulatia cancerului pulmonar.

După ce a primit fotostimularea, citirile PSA s-au îmbunătățit.

Cancer de gradul IV. Pacientul se culca cu temperatura. Am băut două sticle. Acum merge pe jos.

O femeie are cancer la sân. El cumpără a treia sticlă. Îți cer să oferiți un feedback despre recepție. El spune că, la început, sângele negru a început să iasă. Tumora scade. Deși încet, dar procesul este spre bine.

Totul este bine cu noi!
Cumpărați a doua sticlă. Îți cer: Distribuiți rezultatele tratamentului pentru cancer. Se răspunde la ceea ce spun medicii - bea. - Ei bine, în special, cum este dinamica bolii? - Totul este bun aici.

Eu sunt tratat cu unul dintre pachetele Photostim, nu știu de ce - dar manifestările eczemelor au scăzut deja.

A cumpărat un câine, are cancer al splinei. M-am hotărât să beau singur. - A căzut partea de jos a burții mele, a trecut. - și pancreasul a trecut. - au venit de la muncă, nu au existat forțe, iar acum la ora 12 nu vor să doarmă.

Am pus 4 grade. El a fost în spital, a fost grav bolnav. Am băut 3 sticle. Doctorii nu se așteptau să se recupereze atât de repede. Acum nu are etapa a IV-a, ci a treia etapă.

A fost cancer de rinichi drept. În abdomen erau abscesi. După primirea fotostimului, sângele sărac a început să iasă, rănile au început să se vindece și să se strânge cu o piele normală. Rinichii funcționează mai bine. Jetul este mai puternic, urina este mai curată.

Tomografia a arătat că procesul sa oprit. Diagnosticul - adenocarcinomul pulmonar cu 4 grade. Pe fondul fotostimulării, chimioterapia a fost mult mai ușor de tolerat.

Apăsați pe "PHOTOSTIME"

Cercetatorii rusi au dezvoltat, ne-am dovedit a fi un deceniu de cercetare in centre de cancer și în cele din urmă a oferit la utilizarea masivă a mult-așteptat medicament pe bază de plante, care are unikalnoysposobnostyu recunoasca celulele anormale (bolnave) in organism, „tag-ul“ ei) pentru a ridica sistemul imunitar pentru a lupta cu ei, și celule stem au distrus "ciudatenii" să crească celule tinere și sănătoase. Acest "miracol al secolului XXI" se numește "FOTOSTIM".

Radochlorofilul este baza Fotostimului







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: