9 modalități de a surprinde un bărbat, Shao-4 - Penelope

Metoda 1. Ne cerem scuze!

Pentru a surprinde un om pentru adevărat, îmi cer scuze. Nu după o ceartă, ci pur și simplu. Spune-i cu sinceritate și seriozitate: "Înțeleg ce sunt un nebun. Ești un om, tu ești stăpânul meu și trebuie să mă comport mai bine. Voi încerca și tu să-mi spui, te rog, când mă comporți prost. Și pedepsi. Mulțumesc. "







întrebare:
- Și dacă el pedepsește?
răspundă:
"Nu va pedepsi". El va fi uimit și va spune că este mai bine să nu aveți pe nimeni și nu. Vorbește serios.

Metoda 2. Sunt de acord!

Data viitoare când te întreabă ceva - nu contează ce - ești de acord. Nu discută sau critici, ci doar spune "Da" și fa-o.

întrebare:
- Și dacă va cere ceva de neimaginat?
răspundă:
- Aici o faci. Arătați că știți cum să fiți ascultători.

Metoda 3. Fă-o tu!

Fă-ți ceea ce cere mereu de la el: scoate gunoiul, spală vasele, ciocănește un cui etc. Ca să-l conștientizez, spuneți: "Am scos eu gunoi astăzi - e grozav! Și de ce spun că este o slujbă a unui om?

întrebare:
- Și dacă se va obișnui cu asta?
răspundă:
- Atunci vei surprinde pe omul tău cu altceva.

Metoda 4: Vă mulțumim!

Un mod minunat de a surprinde un bărbat este să spui ceva de genul ăsta: "Știi, sunt foarte fericit că ai pe mine. Indiferent cum ne-am dezvoltat mai departe, voi ști mereu că ești cel mai bun pe care îl am ".

întrebare:
- Și dacă se va relaxa după aceea?
răspundă:
- Nu se va relaxa - a doua parte a frazei nu-i va permite.

Metoda 5. Schimba hainele!

Schimbă hainele de la o fată la un băiat sau invers. Depinde de cum arăți de obicei. Dacă subliniați feminitatea - transformați-vă într-un om real. Dacă unisexul este o femeie adevărată.

întrebare:
- Și dacă nu mă convine?
răspundă:
- Și cine ești tu să decizi asta? Coco Chanel? Schimba hainele!

Metoda 6: Undress!

Nu purtați lenjerie de corp în timp - în special lași. Și că știa asta. Și nu numai să fiu cu el, ci destul. Spuneți că este mai igienică și, pe lângă aceasta, te excită.

întrebare:
- Și dacă el crede că sunt un psiho-nymphomaniac?
răspundă:
- Vrei să-l surprinzi, dar nu-l liniști, nu-i așa? Dacă este interzisă, urmați pasul 2.

Metoda 7. Twist!

Rugați-l să vă lovească, să vă îngenuncheați, să vă legați, să vă arătați pe față, să aruncați două sute de ruble pe podea și, fără să spuneți vreun cuvânt, să lăsați la televizor. Spune că ai visat mult timp, dar ți-a fost frică să recunoști asta. Dacă este surprins prea mult, nu spuneți că este o glumă, ci spuneți că a fost un test pe care l-ați învățat la formarea conducerii - puterea personajului.

întrebare:
- Și dacă o face?
răspundă:
- Atunci încercați să vă distrați, iar dacă nu funcționează - atunci a fost un test al forței caracterului.







Metoda 8. Încă pervertită!

Întreabă-l: "Ați vrut vreodată acest lucru cu un bărbat? Nu mi-ar plăcea să mă uit.

întrebare:
- Și dacă spune că a visat de mult timp?
răspundă:
"Atunci bucurați-vă că ați auzit acest lucru înainte de a vă vedea."

Metoda 9. Sprijin!

Când el începe să plângându-și țiuit (așa cum este cazul cu oamenii, care trebuie să pretind a fi puternic), nu reproș și nu-l abuz, și o îmbrățișare de mamă și spune: „Vei reuși - tu ești cel mai puternic, și eu tu. Le dai tuturor, vei cere totul.

întrebare:
"Și dacă se va destrăma complet și va deveni copil?"
răspundă:
- Și dacă în căutarea unei resurse părinte va merge la altul?

1. Deoarece nu știu nici tu, nici omul tău, sunt total responsabilă pentru rezultatele acțiunilor tale. Încercați-l la propriul dvs. pericol și riscați sau nu încercați deloc.

2. Dacă oricare dintre cele de mai sus faceți deja, atunci puteți, desigur, săriți acest lucru. O surpriză obișnuită doar atunci când se repetă un număr infinit de ori.

3. Dacă doriți să întrebați ceva specific, mergeți la această pagină - sfaturi personale.

# 13; Alegeți planul de studiu # 13; # 13;

Pentru relații interesante și lungi

Numai astăzi 20% reducere

pentru a planifica C prin codul 4b # dro93g9bf

+ articole audio pentru sex ca cadou!

Cum să surprinzi un om - o teorie (pentru oamenii inteligenți)

Femeile, după cum știți, vor să spună că bărbații "au nevoie doar de unul". Iar femeile, după părerea bărbaților, au și ele nevoie de una. Doar celălalt. Prin "unu" în cazul bărbaților se înțelege sexul fără obligații, iar în cazul femeilor este vorba de obligații.

Deși, fără această stare de lucruri, lumea umană nu putea exista, pare extrem de plictisitoare. Și arată, de asemenea, o programare dură (și suntem împotriva acestui lucru, nu?). De asemenea, în calitate de consultant, este supărat că dorința excesivă la toate costurile pentru a construi o relație serioasă de foarte multe ori lasă o femeie fără nici o relație. De ce? Pentru că încrederea oarbă în destin „naturală“ a căsătoriei și a maternității conduce la faptul că femeia nu le ia în considerare abilitățile ca complexe (ceea ce, de fapt, ele sunt) și nu văd punctul de a fi calificat în acest domeniu - ca rezultat, atunci când ajunge la punct, se dovedește a fi "neprofitabilă".

Deci, dacă o femeie pretinde în mod corespunzător că are nevoie de un om altceva decât biologia (nu căsătoria, nu puii, nu se îngrijește de descendenți), omul va fi foarte surprins.

Dar ce poate fi?

Acum este momentul să recunoaștem că bărbații și femeile au nevoie unul de celălalt nu doar unul, ci mai mult. Dar nu la fel cum ar dori să dea.

Uitați-vă la masa atașată, din care puteți vedea în ce roluri femeile bărbaților doresc să vadă și bărbați de femei. Desigur, rolurile sunt descrise în mod generic și generic, însă acest lucru este de dragul clarității.

Femeile doresc
vezi în om:

Oamenii doresc
vezi într-o femeie:

Gigolo - "nebunesc" romantic și frumos, care dintr-o dată sa îndrăgostit într-adevăr și în seara asta pentru toți cei care plătesc.

Curvă - pe care o puteți folosi în orice moment și în orice loc, fără nici cea mai mică îngrijorare pentru sentimentele ei.

Knight - un om adevărat care apare și schimbă roata perforată, iar alături de el poți fi slab.

Doamna - pentru condamnarea banter și spanking pe spate, care niciodată nu pune întrebări cu privire la viitor.

Soțul - visează să câștige o soție pentru o vacanță, copiii pentru educație și în curând să fie acasă de la serviciu.

O soție este un prieten feminin credincios, cu care poți vorbi "despre tot", în timp ce el oferă viața imperceptibilă.

Tatăl - care, fiind un ideal al puterii și al înțelepciunii, va înțelege totul, îi va ierta și îi va mângâi pe iubita sa.

Mama este simbolul tuturor sfinților din viața lui, care, fără cuvinte, își șterge mușchiul și se scutură.

Pe scurt, odată ce o femeie arată un om care se poate ocupa de cel puțin trei dintre următoarele roluri la dreapta, el da imediat inima și mintea ei, pentru a ștampila pașaportul, sămânța pentru posteritate și pungă pentru uz personal.

Și - poate - din când în când va acționa pentru ea în rolurile din partea stângă a mesei.

Nou și mai bine

Vizualizări post: 19.721







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: