70 Epic - 1-60 - Căutări pentru Xia - catalog de articole - site-ul

Căutați 70 de arme epice


Trecerea căutării pentru epicul 70.


Deci, în Relicul din Mystra 3, putem obține o nouă arma epică 70.

În prealabil, voi spune că această căutare este disponibilă de la nivelul 70 al Veteranului, Legenda.







1) În primul rând, trebuie să fi făcut căutarea "Criza în Theos" (de la nivelul 55) la 60 de epopee.
Recunoașteți scurt:
După uciderea criticului puternic în "Logosul criptei", împreună cu arma căzută, mânia regelui cade.
Pentru această mânie a regelui, avem nevoie pentru a găsi 7 particule Rage Regele care se încadrează de la altar.
În Lapa Cryptică, în partea de jos este dragonul pe moarte Jehur Teolema. Pentru el îi atribuim mânia regelui și 7 particule.
Dragonul ne spune o mică poveste


„Știi cine stă acum înainte? I Dzheharr Teolema zeilor subsidiarității Dragon. Cred că știi ce situația a fost la continentul de zei. Garuion și Mirage a plecat Etain și a urmat zeul străin Kriptikonom. Theos Epeyros distrus. Judecând pentru a avea protecția Teos Epeyrosa devine mai slab. Când am ajuns aici, am fost atacat de șase fani ai zeului. eu i-au ucis toți, dar apoi sa întâlnit cu Kriptikonom că aproape ma ucis. pentru a rezista lui Dumnezeu tot, am folosit tot meu energie și sol și a reușit să-l omoare. Cu toate acestea, el a avut o putere ascunsă, care a depășit puterile mele. În cele din urmă am pierdut bătălia, și resturile de puterea mea, mânia regelui, mi-a lăsat. La scurt timp după aceea, Anger regele divizat într-o multitudine de particule a rămas în Teos. capitularea mea și captivitatea au fost doar o chestiune de timp.
Am renunțat complet. Nu puteam rezista divinității rele. Dar ai reușit. ai reușit să faci ceva care părea imposibil pentru mine. Nu pot să cred ce am văzut. Ce mai faci? Este o putere secretă care permite familiei tale să supraviețuiască?
Mortal! Criticul ma privat de forța mea. Pentru a-mi recâștiga adevărata putere, va trebui să restabiliți mânia regelui. Desigur, va dura mult timp. Dar trebuie să găsesc o forță cât mai curând posibil pentru a avea grijă de Theos Epeyros. Mortal, te enervez! Ajută-mă!

Balaurul obține ceea ce este necesar și:

„Mortal! Puterea mea nu este perfectă. Nu-mi de ce unul atât de ușor să se mențină existența Teos Epeyrosa. Vreau să vă dau puterea. Puterea care va permite să salveze lumea! Spune-mi Ce putere! Vrei să obțineți? De ce ai nevoie? Alegeți răspunsul tău și spune-mi despre decizia sa. "


și oferă o armă epică de nivel 60.

2) Acum drumul nostru se află în Canos Ilium în Mina Jaharra

În mina, așteptăm pititul, vom vorbi cu el, îi sugerează să vorbească cu alți locuitori ai minelor. Aici ne întâlnim din nou pe Jeharr Teolem, care deja câștigă tărie. El ne spune o poveste din nou.

A trecut mult timp de când Crepticon a fost pedepsit pentru lăcomia sa incredibilă.
Mi-am recăpătat trupul, l-am găsit pentru Ușa Binelui și Răului, dar mi-am pierdut inima.
Și iată-mă, așteptând în mină de pitici, așteptând un războinic curajos care să mă ajute să-mi reintrez inima.

Respirația lui Jaharr devine grea.

Trebuie să mă odihnesc. Fără o inimă, corpul meu a devenit doar o grămadă de carne.
Du-te la pitici. Ei sunt buni prin natură, mă vor ajuta să-mi găsesc inima.

3) După ce am discutat cu Dwarfii, găsim următoarele:
Avem nevoie de 5 părți din sângele Harpy.






Acest sânge pentru noi în apropiere de NPC-uri în picioare sunt oferite pentru alegere pentru:
a) 50 de ciuperci de praf
Prafurile de ciuperci pot fi obținute de la reprezentanții tribului reginei vârstnice și din tribul lui Urub. (Total 250 ciuperci de praf)
b) 20 particule de mânie ale regelui. (Un total de 100 de bucăți ale mâniei lui King).

4) După schimbul și trecerea căutării pentru Sângele Harpyi, obținem Purificat Harpy Blood. pe care le oferim Gramphy alchimistului în Mina Jaharra.

Gramphy inhalează un fum ciudat și mormăie într-un limbaj incomprehensibil.
„Mistuitoare Flacarile se rupe inima în două. Kriptikon a reușit să enerveze soarta chiar înainte de sfârșitul anului.
Văd figuri familiare. Omoara monstrii din Lumen si Ales! Apoi veți găsi calea spre inima lui Jehurra "


Mergem la Lumen. apoi la Ales și ucideți mulțimile.
Trebuie să colectăm prin:
20 fragmente de foc
20 Fragmente ale vântului
Ne întoarcem la mina și ne întoarcem la căutare.


"Am crezut că cifrele din viziunile mele sunt monstrii Lumen și Aleș, dar am uitat că sunt aceiași monștri în Tainor și Dentatis!
În ultimii ani, puterea monștrilor a crescut. Poate că ceva le-a influențat. De exemplu, inima lui Jeharth? "


Gramphy ne trimite la Dentatis și Tainor și oferă să asambleze fragmentele de acolo:
20 Fragmente ale pământului
20 fragmente de gheață

5) Noi trece căutarea, și vom trimite pentru a obține trofee la fiecare din Canosa sefi:
Praf praf din Lumen
O parte din arma lui Ales cu Ales
Lentilă rece cu Tainor
Fragment de Dentatis de la Dentatis

6) Drumul este lung și spinoasc.
După aceea, vom avea nevoie de următoarele componente pentru a obține încă Inima lui Jehurra


"De obicei predictorii folosesc sângele unei harpi pentru a face predicții.
Acesta este modul tradițional de a învăța voința lui Dumnezeu și eu continuu lucrarea tatălui meu.
Cu toate acestea, există o altă cale, care dezvăluie adevărata voință a lui Dumnezeu, calea interzisă. Avem nevoie de puterea relicvelor.
Nimeni nu a încercat vreodată să facă acest lucru, deoarece acest lucru este foarte periculos și dificil.
Cu siguranță știi care sunt relicvele. Primiți din ele lămpile adevărului și semnele lămpii. Aceasta vă va da puterea profeției. "

Trebuie să colectăm:
- 20 semne ale unei lămpi din moaștele lui Novacio.


Cu ajutorul materialelor pe care le ai, voi pregăti totul, dar nu aud vocea oracolului. Numai tu poți face asta, pentru că Dumnezeu a ales adevărurile.
Găsiți statuile de piatră din Atmis Aigen, în estul Alesului.
Dumnezeu vă va da răspunsul.


Colectăm:
- 40 lămpi de adevăr din moaștele lui Animus și moaștele lui Kruor din Canos Ilium.

8) Dean Kent, Idun Valdur și Inima lui Jehurra

Apoi, vi se va cere să luăm parte din inima lui Jehharra (pentru fiecare fracțiune - propria jumătate)


Un barbar a omorât pe comandantul nostru, Idun Valdur, și a luat inima dreaptă a lui Jehoar
Aș vrea să-l prind și să-i taie capul cu sabia, dar ne-a amenințat din partea lui Jeharra Teolema
Cu toate acestea, sunt foarte fericit că a doua jumătate este cu Dean Kent.
Acum putem merge la război cu Alianța Luminii și ne putem răzbuna până la ultima picătură de sânge în numele lui Tiamat.

Acești șefi au 3 poziții aleatorii cu locații Regnum și sunt destul de puternice și groase.

Dean Kent
Nivelul 74 4590000 Hq
Nu are debuze speciale.
Are puncte diferite de rep. Au existat trei note:


Idun Valdur
Nivelul 74 4590000 Hq
Nu are debuze speciale.
Are puncte diferite de rep. Au fost două (nu am găsit a treia):

9) Finalizarea
Ne întoarcem la mina, suntem trimiși înapoi la Stokolm / Carmon și din nou înapoi la Jeharre Theolem.

Eroii care și-au dovedit curajul sunt demni de a avea noi arme.
Ia-o. Vechile arme pot da noi speranțe.


Pentru noua căutare epică, putem obține un nou, puternic, strălucitor la nivelul maxim, o armă de nivel 70 cu 6 sloturi pentru inserarea cristalelor.

descrierea

Armele Uniunii furiei:


Cea mai bună speare dedicată lui Jeharra, portarul Theos Epeyros. Doar pentru războinici.
Statistici: Atac: 642-699, STR 20, LVK 20, VNS 20, UDCH 20, viteza: joasa


Cea mai bună armă cu o singură mână dedicată lui Jeharra, gardian al lui Theos Epeyros. Este fabricat din metale grele. Numai pentru gardieni.
Statistici: atac 540-588, STR 20, LVK 20, VNS 40, viteza: normal


Sabia scurtă, înzestrată cu puterea lui Jehurra. Cea mai bună utilizare este de a tăia capul inamicilor. Doar pentru mercenari.
Statistici: atac: 417-452, STR 35, LVK 15, VNS 15, UDCH 15, viteza: sporită


Un pumnal dedicat lui Jeharra, care vă permite să întăriți atacul magic și să aplicați magia mai eficient. Numai pentru oracole.
Statistici: atac 368-389, VNS 20, Int 30, MDR 30, viteza: mare


Cea mai bună aruncătoare de arme, dedicată lui Jeharra și piercing totul în lume. Doar pentru vânători.
Statistici: atac 663-756, STR 25, LVK 15, VNS 15, UDCH 25, viteza: redusă


Personalul, care crește de multe ori puterea magică. Doar pentru vrăjitori.
Statistici: atac 458-495, VNS 20, INT 30, MDS 30, viteza: normal







Trimiteți-le prietenilor: