6 moduri de a scăpa de blestem

6 moduri de a scăpa de blestem

Ce este un blestem cunoscut tuturor. Nu trebuie să aveți abilități magice de a impune o influență negativă orală, susținută de furie sau resentimente. Blestemul poate fi o singură persoană, deci întreaga rasă. De obicei, blestemul generic este trecut pe linia masculină sau feminină și va continua până când procesul se va opri. Întrebarea este evidentă: "Cum să eliminați blestemul, cum să scăpați de el?"







Puteți înlătura influența verbală în moduri diferite: prin rugăciuni, otkutkami, soborovaniye, turnări pe ceară. Independent pentru a scăpa de vrăji este posibil și este de dorit să o faceți cât mai curând posibil. Oricare ar fi forțele care nu au fost blestem, indiferent de cât timp nu a distrus soarta - a scăpa de ea și toată lumea poate chelovek.Osobenno mama puternica este un blestem care distruge viața unei persoane sau o parte din domeniul său de aplicare. Aici, pur și simplu rugăciunea pentru blesteme nu ajută: cuvântul mamei este foarte puternic.

6 moduri de a scăpa de blestem

Ridicând blestemul prin biserică.

Acest rit contribuie la înlăturarea blestemului ancestral și obișnuit, din cauza căruia viața personală nu poate fi ajustată și oprimă singurătatea. Du-te la biserică și pune lumanari tuturor rudelor decedate pe care le știi. Atunci când puneți lumânări în ajun, amintiți-vă ce fel de rudă îl puneți. Când luminile luminează, priviți flacăra: a cărei lumânare se va sparge, de aici și blestemul. Dacă toate lumânările ard cu o flacără chiar, atunci blestemul vine de la o persoană vie.

"Să se piardă păcatele mele!" Dă-le, Doamne, pace! Mulțumesc, Doamne! ".

Așteptați până când lumânarea este arsă de o treime și cereți-vă un serviciu anual de rugăciune pentru toți rudele decedate.

6 moduri de a scăpa de blestem

Ceremonia "mărul de paradis".

Acest rit pentru ridicarea blestemului, care se bucură de toți membrii familiei. Trebuie să luați cea mai proaspătă fotografie de familie și să o puneți în Biblie timp de o săptămână.

După aceea, eliminați fotografia, aprinde o lumânare biserică, spune o rugăciune, că știi, și apoi spun ei de trei ori zagovornye cuvinte blestemul eliminate din familiile lor:

"Te rog, Isuse Cristoase! Binecuvântați pe slujitorii lui Dumnezeu (numele rudelor), acordați-ne sprijin și protecție! Îndepărtați de la noi calomniile întunecate ale dușmanilor! Amin. "

"Trag un blestem de măr de paradis. Amin. "

Bucură-te de tortul tău de familie.

6 moduri de a scăpa de blestem

Turnați blestemul pe ceară.

Pentru a scăpa de blestemul generic și obișnuit, cumpărați lumânări în biserică și lăsați donația pentru donație.

Acasă, pregătește-te pentru ritual. Luați un duș, curățați camera cu o lumânare, citiți rugăciunile.

Se topește ceara de la lumânarea bisericii într-o cutie de conserve, citind rugăciunea Tatăl nostru.

6 moduri de a scăpa de blestem

Când ceara se topește, șoaptă cuvinte peste ea:

"Eu (numele meu) îl întreb pe Domnul Dumnezeul nostru, pe fiul său Isus Hristos, mama lui Dumnezeu Maria. Scoate-mi felul de blestem (numele persoanei). Amin. "

Apoi începeți să toarnați ceara din borcan în apă pentru a elimina negativul și șoptiți aceste cuvinte:

"În timp ce primăvara aduce apă în apă, Pe măsură ce ridică murdăria din fund și poartă cu ea, Deci cochilia mea va fi curățată de murdărie. Cu Dumnezeu, nu sunt cu Satana! Vărs și sper. Amin. "

Când ceara din apă se întărește, îngropați-o cu un pahar într-un loc pustiu. Acasă, spălați-vă bine mâinile și ventilați camera. Ordine în sorokoust bisericii pentru sănătate.

6 moduri de a scăpa de blestem

Dacă familia se renunță reciproc.

Acest necaz provine dintr-un blestem puternic al familiei asupra familiei. Poate fi îndepărtată de oricare dintre liniile de sânge. Pentru a face un rit pentru a elimina blestemul nașterii, trebuie să cumpărați 7 lumânări obișnuite de ceară.

"Ca un copac nu poți avea rădăcini. Cum să rotunjiți putregaiul fără tulpini. Astfel, nu mai pot fi prietenul meu fără unul pe altul (numele tuturor rudelor). Mama Ladushka are șapte chei și am șapte lumanari. Nu luminez șapte lumânări - Mama Ladushka, din vrăjmășia rudelor mele, blochează șapte chei, Șapte castele de acum și până la vârstă.







Când lumânările ies, colectați ceara și rolați o mică lumânare, inserând fitilul. Duceți-o peste prag și spuneți:

"Ipoteca pentru binele din familie, lume și băiat stăteau la ușă. Poarta a tăiat-o și a rupt-o. Ipoteca crește împreună! Pace și armonie în familie - reveniți! ".

Aprindeți această lumânare. resturi de ceară de Prilep pe moneda de cinci rublă și arunca peste umărul stâng la intersecția de picior și a spus: „plătit!“. Pleacă fără să te uiți înapoi.

6 moduri de a scăpa de blestem

* Un nou headscarf;

Această ceremonie poate fi condusă de o femeie care este blestemată pentru singurătate. Cumpărați pictograma "Șapte" și lăsați biserica să cumpere o donație. În aceeași zi, cumpărați o nouă eșarfă din bumbac.

La lumina acasă luminează o lumânare, răspândește o batistă pe masă și pune o pictogramă pe ea.

Citiți rugăciunile mamei și conspirației lui Dumnezeu pentru a scăpa de blestemul singurătății.

Înainte de conspirație, este necesar să citim de trei ori Rugăciunea Maicii Domnului "Cele șapte surori":

. Despre lungă suferință Mama lui Dumnezeu, Prevysshaya toate fetele țării, în funcție de puritatea și suferința de a te monitorul aflat în terenul transferat, primesc mnogoboleznennyya suspinăm și să ne țină la adăpostul milei tale. Bo alt refugiu și predstatelstvom teplago nu te vemy, dar, ca o încredere să-haves să te născut la naștere, Pomozov și salvează-ne rugăciunile sale, da nepriidezhe cu toți sfinții vor cânta în Treime un singur Dumnezeu, acum si pururea si in vecii vecilor. Amin. "

"Mama lui Dumnezeu multă suferință! Acceptați-mi mila voastră! Acoperi-mă sub acoperiș! Cuvintele blestemului rău mi-au șocat singurătatea. Apără-mă cu numele tău! Permiteți-mi să împlinesc scopul lui Dumnezeu! Amin! ".

Citiți complotul de 12 ori pentru îndepărtarea singurătății, împachetați icoana într-o batistă și puneți-o sub pernă. Trebuie să rămână acolo timp de trei zile. Asigurați-vă că nimeni nu vede această pictogramă și o atinge cu mâinile. După ce o puneți pe iconostas și legați o șifon pe cap.

Păstrați întotdeauna această eșarfă cu tine, din când în când, purtați-o timp de cel puțin două ore pe zi. Chiar și atunci când vă căsătoriți și aveți un copil - purtați o batistă! Acestea sunt viețile voastre pentru viață, astfel încât singurătatea nu se întoarce.

6 moduri de a scăpa de blestem

Ritualul Kindling de la natură.

Acesta este un rit foarte puternic, care se eliberează de negativitatea tribală pe liniile feminine și masculine: linia tatălui și linia mamei. Pentru femei, vă permite să vă stabiliți destinul și să găsiți fericirea, armonie în familie și dragostea soțului. Dar nu va elimina blestemul mamei. Dacă cuvintele mamei au fost spuse în furie și au denaturat soarta fiicei ei, atunci este necesar să le îndepărtați mai întâi și apoi să vă rugați întreaga familie.

Rite începe într-una din zilele karmice ale calendarului lunar: 4, 10, 12, 13, 28. Ritualul nu este ușor, dar dacă este făcută înainte de sfârșitul anului, soarta schimbarea va fi foarte puternică. La urma urmei, scăderea negativității tribale a femeilor și a bărbaților duce la eliberarea de a face față păcatelor strămoșilor lor. În mod obișnuit, această ceremonie este condusă de mamele femei, însă fetele tinere care se gândesc la modul de a lua un blestem de naștere din destinul lor pot, de asemenea, să conducă.

Dimineața devreme lumina lumânarea bisericii și pune-l la un metru distanță de tine pe podea. Îngenunchează la soarele care se ridică și începe să se roage. Rugăciunea poate fi orice, chiar doar cuvintele din inimă. Întrebați puterile superioare pentru ajutor. Imaginați-vă apoi că sunteți un copac generic cu rădăcini puternice. Aceste rădăcini formează două ramuri divergente, dintre care unul reprezintă genul mamei, iar al doilea - principiul ancestral paternal. La baza fiecărei rădăcini se află păzitorii familiei - mama și strămoșul. Ramurile rădăcinilor reprezintă strămoșii dvs. până în a șaptea generație.

Acum trebuie sa simtiti fiecare celula a corpului care face parte din acest copac ancestral. În tine penetrează originea paternă și maternă, pătrundeți în ea. Permiteți senzațiile să devină cât se poate de vii și realiste. Acum începeți să cereți iertare de la mama și tatăl vostru. Spune-mi cum îi iubești și iartă-le pentru tot! Apoi cereți iertare de la toți strămoșii pe liniile paterne și materne și spuneți cum vă iubești și iartă-i. În cele din urmă, ar trebui să cereți iertare de la părintele patron al tatălui și de la patronul mamei. Lumanarea ar trebui să ardă complet, să o stingă sau să o arunce.

6 moduri de a scăpa de blestem
6 moduri de a scăpa de blestem

,,Miluiește-mă de mine, Doamne, după îndurarea Ta cea mare și după mulțimea tatălui tău, purifică nelegiuirea mea. Duceți-vă la mine din nelegiuirea mea și curătați-mă de păcatul meu; Îmi cunosc nelegiuirea și păcatul meu este înaintea mea, forțând. Aceluia care a păcătuit și cel rău înaintea ta, ca și cum ai fi fost îndreptățit în cuvintele tale și ai birui pe Iuda. Bebo, sunt conceput în nelegiuire, iar în păcat, mama mea se naște. Iată, ați iubit cu adevărat adevărul; înțelepciunea necunoscută și secretă a Tinei mi-ai arătat-o. Rasește-mă cu isop și curăți-vă, spălați-l cu mine și voi fi mai sigur de zăpadă. Ascultați-mi bucuria și bucuria în auzul meu; oasele umilinței se vor bucura. Îndepărtează-ți fața de păcatul meu și curăță-ți toată nelegiuirea mea. Creați o inimă curată în mine, Doamne, și reînnoiți spiritul drepturilor în pântecele meu. Nu mă scoate din fața ta și nu îmi iei Duhul Sfânt de la mine. Refaceți bucuria mântuirii Tale și întăriți-vă pe Domnul prin Duhul. Voi învăța pe cei răi pe calea ta, și necurăția spre tine se va întoarce. Scoate-mă din sânge, Dumnezeule, Dumnezeul meu, mântuirea mea; limba mea se va bucura în neprihănirea voastră. Doamne, deschide-mi gura și gura mea va arăta lauda ta. Căci dacă ați fi dorit jertfa, nu ați dat arderile de tot. Sacrificiul duhului lui Dumnezeu este rupt inima frântă și smerită Dumnezeu nu disprețuiește. Doamne, Doamne, cu bunăvoința Ta, și să zidească zidurile Ierusalimului. Atunci bucurați-vă de jertfa neprihănirii, de darul și de ars; Atunci vor pune vițeii în altarul tău. "

6 moduri de a scăpa de blestem

Citește rugăciunile necesare pentru fiecare rudă, începând cu tine, tată și mamă. Apoi ați citit succesiunea triburilor tatălui (genunchi) și matern (părinte).

Astfel, veți îmbrățișa întregul copac de familie cu rugăciuni.

Conspirația păzită împotriva blestemelor:

,,Ia, Doamne, de la mine totul e rău.
Cuvântul lui Dumnezeu este primul și blestemul este gol.
În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt.
Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin. "







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: