50 de ani în stilul anilor 90 - aniversarea 50 - înregistrarea utilizatorului zhenya (zhennya) în comunitate noul an, zile

Un timp foarte îndelungat pregătindu-se pentru această sărbătoare, două luni fără ședere în computer. Seara în stilul de 90 de ani a fost un succes! Poate cineva să vină la îndemână. Mă bucur dacă am fi ajutat. TOATE medaliile sunt în electron. Moderator: V.







Scenariul Jubilee muzhchinyVstrechaem imeninnikaGosti cu ochelari în forma lor mâini polukrug.Veduschy. Astăzi ne-am scufundat în syuzhet.My lor puteshestvuem.Nash de linie de zbor uydet.Tsvety gata în mâinile lor. Numai nu este nimeni care să ne călăuzească la rata. Și el o are astăzi.

Fetelor, salutări. Acest scenariu am pregătit de 30 de ani prietena mea. Sărbătoarea în cafenea. Toată lumea îi plăcea. Poate cineva va veni la îndemână)))))) În primul rând am anunțat ce pentru toate suntem aici, și a spus că în acest.

Buna ziua tuturor! Vă aduc la cunoștință un fragment din scenariul în stilul naval "Circumnavigație". În ceea ce privește versiunea completă, scrieți în mesaje private. Voi fi bucuros de recenzii!) De asemenea, pentru scriptul pe care l-am făcut: tablete pentru oaspeți, medalii pentru.







acesta este scenariul pe care l-am avut la prima noastră zi de naștere, ne-am făcut cu ajutorul Internetului. Deoarece ziua de naștere a fost concepută pentru adulți și a fost sărbătorită într-un restaurant, scenariul a fost proiectat pentru ei. Pentru Tamada.

Pentru prima dată în viața mea, a trebuit să fac un toastmaster pe o vacanță. Dar o sărbătoare - pentru ei înșiși - un socru are 60 de ani. De aceea am fost de acord. Am colectat acest scenariu și mi-am dat seama totul de 1. V.

Recent, o fetiță frumoasă, Polinka, a împlinit 7 ani. Sărbătoriți acest eveniment, a decis în stilul Monster High. Dacă cineva nu știe, Liceul Monster este o școală pentru monștri. Se numește și seria de modă.

Fete frumoase, fete, doamnelor. Acest post are mai mult de doi ani! Și nu am scenariu și nu am făcut-o. M-am oferit să împărtășesc una dintre competiții. Sunt sigur că sunteți puțin alpinist.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: