25 Recenzii reale - pansionat druzhba

"Mare, confortabil, liniștit și frumos. Cu siguranță ne vom întoarce.

Am fost în pensiune pentru a doua oară. Cele mai valoroase aici sunt personalul, natura și bineînțeles mâncarea. Gatiti foarte gustos! Și deși mâncarea nu este bufet, ci foarte gustoasă și variată. În ciuda numărului redus de vizitatori, alegerea hranei era încă prezentă. Când a rezolvat totul a mers minunat, a dat din nou numerele de a alege, a venit acasă după o lungă călătorie. Natura este fabuloasă. Totul a jucat în culorile toamnei. A urmat orele 5. Totul. pe care au vrut să le primească de la restul, au primit. Tăcere, pace. confort și bună dispoziție. Camera este caldă. Chiar și deschise fereastra pentru aer. Apa este fierbinte fără întrerupere. În cameră există un frigider. TV. tacâmuri, ceainic. Camerele sunt curate, baia este adevărată, cu excepția săpunurilor sau a altora. dar nu a fost o surpriză. așa că am fost gata.

În toaletă, este încă nevoie de un odorizant de aer.

Tabăra de copii pe teritoriu - se trezește dimineața; Închirierea de biciclete numai pe teritoriu, dar este mică; piscină - nevoie de ajutor; Program de lucru - fără înot

"Nu avem nevoie de tabere anul viitor. Te rog!

Mâncarea este excelentă. În fiecare zi un nou meniu. Alegeți întotdeauna 2-3 feluri de mâncare. Am un stomac slab, dar niciodată o problemă. Piscina, deși nu este mare, dar curată. (200 de ruble de la un adult - o sesiune de 45 de minute) O arie largă a pensiunii, înecând în verdeață. Și au existat o mulțime de căpșuni sălbatice în pădure! Am văzut chiar și un tufiș de afine, dar mi-a fost frică să încerc. Pe teritoriu există un stativ cu șase cai. Recepția a funcționat întotdeauna wi-fi (deși au fost două zile când nu a funcționat). Puteți chiar ieși pe stradă, hrăniți țânțarii, dar Internetul va funcționa. Puteți merge cu bicicleta - 100 r. oră. Iar pe teritoriu era Panda Park (urcând copacii prin tot felul de obstacole - 350r pe trecere) - copilul a plăcut cu adevărat.

Doar o oră de insecte seara. Ferestrele din cameră nu s-au deschis, doar ușa balconului. Și ea, firește, fără o plasă de țânțari. Am avut de ales - de a dormi cu o ușă balcon deschis, ascultând ca cineva dibuit în mod constant în camera (molia, lăcuste, țânțari, muște și gândaci sărituri), iar în dimineața de a fi în muscaturi. Dispozitivul împotriva insectelor nu a economisit. Sau dormiți cu o ușă de balcon închisă și ridicați-vă dimineața cu un cap pătrat. Deși unii pot dormi fără aer proaspăt (dar nu și mine). Doar atunci apare întrebarea - de ce mergeți la aer curat? Dacă mă duc aici data viitoare, nu voi lua numărul la primul etaj. De asemenea, nu era deloc plăcut să coexiste cu tabăra copiilor. Melteshenie constantă, minereuri, alergând în jurul coridoarelor. Din cauza taberele din piscina pot fi accesate numai în timp clar desemnat, de trei ori pe zi, timp de 45 de minute. Restul timpului a fost dat, așa cum am înțeles, taberei. De asemenea, raza de acțiune nu a funcționat din cauza taberei, ceea ce mi-a deranjat fiul. Pe teritoriu nu există magazine. Ai putea cumpăra numai apă (0,5 l - 50p), cafea (latte 0,2 litri - 120R) și hidrofuge țânțar (cum ar fi gerteks 250R) la recepție. La ora 17, a fost deschis un bar și pot fi achiziționate ciocolată, înghețată și băuturi calde. Cel mai apropiat magazin (Pyaterochka) aflat la doi kilometri, la care nu este foarte convenabil - de mers pe jos de-a lungul drumului, în cazul în care nu există trotuare. Sau așteptați pentru microbuz și mergeți la Chkalovsk sau Moscova. (deși oamenii cu o mașină, cred că nu va fi un neplăcut)

"Odihnă liniștită, liniștită"

Camera are un televizor (mic, nu sunt multe programe), un frigider și un ceainic; uscător de păr nu, balconul este mic. Teritoriul nu este foarte mare, dar frumos (grădină, bucată de lemn), există un loc de joacă, un loc pentru grătar. Puteți merge dincolo de teritoriu până la râul Vore, băncile sunt foarte pitorești. Există cai, puteți călători nu este scump, și doar uita-te la ele frumos. Puteți merge la piscină, masaj și alte proceduri. Există terenuri de tenis și volei, tenis de masă, hochei aerian, biciclete mari, badminton etc. 4 mese pe zi. Mâncare fără jenă, ca într-o sală de mese normală, cursul principal poate fi ales din 2-3 porții bune, pentru gustări la mijlocul dimineții - produse de cofetărie (chifle sau patties) și ceai. Sentimente - pensiunea se concentrează mai mult pe restul persoanelor în etate și familiilor cu copii.

"Istoria sovietică care se destramă, prezentul burghez și viitorul ceții"

Teritoriu bun, parc vechi, trecând ușor în pădure, aer excelent. Lângă râul Vorya, de-a lungul căruia puteți merge. În apropiere, în satul Avdotino se află două izvoare, dintre care unul este consacrat. În hol există o grădină de iarnă veche. Loc de joacă mic-oraș. Camera are un pat frumos și nou. Mâncare de 4 ori pe zi, pentru o gustare proaspătă de gustări la mijlocul dimineții, feluri de mâncare foarte gustoase. De obicei, un al doilea curs delicios pentru prânz. Când soția lui nu a putut veni la micul dejun (piciorul ranit, si se misca este acum pe cârje), fără o solicitare din partea mea angajatului micul dejun cantina adus în plăci din material plastic, pentru a include în camera ta. Majoritatea personalului din pensiune sunt foarte ospitalieri.

"Tăcerea și natura".

"Teritoriul clasic este o pădure de pini, iarna este extrem de pitorească."

Clasa teritoriu - o pădure de pin, iarna este extrem de pitoresc. În liniște, calm - gândește-te, lucrează, ieși din rasa Moscovei. Masaj necostisitor și tot felul de servicii. Este ușor accesibil cu transportul public de la Schelkovskaya. Atmosferă nostalgică - pentru cei care au găsit cel puțin câțiva ani din epoca sovietică.

Timpul sa oprit aici la sfârșitul anilor optzeci. În același timp, conform sentimentului, au fost efectuate ultimele lucrări de renovare. Nu totuși toată lumea va considera acest lucru un minus. Dar este mai bine să lași lucruri în trecut, de exemplu, punând "singuri" pe locuri goale la masa din sala de mese. Aventură, desigur, dar în general - coșmarul fobiei sociale! Karaoke nemilos monstruos în barul local. Dar aceasta este mai degrabă problema societății, și nu o instituție specială. Barul nu are un vin bun, dar suportabilul vizitei mele sa terminat.

"Un hotel bun, cu un teritoriu mare și mâncare delicioasă"

Personal plăcut, mâncare foarte bună (alimentată de 4 ori), o zonă uriașă, o mulțime de divertisment. Puteți călări cai și puteți merge la piscină cel puțin în fiecare zi (de asemenea, ne-a plăcut piscina). Nu am venit aici pentru prima dată și cred că vom veni din nou.

«Pe odihnă pe împrejurimile»

Piscină de vacanță pe plajă Maslenitsa

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 134 553 673 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>





    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: