18 Recenzii despre visul nuntii la moscow, basmanny, academician Tupolev embankment, 15, к

Dacă auziți că cineva de la cunoștințele dvs. se căsătorește, există întotdeauna o expresie "treburi de nuntă" în conversație. N-am avut necazuri speciale. Am citit recenzii despre magazinul "Wedding Dream". M-am dus la locul lor. Am comandat totul, până la cele mai mici detalii, cum ar fi părul de păr - invizibil pentru păr. Am emis comanda foarte repede - la Moscova, a doua zi. Am fost fericit - economisind timp și bani. În plus, totul a fost cumpărat într-un magazin, cu livrare în casă. Vă mulțumim pentru bunuri și servicii excelente!







Prietenele mele și am discutat despre nunta mea viitoare, am oferit tot felul de opțiuni pentru a organiza o sărbătoare de nuntă. Nimic nu a venit în minte. Apoi au început să păcălească - să ofere o nuntă în stilul "nunții Revel", "nunții" și așa mai departe! După ce s-au întors complet, au ajuns la concluzia că stilul ar trebui să fie "Harul și eleganța". Această idee a fost sugerată de catalogul magazinelor online "Wedding Dream"! Accesorii luxoase, elegante și elegant, executate în stil original și elegant. Data viitoare ›

Noi, împreună cu prietenii mei, avem un magazin favorit unde cumpărăm accesorii de nuntă. În grupul nostru de studenți prietenos, în ultimul al cincilea an, toate fetele s-au căsătorit. Pentru a vizita în fața magazinului de nunți "Nunta visului", și cumpărați tot ce aveți nevoie - este doar o tradiție bună! Sortiment imens, bunuri de calitate. O mare oportunitate de a alege ceea ce vrei pentru fiecare gust! Ultima dată am ales mărfurile timp de o oră. Cumpărături, au fost foarte mulțumiți, iar noi și mireasa! Foarte. Data viitoare ›







Am avut foarte puțin timp să ne pregătim pentru nuntă și există multe idei! A adunat cu fetele, prietenele mele. Discutat și argumentat pentru o lungă perioadă de timp: cum să sărbătorim, unde și ce. În timpul scenariului, veți avea nevoie de accesorii. A ales mult timp în ce formă să țină evenimentul. Ne-am oprit la o nuntă tematică! Pentru a face acest lucru, aveți nevoie de o mulțime de accesorii, de unde puteți cumpăra toate acestea. Cineva de la fete a sfatuit magazinul "Wedding Dream", unde exista tot ce ai nevoie. Am mers la cumpărături împreună. Și mai departe. Data viitoare ›

Pregătirea pentru nunta mea, părinții au cumpărat diverse accesorii necesare în diferite magazine. Ca urmare, consiliul familiei a revizuit achizițiile și a decis că toate acestea nu sunt bune! Tonurile obiectelor nu coincid, iar mănușile albe sunt în general foarte mari, deși dimensiunea era specificată ca fiind universală. Ei bine, nu au avut timp să cheltuiască o grămadă de bani. Prietenii mamei mele au sfatuit magazinul svadba-dream.ru. Recent au făcut cumpărături acolo, la cererea rudelor - au dat căsătoriei o nevastă. Au rămas. Data viitoare ›

Lucruri frumoase și bune pentru nuntă, există o mulțime de a alege și prețurile nu sunt prea mari. Am cumparat acolo un set de nunti pentru nunta Eva - frumoasa, in setul de nunti de 7 articole - prosoape, servetele etc. Sub ea am cumparat un portbagaj de nunta. De asemenea, am decis să facem un cadou pentru noi și să cumpărăm ochelari de nuntă, în timpul nunții noastre nu exista o astfel de frumusețe.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: