11 Metode de abonare la distribuirea vkontakte, paie de struguri

11 Metode de abonare la distribuirea vkontakte, paie de struguri

Oare ceasul zilei, dragii mei cititori.

Așa cum am promis în edițiile anterioare, astăzi vom continua să studiem distribuirea mesajelor Vkontakte.

În versiunile anterioare, am aflat deja cum să folosim acest nou instrument și cum îl puteți configura pentru propriul grup în VK.







Acum este momentul pentru cel mai important lucru - colectarea rapidă a abonaților în propriul dvs. buletin informativ. La urma urmei, putem, și bine versat în subiect, și să știe cum să se stabilească pentru tine această funcție, dar dacă nu cei care pot trimite mesaje, totul va fi în zadar!

Am decis să ia în considerare numai acele metode de colectare a abonaților care vor îndeplini două condiții-cheie:

  1. Sunt liberi
  2. Ele pot fi introduse ușor și rapid

Deci, de îndată ce studiați materialul de mai jos, nu îl dezactivați pentru o perioadă lungă de timp, dar imediat începeți să aplicați recomandările primite pentru dezvoltarea afacerii dvs. MLM.

Să începem!

11 metode de apelare rapidă a abonaților pentru corespondența dvs. Vkontakte

1. Butonul de abonare pentru buletinul informativ din grupul dvs.

Aceasta este una dintre metodele cele mai utile și mai rapide aplicabile. Doar scrie un post care va explica beneficiile cititorului, pe care le va primi de la abonarea la newsletter-ul dvs., și să-l plasați în grupul său și profilul său personal.

Există câteva nuanțe care trebuie luate în considerare:

Primul lucru pe care trebuie să-l faceți este să mergeți la conducerea comunității dvs. și să selectați linkul "Aplicații", așa cum am făcut în articolul precedent. Apoi, înainte de a deschide fereastra deja familiară, în care va trebui să faceți clic pe expresia albastră "Copiere link", după cum urmează:

11 Metode de abonare la distribuirea vkontakte, paie de struguri

În același timp, abonați-vă la newsletter dacă nu ați făcut-o deja :). Ei bine, acum să procedăm la următoarea metodă.

3. Un post ancorat în grupul tău Vkontakte

De fapt, acesta este același lucru ca un post simplu. Singura diferență este că va fi întotdeauna pe partea de sus și toți cei care văd în grupul dvs. vor vedea informații despre abonarea la lista dvs. de corespondență. Acest lucru va crește în mod semnificativ numărul celor care, în cele din urmă, își exprimă dorința de a primi scrisorile dvs. în "Dialogul Vkontakte".







Particularizarea este foarte simplă: faceți clic pe elipsa de post dorită în colțul din stânga sus și selectați comanda "Freeze". Reîmprospătați pagina și acum postarea dvs. cu instrucțiunile și beneficiile abonării la buletinul informativ este mereu pe primul loc!

Rețineți că numai dacă aveți un meniu wiki în grup, acesta va înceta să lucreze cu această opțiune. Aceste informații sunt pentru proprietarii de experiență comunitățile Vkontakte, în cazul în care nu a auzit nimic despre un astfel de meniu încă, nu vă faceți griji - în viitor, probabil, să pună în aplicare și gazda :).

  1. La începutul postului înaintea conținutului (opțiunea cea mai intruzivă - nu o recomand!)
  2. La sfârșitul postului, imediat după conținutul (de exemplu, am putut fi inserat după „@ Robin Sharma“ post-scriptum cu un apel la acțiune și un link)
  3. Sub post - cea mai interesantă opțiune!

În această versiune aș vrea să mă ocup mai mult.

În primul rând, pentru ca o zonă să apară marcată cu un cadru roșu, trebuie să introduceți o legătură în post, să așteptați câteva secunde și apoi să ștergeți linkul.

În al doilea rând, puteți introduce în acest câmp o imagine care, atunci când se face clic, se va traduce în newsletter și va schimba textul albastru deasupra cuvântului "Aplicație".

Imediat după completarea acestui articol, asigurați-vă că ați creat un astfel de link în grupul și / sau profilul dvs. dacă ați creat deja buletinul informativ pentru lecția din articolul precedent!

Tocmai am considerat modalități foarte simple și rapide de apelare a abonaților pentru a trimite mesaje către Vkontakte. care în același timp sunt destul de eficiente.

Dar, după cum vă amintiți, în tema acestui post post 11, nu 5. Și vă întrebați în mod rezonabil: "Pavel, unde sunt restul?".

Sincer, vă spun, după ce am terminat tot materialul și am văzut acel volum de informații care s-au dovedit, puțin speriat!

Conținutul sa dovedit atât de puternic și detaliat încât va fi foarte dificil pentru unii să-l stăpânească complet.

Dar, pe de altă parte, știu că printre cititorii mei există o mulțime de oameni proactivi care sunt foarte îndrăgostiți de învățare și nu se tem de articolele voluminoase. Ei ar avea doar mai mult material pentru a pune în aplicare, dar mai multă practică!

Dacă da, atunci am venit cu o modalitate de a vă oferi toate lucrurile valoroase și să nu supraîncărcați noii veniți care tocmai au intrat în afaceri.

Tot ce trebuie să faceți este să urmați instrucțiunile de mai jos și veți primi celelalte 6 metode de apelare rapidă pentru a trimite mesaje Vkontakte în câteva secunde!

Cum vă place materialul? Puternic?

Dacă am citit acest lucru acum 2 ani, atunci aș avea o condiție pre-stupoare :). Sper că nu aveți acest lucru și sunteți gata să implementați informațiile!

Voi fi bucuros să știu despre planurile dvs. și să răspund la întrebări cu privire la metodele de formare a abonaților Vkontakte. pe care am examinat-o în acest articol.

Și pe tema pentru astăzi totul. Ne vedem în următoarele probleme!

Cu stimă,
Pavel Vinogradov.

Dimineața - doar vesti bune și vesti bune. - Pavel continuă să învețe să meargă și să nu poticnească (și acest lucru este foarte mult la punct.). Multe mulțumiri. - Dimineața, el a auzit grauri muzică ... și destul de sigur - un cuplu așezat pe partea de sus de mesteacăn și discută în mod explicit îmbunătățirea casele lor. Și noi. Suntem, de asemenea, trăiesc în casă și la locul de muncă, „vom lua evenimentele brațul ...“ (Robert Rozhdestvensky), ne prindem altele să ne gândim că noi spunem că facem și suntem tăcut. dar ne planificăm munca ... Mult noroc tuturor!

Mulțumesc, Vasily. Sper că, datorită materialului meu de căderi, veți avea mult mai puțin!

Krylov Ilya Nikolaevich

Este mai bine să mergeți mai adânc cât mai curând posibil, altfel în câteva zile totul va dispărea.

Mă bucur că ai fost de folos!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: