10 Fapte interesante despre Angelina Jolie, i-au spus - factum

Factum publică o selecție de lucruri puțin cunoscute despre Angelina Jolie, a spus ea însăși.

10 Fapte interesante despre Angelina Jolie, i-au spus - factum
Moviepilot.com

1. La vârsta de 14 ani, Angelina Jolie a trăit deja cu un tip. "Mama mi-a permis să-mi aduc un prieten în casă. Era cel mai destept lucru pe care ar fi putut-o face, pentru că așa am fost întotdeauna supravegheați.







Am locuit împreună timp de doi ani, apoi am intrat în cursurile de artă dramatică. Acum cred că 14 ani sunt prea devreme pentru conviețuire. Sincer, mi-e teamă de ziua când fetele mele își aduc băieții la casă. Cum îi voi pedepsi - nu reprezint. "

2. A fost dependent de droguri. "Am încercat aproape toate drogurile cunoscute din lume. Am avut un timp foarte întunecat, dar Johnny (Johnny Lee Miller - actor britanic, primul soț actrita - Ed.) Mi-a ajutat să văd lumina. Nu am murit tineri, iar acest lucru este un mare succes - mulți artiști nu au suferit ceea ce a căzut în lotul meu. Îmi amintesc că am luat o doză înainte de a merge la Disneyland. Am început să mă gândesc la Mickey Mouse ca un bărbat de vârstă mijlocie care urăște viața.

3. Angelina Jolie a numit fiica lui Shiloh, la fel cum tatăl ei a visat să o apeleze. "Tatăl meu a vrut să-mi spună Shilo Baptist Voight - în onoarea camionului său preferat, în care ea și mama au călătorit în jumătatea Americii, dar mama mea a ales numele lui Angelina, considerând că opțiunea tatălui ei este inacceptabilă. Mi-a dat dublurile pe mine și pe fratele meu - Angelina Jolie Voight și James Haven Voight, pentru ca în viitor să putem face o carieră în cinematograf, aruncând numele de familie al tatălui meu.







4. Nunta a fost gătită de întreaga familie. "Timp de două săptămâni am fost pregătiți pentru celebrarea cu întreaga familie. Rochia mea de nuntă a fost decorată cu desene de copii. Tortul a fost hotărât să nu fie comandat - a fost făcut pentru noi de către Pax. Pernele pentru inelele cusute copiilor, și Knox, care a fost instruit să ducă inelele la altar, antrenat cu ghindă. Mama Brad - Jane Pitt - a colectat flori și a făcut un buchet de la ei. "

5. Își prețuiește numai un singur lucru. „Eu nu sunt cu adevărat înclinați să se agațe de material, dar există un lucru care este foarte dragă mie - aceasta geanta, care deține noastre pașaport copii: atât american și franceză, și vietnameză, și etiopianul, și documentele mele de la ONU ... Este un fel de simbol al familiei noastre. "

7. Angelina Jolie nu are prieteni apropiați. "Dacă observați, nici măcar nu am prieteni în filme. În viață - același lucru. Când nu sunt ocupat cu muncă, eu adesea stau acasă cu soțul și copiii. Nu sunt un mare fan al întâlnirilor femeilor.

8. Nu știe cum să gătească. "Brad spune că sunt cel mai prost bucătar de pe planetă! Primul meu soț a crezut că l-am mințit tot timpul, doar ca să nu stau lângă sobă și nu l-am putut dezasambla. A continuat până când am decis să nu gătesc ceva. Atunci a realizat că nu am înșelat pe nimeni.

9. Jolie este o familie. "Brad și cu mine suntem părinți absolut obișnuiți. Ne petrecem de cele mai multe ori acasă - jucând cu copii, repetând acolo și organizând întâlniri de afaceri. Viața chic extravagantă - nu este deloc despre noi. Poate că atenția sporită pentru noi a apărut pentru că eram deja faimoși când ne-am întâlnit? Oamenii sunt obișnuiți să examineze fiecare dintre etapele noastre sub microscop - o dată, o sarcină, o adopție ".

10. Actrita are un dulap modest. "Am foarte puține lucruri. Îmi place să arăt elegant, așa că fiecare vârf din garderoba mea este combinat cu orice pereche de pantaloni și toate pantofii se potrivesc sub rochii. Și am și o cămașă de noapte care arată ca o tinuță în timpul zilei. Mă pot trezi și, fără a schimba hainele, merg la școală pentru copii.

Îți place postul? Sprijin Factum, faceți clic pe:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: