8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi

Presupunem că vârsta înaintată ne face să privim într-un anumit fel, dar toată lumea îmbătrânește diferit. Unii oameni sunt binecuvântați de o bună genetică, care îi protejează de riduri, de neclaritatea pielii și de părul gri. Uită-te la aceste femei extraordinare care, practic, nu îmbătrânesc și arată ca și colegii copiilor lor.







8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi

O mamă și fiice din Taiwan fără vârstă care surprind internetul

8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi

Dar genetica nu explică modul în care mama mea din Taiwan arată atât de tânără în '63 mea. Ea și fiicele ei trebuie să fi găsit sursa tinereții. Fiica ei, de asemenea, arata mult mai tineri decât vârsta lui: fiica lui Hsu 41, (dreapta în fotografie), sora ei Sharon, 36 de ani (în prima fotografie pe stânga) și Fayfey 40 ani (medie, mai jos).

8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi

Mama sa confundat cu fiicele ei

Când Kailan Machoes a prezentat ultimele autostrăzi în mașină cu soră gemenească și cu mama lor, Internetul a fost amorțit. Pentru că în fotografie toate cele trei fete sunt aproape la fel și este imposibil să înțelegem care dintre ele este mama. Deci, unde este mama tânără? Mama gemenilor, Tina, pare a fi extrema stânga a fotografiei. Mama și-a împărtășit metodele de frumusețe: "Încerc să beau multă apă și încerc să rămân fără griji. Am acordat o atenție deosebită frumuseții interioare emoționale ".

8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi

Bunica, ale cărei fotografii au trezit Internetul.

8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi






O femeie de 50 de ani care a făcut o intervenție chirurgicală plastică să arate ca fiicele ei gemene.

S-ar putea crede că Janet și Jane Cunliff sunt gemeni. Dar nu sunt chiar surori, sunt mamă și fiică! Janet a cheltuit peste 13 000 de dolari pentru chirurgia plastica într-o încercare disperată de a depăși diferența de vârstă de 22 de ani dintre ea și fiica ei.

8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi

O femeie de 52 de ani care se confundă adesea cu prietena fiului ei

Pamela Jacobs, o frumusețe roșie din Marea Britanie, nu arată mai mult de 25 de ani. Dar vei fi șocat să afli că are 52 de ani, iar fiul ei - de 21 de ani. Arată atât de tânără încât îi sunt adesea oferite tarifele pentru studenții feroviare și nimeni nu o crede atunci când își dezvăluie vârsta reală.

Ea atribuie aspectul ei tineresc o dieta sanatoasa, exercitii fizice, și ulei de nucă de cocos. De asemenea, ea are grija de sine, saună și baie de aburi vizitare săptămânal, exfoliaza fața ta la fiecare două zile, și niciodată nu iese din casă, fără protecție solară.

Se menține forma fizica excelenta a promova sportul, sau diverse tipuri de luptă. Brazilian Jiu-jitsu din Sankt-Petersburg va ajuta o persoană cu fizicul slab dezvoltat apere cu succes împotriva unui adversar mai puternic, folosind tehnica adecvata.

8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi

Fotografie a două femei care au zguduit Internetul

La început poți să crezi că te uiți la fotografiile a două fete tinere care prezintă pozitiv camera. Dar realitatea este destul de diferită - fetele sunt de fapt o mamă și o fiică.

Fata de pe stânga, într-o rochie scurta si tocuri, în vârstă de doar 18 de ani. Mama ei a fost în vârstă de 36 de ani, din cauza tinerilor este inselator topu trunchiată și maxi-fusta, etaleze un tatuaj pe brațul stâng. Ai crede că fetele sunt aproape la aceeași vârstă. Dar, în realitate, există o diferență de 18 ani între ei.

8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi

O femeie japoneză care este cunoscută sub numele de "Tinerețea Lady Eternă"

Vârsta reală a lui Masako Mizutani are 48 de ani, iar ea este mama a doi copii. Aspectul ei fără vârstă a făcut-o o senzație reală în Japonia, iar acum este cunoscută sub numele de "Doamna japoneză a tinereții veșnice".

În timpul performanțele ei la televizor, Masako a dezvăluit câteva dintre secretele sale de frumusețea ei. Se presupune că petrece cinci ore pe zi, îngrijindu-și pielea. Sfatul ei: bea multa apa pentru a alunga toxinele, mânca dieta proaspete, sănătos și echilibrat, folosiți protecție solară, angajat în curățare, tonifiere, hidratare, dormi bine și nu fumează.

8 Femeile care arată mult mai tânăr decât vârsta lor - terraoko - lumea cu ochii tăi

59 de ani, bunica, care lucrează ca model de modă

Majoritatea femeilor nu iau în considerare modelele de carieră de peste 30 de ani, cu atât mai puțin 59 de ani. Cu toate acestea, bunica lui Yasmina Rossi este un model de succes care lucrează cu numeroase branduri internaționale renumite. În mod firesc, toată lumea vrea să știe cum a păstrat aspectul ei relativ tânăr și sănătatea bună. Ea explică: "Nu există prea mult secret în asta. Tot ce am făcut a fost să mănânc alimente ecologice, cu mult înainte de a deveni la modă. Folosesc ulei pentru a mă îngriji de piele, de asemenea, frecat ulei de rapiță în părul meu. Curățesc pielea mea o dată pe săptămână cu ulei de măsline și zaharuri mici. Mănânc un avocado pe zi și o carne și un pește ecologic. "







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: