3 a Zilei

3 a Zilei

După o răpire îndrăzneață la grădina zoologică cinci animale rare, care au fost returnate la locul de drept pentru un confortabil cuști în aer liber, Anna Piatra recalificat de la geneticienii detectivilor și a plecat într-o călătorie lungă în Egipt, Tibet și chiar a vizitat celebrul Stonehenge. Și aceasta este doar pentru trei zile, care i-au fost atribuite în căutarea unui amulet magic, ale cărui părți sunt împrăștiate în cele mai îndepărtate părți ale lumii. Dar dacă Anna nu va extrage toate piesele de amuletă și nu le conecta împreună, apoi în jurul valorii de lumina alba ajuns la capăt, și chiar kirdyk și zatemnachnetsya judecata de apoi cel mai autentic!







Așa că blondă noastră, în ochelari inteligenți, ar trebui să se grăbească, pentru că și un amuzant ambițios vânează și pentru acest amulet, care îi poate oferi o putere nelimitată pe întreaga planetă!

3 a Zilei

Descărcați versiunea completă | Nu este necesară nici o cheie

Jocul ca un întreg nu este rău, luminos și destul de simplu. Există puzzle-uri neobișnuite, dar ele sunt, de asemenea, necomplicate. Dar căutarea monotonă "găsiți prin siluetă și aplicați" uneori sa umflat.

Încercat - Kaspersky încă jură și, în consecință, fișierul este corupt. Cu toate celelalte jocuri, totul este în ordine. Jocul de aici este descărcat de la mine cu dimensiunea fișierelor sursă 2 199 034 848 octeți. Am văzut acest joc pe un alt site - de aproape trei ori mai puțin - 884 316 748 octeți. Poate că am ceva la care să se agațe? Desigur, nu prea înțeleg asta.

Natalie, e ciudat că ai lucrat Kaspersky pentru acest joc. La mine, de asemenea, Kaspersky, am scuturat mai devreme jocul dat, iar antivirusul a tăcut.

Natalie, se pare, antivirusul a lucrat fals. Natalie, este de acord cu FG.

Băieți, nu există forțe! Ce este în neregulă cu acești oameni. La urma urmei, înțelegeți că "fizica", "dinamica" nu există singure pe ecranul monitorului! Absolut tot ceea ce vedem este prescris de un "număr" - o formulă, scripturi! În consecință, oamenii stau - întreaga echipă - care prescriu modul în care camera (în mod condiționat) se mișcă lent. Gândește-te la ceva cu o jumătate de oră. Apoi, el e-e-e se îndepărtează. (Ce fel de informație am eu, jucătorul, băieți.) Apoi a vorbit cineva. Este necesar să apăsați mouse-ul de mai multe ori.







În dimineața am terminat bonusul. Mi-a plăcut mult mai mult decât partea principală. Principalul lucru sa încheiat rapid. Mi-a plăcut alternativa: mai întâi am ales iubirea și căsătoria, apoi dosarul rău și coroana puterii întunecate. Ea a colectat toate obiectele de colecție care nu au adăugat nimic special. Cu plăcere am trecut jocul bonus cu colorarea celulelor. Merci încă o dată

Joc conspicuos. Îmi place această serie. Aceasta este una dintre puținele serii de jocuri în care TOATE jocurile sunt oschered. Jocul ne arată acest tip de interpretare următoare a "Frumuseții și a Bestiei". Povestea spune despre vărul tău Leo și pe cea mai dragută soție, Beatrice, căreia îi dai de nuntă. Oh, nunta asta. Vei fi așteptat deja un tort și un pahar de șampanie, dar atunci ai văzut cum castelul a venit în viață și totul sa transformat în monștri. Și tu, ca și cum nu vrei să te îmbeți și să te uiți, trebuie să salvezi locuitorii și castelul. Jocul bonus va spune.

Adăugați scandorii și Smeshariki și kotopez

Mi se pare că creatorii acestei serii nu știu cum să se oprească în timp. Primele trei, după cum scria Marina, sunt hoti magnific și cu gandacii lor, dar următorii sunt unii. Chiar și scrierea despre această dezamăgire nu este deloc de dorit. Totul este ca de obicei. Susan bea pui și vă uită la televizoare! ea este în zăpadă - vânătoarea - ticălosul - urmărirea - lovirea bilelor - Susan a câștigat - ea este acasă și se scurge din ceai răcit. Mini-jocuri, cum ar fi să fiu nervos. Fără o hartă, te poți agăța de mult timp, este chiar foarte bună, este un păcat.

Și încă o dată, Susan neînfricată o va salva pe Mira!

Interesant, dar plictisitor. Din cauza unei fete jignite și obsedate de răzbunare, am ucis 3 ore din timpul meu. Jocul ca prima parte a rămas în perplexitate. Colecțiile sunt frumoase, dar totul este plictisitor.

Adăugați Grand Theft Auto: San Andreas

Ei bine, ca întotdeauna, dacă un simulator ca Bring-da, atunci un simplu pasaj doar la început și mai departe, este dificil. Am încercat să treacă jocul înainte și în engleză, și în limba rusă, nu al meu. Genres Quest și Prinshy-podayu ocolește partidul (primul, datorită unui număr mare de dialoguri și, adesea, a unui management complex, al doilea, din cauza complicațiilor).

Ambele părți ale jocului nu s-au ciocnit.

Eu, ca Anna, m-am plictisit deja în mijloc. Nici nu m-am inspirat de colecție. A fost eliminat

Jocul este interesant. Plotul nu este original, există multe astfel. Bright, frumos. Animația este în viață. DAR. M-am săturat să joc, opinia mea - bine, foarte întins. Am închis-o de mai multe ori ca să mă odihnesc. Credeam că nu voi fi suficient pentru bonus. Dar totuși am decis să joc până la capăt, chiar ridica colecția, aceste zagulinki. Nu voi repeta exact

Îmi place această serie, mai ales primele trei, al patrulea a fost plictisitor. Să vedem ce va fi a cincea parte







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: