27 august

Respingeri deja pline de fluxuri de știri, tyryaschie reciproc paragrafe întregi și cu o față dreaptă dezvăluie „rață“, dar atât de convingător, ca și în cazul în care nu au fost ei înșiși o lună în urmă, cu entuziasmul Căței a cerut populației să nu piardă o uimitoare vedere - un imens Marte două luni , avertizează astronomii.







Veți învăța o mulțime de lucruri interesante despre izvoarele noastre rezonabile, naturale, eterne.

Cu toate acestea, cei mai inteligenți au eliminat deja cu atenție arhivele de știri.

De ce ar trebui să atacăm un astfel de lucru?

Cu toate acestea, nici pe Lună, nici pe 2 Luni, fără primirea unei doze de șoc de substanță, nu a fost la fel.

Am trăit. Mulți ani. Amin. Ne vedem într-un an.

27 august
Raportul despre gigantul Marte este o veste clasică "virală", repetată în fiecare an. Ca o epidemie de gripă.

Există o fierbere intensă.

Ei bine, cineva a făcut o dată o glumă și acum cu o glumă vicios deliciu mizantrop în fiecare an, urmărind reacția publicului, ca profesor Pavlov de câine nefericit cu tuburi ieșită din ea și electrozii.







Dar dacă cineva răspândește acest nonsens, atunci sunt cei care o consumă. Plăcerea trebuie să fie reciprocă, așa este legea, căci cererea dă naștere la aprovizionare.

Cthulhu zohavate fseh

OK, nu citim știrile NASA, chiar și în limba rusă, avem propria noastră spiritualitate specială, acestea sunt ale tale. veșnic săvârșind o conspirație și închizând inelul, nu ni se va da un decret.

Dar vorbim despre știri de pe Internet.

Aici suntem toți în aceeași poziție.

Și nici nu funcționează. Bida! Bida!

27 august
Și ce despre oamenii de știință noastre, expunând pseudostiinta bazate pe deschise în mod miraculos „13 semne ale zodiacului“ sau ofensați de prognoză Globa „pentru Berbec„conchide falsitatea nefast de astrologie?

Acești domni nu sunt deranjați de nivelul intelectual mediu al unui grup suficient de avansat și de tineri din populație?

Nu, nu-ți face griji.

Ei sunt ocupați cu pseudosciența expunerii. Se pare că aceasta este principala noastră problemă - pseudoscience. Tot ce ne-am dovedit, este deja înaintea întregii planete, dar nu am reușit să eradicăm această infecție. Overlooked. (Unde ți-ai cumpărat diplomele, băieți? M-aș lua câte un pachet sau doi dintre ei.)

Bine, hai să mergem. Ne-am dat seama că Marte nu se va apropia de noi (chiar și Marte ne va scuza de noi). Este păcat, desigur, dar nu pierdem inima.

Dar trebuie să fim vigilenți.

Nu uităm că există încă Cthulhu, iar intențiile lui nu ne sunt încă clare.

Cum să vă protejați de problemele posibile?

Despre acest lucru într-o manieră relaxată și accesibilă ne spune acest sincer și prin toate semnele o persoană foarte spirituală.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: