22 de ani, fostul iubit de 70 de ani, Calvin Klein a vorbit despre romanul cu un designer

22 de ani, fostul iubit de 70 de ani, Calvin Klein a vorbit despre romanul cu un designer

Roman Nick Gruber și designerul Calvin Klein au durat doi ani și jumătate

22 de ani, fostul iubit de 70 de ani, Calvin Klein a vorbit despre romanul cu designerul

De dragul dragostei, Nick a renunțat la armată și sa mutat la iubit

Gruber, poreclit Romeo, la cunoscut pe Klein când avea 20 de ani și a servit în armată. El crede că s-au întâlnit deoarece ambii au crescut în sărăcie. Mama Gruber a stat în închisoare pentru trafic de droguri, când a fost de 15 ani, și Klein, fiul imigranților maghiari de origine evreiască, a crescut în Bronx, una dintre cele mai sărace zone din New York. În timpul romanului, Gruber a părăsit armata și sa mutat la Klein în suita penthouse din Manhattan. "Ma învățat foarte mult. Cum se comportă cu persoanele în vârstă. Am călătorit întreaga lume cu el, călătoriile sunt învățate foarte mult ". Cu toate acestea, el însuși a învățat ceva Klein: „Am făcut să merg la McDonalds și a obține un Big Mac, pe care a cerut casierul dacă au burgeri cu carne prăjită mediu. El a lovit o piesă și apoi a întrebat: "Oh, ce este asta?".













22 de ani, fostul iubit de 70 de ani, Calvin Klein a vorbit despre romanul cu designerul

Klein a fost gelos de prietenul său, care este de 48 de ani junior

Acum, Gruber se întâlnește cu John Luciano de 48 de ani, grand nepotul faimosului gangster și mafia 50 Lucky Luciano. Gruber susține că Klein a angajat detectivi privați să-l urmeze pe el și pe noul său iubit. "Nu știu de ce o face. Am uitat, acum sunt fericit, nu am fost niciodată atât de fericit ca acum. " Luciano într-un interviu, a glumit: „Lucrul amuzant este, atunci când am sex cu prietenul ei și să ia jos pantalonii, apoi pe numele său ex-iubit în chiloți în căutarea chiar în fața ta!“. Gruber, la rândul său, va lansa cartea despre viața cu Klein în anul următor.

22 de ani, fostul iubit de 70 de ani, Calvin Klein a vorbit despre romanul cu designerul


Marina Golubeva, fotografie Bulls Press

recomandat







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: