2 York într-un apartament, împărtășiți-vă experiența!

2 York într-un apartament, împărtășiți-vă experiența!

Soțul meu și cu mine suntem coapte pentru oa doua oară. La noi acum baiatul, 1,5 ani. Vrem o fată. Împărtășiți experiența celor care trăiesc 2 copii de sex diferit la domiciliu. Vârstnicul va fi gelos cum să se comporte, că nu se va simți lipsit. Ce surprize ne așteaptă și, în general, vrem povestiri de genul asta))))






Vreau doar să spun că nu luăm fata decât în ​​scopul producției de pui. Dacă vom reduce, descendenții vor fi distribuiți între rude. Prin urmare, avem nevoie de sfaturi cu privire la modul de abordare a acestora în timpul căldurii. Unde să pun un câine))) Ei bine, tot ce ne așteaptă.

Cezar nostru are acum o prietenă și ea trăiește cu noi pentru 5 dneyTse cu siguranță gelos, dar eu sunt sigur că de îndată ce vom începe să meargă împreună, lucrurile se vor îmbunătăți
GallaMax să fie pregătit pentru faptul că ați aruncat deoparte roșii ca și cu mnoyvse care au răspuns la o temă similară să-l puneți blând, nu sfătuit pe băiat să ia fata, dar noi încă cumparat-o si schastlivypravda sooooo Tse am kastrirovalia nu am citit o mulțime de sexe diferite câini în aceeași casă, și aici toate individual, unele scrie că totul se execută fără probleme în timpul parașutele, un copil așezat în camere diferite (greu de imaginat această imagine în casa noastră cealaltă jumătate în groază scrie că câinii merge nebun labe și doar rupte săpat în sânge Connectivity n la jumătate lui încă toată casa știe că fiica ta techkaSovetuyu ai citit încă cărți despre el, și mult noroc în cumpărarea copilului, felicitări. Două York este FERICIRE







vă mulțumesc! și nu mă tem de o tomată)))
am vrut, de asemenea, să castraăm, să citim deja totul, să consultăm un medic. semnat. iar în ziua următoare câinele meu moare după castrare. el a fost infecțios (((am crezut că a fost un semn, și în loc de castrare a decis să-i cumpere o prietena))) Pentru că mai bine York poate fi doar 2 york.
Vă rog să-mi spuneți cum merg lucrurile cu voi. Încă mai ne gândim la 1-1,5 luni. Câinele nostru ameliorator este de 2,5 luni până acum. și trebuie să săturați bani))), dar numele a fost deja inventat))) Marusya! Nu va fi Max și Mara))) Și fată dvs. cât de mult și cum să sunați?

Mesaj de la GallaMax

Soțul meu și cu mine suntem coapte pentru oa doua oară.

Bine facut. Am trăit femele și bărbați în același timp - 2 femele și 3 bărbați, deși nu sunt îngeri, dar și machonky - acel pudel. Și acum există cîini și un bărbat. În timpul estrului nu plecăm, dormim în același pat. Când sunt acasă, tot sub supravegherea mea strictă, dacă plec, atunci curva aproape închide una în cameră, restul împreună. Nu am închis niciodată o cușcă în cușcă - pur și simplu nu o am. Nu-mi permit să urle, știu, dacă se întâmplă ceva, va primi o pastilă. Singurul lucru care mă deranjează - sunt etichete, tot timpul trebuie să repetați: "Vă marcați - voi pedepsi". El înțelege, pentru că a primit pentru el.

GallaMax. adăugați totuși că toți bărbații mei nu au fost dezlănțuiți, altfel ar fi mai dificil.

zogni. asta e doar etichetele mele și mă deranjează. deși nu are o cățea fără noi, chiar când vin oaspeții. și tu imediat împreună și băieții și fetele au apărut? Vreau să spun că Max are deja 1.6 ani, nu va fi mai greu să vă faceți griji? deși eu probabil zamarachivayus))) transfigurează și se va obișnui cu))

zogni. dar castrat? și noi nu suntem deschiși.

Mesaj de la zogni

Când sunt acasă, tot sub supravegherea mea strictă, dacă plec, atunci curva aproape închide una în cameră, restul împreună.

Pentru mine ar fi problematică.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: