17 - Burgarii - discuta texte

Unele fandomului clasic teribil de enervant. Aici biscuiti, de exemplu. Toată lumea țipă - o capodoperă, capodopera, tipul care nu este de acord, el stai jos și închis într-o pânză, și apoi a obține prost. Și pentru mine, există doar o capodoperă a primei părți, al doilea - este bun, dar mai subțire, iar apoi avem ghinionul de a viziona o serie tipic de lege stuhaniya. Începe brusc, iar apoi - prune în poliloghie, o grămadă de partea Minicoy, parcela este împărțit în fragmente separate, rupte, acțiune îneacă în reflecție, raționamentul și inteligența, punctul culminant uns ca pat prea mic de unt pe sandviș prea mare. Dar textul este la fel ca primele două, și toate acestea mizerie el ierte. În general, toate amintesc de cuvânt nostru preferat al profesorului: primele două sesiuni, lucrezi pentru cartea de înregistrare, și apoi - record de carte a studentului la tine.







1. Am citit, mi-a plăcut

Pentru o lungă perioadă de timp, ar fi de dorit să ceri, atunci când oamenii critică, să numească și fanfigi preferați.
Ei bine, ar fi imediat clar despre ce vorbim aici)))

Vizitată la 20:21
Îmi place, de asemenea, sper că încă mai susții
Încerc să nu mă cert pe texte, considerând pentru mine subiectivitatea axiomatică a percepției (textelor) lor de către oameni diferiți. Rareori susțin, numai dacă adversarul este prea, din punctul meu de vedere, ireconciliabil și agresiv. Dar nu este cazul nostru. )))))

În al doilea rând, Faith nu a găsit nici o soluție, a câștigat doar timpul Aisu necesar pentru a găsi o astfel de soluție sau, așa cum a spus Kes, "a înghețat procesul".

În al treilea rând, problema mare este, de fapt, ce sa întâmplat cu vampiri nefericite. Vom ucide-le pe toate: și gheață, care a condus dialogurile interne cu Ghilgameș, și toate familiarizat cu chinurile conștiinței de credință, și chiar Awe pașnică. Amintiți-vă Trio enumără moduri - unul mai frumos decât altul? De exemplu: „Țările din Europa de Est suspectate grave în vampirismul umplute cu paie, străpuns corpul miza, iar apoi au dat foc“, - se spune Ave Aysu. Pe ce este de acord? Gheață vrea să otrăvească, dar nu știe sigur - cum; Awe și credință decid pentru ei înșiși să găsească o cale de a distruge vampiri, ci să-l aplice, astfel încât Aissa impresia că a făcut față cu problema pe cont propriu. La urma urmei, el este acum prințul, și a fost de la el Kes așteptând o decizie. Ce sa întâmplat exact la Dublin, vale nu se scrie, dar de gheață este convins că totul a făcut, deși nu așa cum am dori Kesu, dar el însuși. Credința crede, de asemenea, următoarele:
„Ma asigurat, destul de ciudat, Chris și Dumbledore. Chris a vorbit filozofic: „Prince a respectat întotdeauna diversitatea“ Dumbledore a spus Kes ii place la foc albastru, și el se va bucura cu siguranță. chiar am regretat că a mers să se consulte cu ei. Cu toate acestea, ele sunt puțin probabil să fie vreodată mi-a dat. " Și aruncă credință Kes: „E vina ta“ - că soarta Kes numește Orange.







Acum despre "de ce".
1. Da, este destul de "într-un hack". Cuplul nostru nu a aspirat niciodată la victime inutile, dar dacă uciderea părea necesară, nu a stat la ceremonie. Gheața este întotdeauna gata să otrăvească pe oricine care îi amenință pe cei dragi; Credința se jură pe sine însuși ca să-i ucidă pe maraudianii care îi sperie pe Ayes, apoi sacrifică cu ușurință "tovarăși", salvând familia lui Esther Bosiani.
2. Moartea și nemurirea - una dintre excursie laitmotivele spărgători, și atitudinea față de moarte fic departe de patos. Moartea - inevitabil, de așteptare pentru toată lumea, și „prieteni vechi“ care trăiesc sooooo mult timp pentru ei (alții și lui) tratează cu liniștea vechii romani:
"Mi-a spus odată lucruri foarte ciudate. Ca și cum momentul de moarte al unei persoane este o constantă. Și în timp și în spațiu ... Nu este fără motiv că întotdeauna cu o asemenea indiferență tratau întotdeauna victimele Lordului întunecat. Când i-am spus lui Dumbledore: "Ei vor pieri încă, nu este interconectat", își amintește cuvintele lui Hayes Kesa.
3. Pentru mine, concluzia principală a acestei povestiri prefinale este următoarea: Kes a așteptat ca Ais să ia o decizie diferită, nu un berbec, ceva mai subtil; Ice știa despre asta, dar a făcut-o în felul lui. "Știam că Kes ar fi nefericit. Nu-i place câmpurile negative, este îngrijorat de lipsa de variabilitate, în general nu tolerează procesele finalizate. Acesta este motivul pentru care ultimul Domn închis, păstrat pe o perioadă nedeterminată, se află acum pe mine la Trevese. Dar plin de opțiuni. Și eu nu pot. Cel mai bun lucru, atunci când nimic nu poate fi ales deja. Totul este clar și clar. Este mult mai ușor pentru mine. În inima mea de inimă, știu că greșesc. Dar este mai ușor pentru mine. "
Și pentru un motiv sau altul, se pare că Comisia Europeană regretă faptul că nu despre victime Dublin, iar pe următoarea lecție Sevochkoy a eșuat. Nu e de mirare cuplul spune că sfârșitul nu este despre Dublin, și adevărul, „Sev, prezent la modul în care va fi găsit pentru a determina autenticitatea adevărului - dincolo de puterea mea. Îmi pare rău. Componenta intelectuală în cunoașterea rolului adevărului nu contează. Și, de multe ori, de asemenea, interferează. "

Aici aici.

invitat cu o foaie. incomod, cuvântul potrivit! * șterge o lacrimă * Am de gând să recitesc! * frunze, suflau zgomotos *

invitatul este acum cu două foi (brevita nu este sora mea, nu)

o capodoperă este doar prima parte, a doua este bună, dar deja senilă, iar apoi avem nenorocirea de a respecta legea tipică a agitației spectacolului.
+1

E vorba de Kesa, nu am spart nimic în cele din urmă.
E ceva de genul Flamel, dar și un animagus?

[L] Oaspete la 07:17 [/ L], E ceva de genul Flamel, dar și un Animagus?
Animagus - prea simplu, am văzut animagusul. Kes - altceva, sigur.

Da, care este diferența.
Și nu, și adevărul!

Nu mi-a plăcut. Relativ legat de o parte foarte limitată a audienței (în ceea ce privește vasta eeee, nu intelectuală). Limba este bună, dar în complot și în cauzele comportamentului personajelor, diavolul însuși își va rupe piciorul. Niasiliel este dincolo de a doua parte.

(în conformitate cu vasta eeee, nu prin intelect).
Mai degrabă, pe gradul de erudiție în general.

Și tu te abonezi de la Snape canonică.
În general, uitați de el. Relaxați-vă și veți fi distractiv.

Un băiat de unsprezece ani nu se poate gândi așa.
Și cum crezi că băiatul are 11 ani? Curios, cu.

Există un sistem evident: la care nu-i plac "păcătoșii" - îi împing în originile lor.

Un băiat de unsprezece ani nu se poate gândi așa.
OMG.
Toți băieții de unsprezece ani, toate lumile, planetele și dimensiunile gândesc în același fel, și asta nu e atât de specific, exact?

Un băiat de unsprezece ani nu se poate gândi așa.
Ei bine, imaginați-vă, ca în 11 ani gândit Tom. Șapte sunt încă un înger.

Nehotărât copiat sfatul de a bea apă, vă ucideți împotriva peretelui și atacuri similare.
Îți sugerez să vorbim despre text, nu despre unul pe celălalt.

Răspunsul la TS este o soluție minunată, foarte bună. Dar cu o grămadă de neajunsuri care nu-i permit să fie perfect. Ei bine, idealul nu există.







Trimiteți-le prietenilor: