10 Cei mai păroși din lume

10 Cei mai păroși din lume

1. Yu Zhenghuan

10 Cei mai păroși din lume

2. Jesús Aceves

10 Cei mai păroși din lume

3. Frații Ramos Gomez

10 Cei mai păroși din lume

Viața fraților Victor și Gabriel Gomez poate fi numită oricare, dar nu plictisitoare. Prin profesie, frații sunt gimnaste de aer. Duetul lor a devenit foarte popular, frații au devenit vedete de televiziune, datorită cărora au fost invitați să apară în filmul "Fișierele X".







4. Stefan Bibrovski

10 Cei mai păroși din lume

Stefan Bibrovski (1891-1932) este cunoscut sub numele de Lionel, un om cu fața leului. A fost un interpret faimos de interludi. Întregul său corp era acoperit cu păr lung, ceea ce îl făcea să arate ca un leu. Bibrovsky sa născut în 1891 la Varșovia (Polonia), iar corpul său era deja acoperit cu părul cu lungimea de peste 2 cm. Mama sa a explicat această apariție a fiului său că atunci când era însărcinată trebuia să asiste la un atac cu leii asupra tatălui băiatului.

5. Prutvirai Patil

10 Cei mai păroși din lume

Prutwirai Patil sa născut în familia unui fermier din India, lângă Mumbai. Băiatul sa născut cu așa-numitul "sindrom vârcolac", în care toată fața și corpul copilului erau acoperite cu fire de păr groase și rigide. El și părinții săi au încercat diverse medicamente tradiționale din Ayurveda, chirurgie laser, homeopatie, dar niciunul dintre aceste remedii nu a ajutat.

6. Annie Jones

10 Cei mai păroși din lume

Annie Jones (1860-1902) sa născut în Virginia, SUA, fiind singura femeie bărbos în America. A interpretat într-un spectacol de circ. Nu se stie ce a cauzat fața pilozitate crescută a acestei femei, fie că era hirsutismul sau unele tulburări genetice, manifestând la copii de ambele sexe și de durată de viață. Devenind un adult, Jones a devenit faimos în toată țara ca fiind "prima doamnă cu barbă". În primăvara carierei sale, Jones a călătorit în Rusia, unde a fost invitată să arate pentru artiști ca Isus Hristos. Mai târziu, a devenit muzician. În 1881, Jones sa căsătorit cu Richard Elliot, dar în 1885, el a divorțat și sa căsătorit cu dragostea lui din copilarie lui William Donovan (care a murit în curând, lăsând-o văduvă). În 1902, Jones a murit de tuberculoză.

7. Supatra Sasufan

10 Cei mai păroși din lume

Supatra Sasufan, o fată de 13 ani din Thailanda. Supatra suferă de sindromul vârcolac, o metodă de tratament din care este în curs de dezvoltare. La început, fata a fost tachina de colegii ei, numindu-i "botul de maimuță" și "fată de vârcolac". Cu toate acestea, după ce a intrat în Cartea Recordurilor Guinness, ea a devenit foarte populară atât în ​​școală, cât și în țară. "Sunt foarte fericit să fiu în Cartea Recordurilor Guiness. Mulți oameni fac atât de mult pentru a ajunge acolo. Am avut nevoie să răspund la câteva întrebări ", spune Supatra. Supatra este una dintre cele 50 de persoane care suferă de sindromul Ambras, remarcat oficial încă din Evul Mediu. Acest sindrom este cauzat de un cromozom greșit.







8. Julia Pastrana

10 Cei mai păroși din lume

Julia Pastrana (1834-1860), mexicană, care a interpretat în Europa secolului al 19-lea cea mai păroasă femeie. În plus față de hipertricoză, aspectul neobișnuit al lui Julia a fost suplimentat și de urechi și nas neobișnuit de largi, precum și de un dispozitiv atipic pentru fălcile umane. Iată cum a descris-o Charles Darwin: "Julia Pastrana, o dansatoare spaniolă, este o femeie foarte frumoasă. Cu toate acestea, are barba unui bărbat dur și o față foarte păroasă. Dar ceea ce mă interesa cel mai mult era fălcile ei inferioare și superioare neobișnuite. Sunt aranjate ca o gorilă.

9. Percilla Bechano

10 Cei mai păroși din lume

10. Fedor Evtikhiev

10 Cei mai păroși din lume

Fedor Evtikhiev sa născut în 1868 la Sankt Petersburg. El a fost numit un băiat cu capul unui câine. Cu toate acestea, părul lui a venit chiar la îndemână în climatul rece rece în care a trăit. Fedor a trăit o viață fericită și a fost o celebritate a lumii reale. Începând cu vârsta de 16 ani, a jucat în circul celebrului spectacol american Barnum.

Ceea ce fetele din Petersburg se gândesc la depilare Interviu de la salonul de depilare al Sfinxului - am vorbit cu fetele din Sankt Petersburg și am aflat ce gândeau despre procedurile de ceară, de lovitură și de siguranță.

Wow! Nici măcar nu mi-am imaginat că era posibil. Îmi pare rău pentru persoanele care s-au confruntat cu un astfel de dezastru. Sunt aici din cauza unei perechi de fire de păr suplimentare pe epilarea alerga imediat.

Până la Anul Nou voi diviza picioarele mele: # 41; Sărbătorile sunt lungi, iar cu curățarea-gătit, nu mai este mult timp pentru ei înșiși. Deci, mulțumesc Sfinxului pentru această alegere de servicii, făcând viața mai ușoară pentru mine: D

Depilarea în "Sfinxul" de deasupra buzei superioare. Știi, dar, la urma urmei, atunci când nu există aceste cirri mici acolo, te simți mult mai încrezător: # 41; PS: până la Anul Nou, mă voi dedica și altor zone, sărbătorile sunt lungi și, cu curățarea și gătitul, nu mai rămâne prea mult timp pentru mine.

O groază. Îmi pare foarte rău pentru acești oameni, deși sper că sunt obișnuiți cu apariția lor și nu vă îngrijorați prea mult. În caz contrar, ar fi greu să fie pus pe fotografii # 41; Bine, încă părul pe corp, îi poți ascunde chiar și cu îmbrăcăminte, dar nu poți ascunde o asemenea vegetație sălbatică pe fața ta # 40; Mi-a devenit interesant de la o astfel de cantitate de păr, în general, într-adevăr să scap de totdeauna, iar deciziile de timp în astfel de cazuri sunt lipsite de sens;

Conchita Wurst a uitat # 41; ahaha.
Alexandra, îmi pare rău pentru întrebarea intimă, cum te simți în legătură cu epilarea? Ca un tip pot spune că recurg la proceduri similare numai în zona bikini adevărată # 41;

Când îți dai seama că aceasta este o caracteristică a acestor oameni, nu arată atât de groaznic, și în unele locuri este chiar amuzant: # 41;

Apoi, involuntar, veți crede în relația dintre om și maimuțe! Pe de altă parte, este bine că mulți dintre acești oameni nu și-au pierdut capul, dar au devenit populare din cauza părului lor neobișnuit!

Stima mea de sine a crescut foarte mult, datorita acestor fotografii! Până astăzi, mi-am considerat picioarele prea pătate! Da, sunt absolut netedă în comparație cu acești oameni! Apropo, este o idee bună să faci tremurând în salon, dar nu acasă. Și apoi voi face un paste bun, atât de mult zahăr trebuie să fie aruncat # 41; Ei bine, nu funcționează pentru mine la consistența potrivită, chiar dacă vă sparcați!

aici este, desigur, părul # 41; # 41; chiar înfricoșător. Cred că, într-un astfel de context, toate complexele legate de părul extra de pe corp, tocmai renunța la # 41; dar totuși sunt pentru îndepărtarea părului, este important ca fetele să se uite la ele însele. și mulțumește că acești oameni au o viață bună # 41; pentru că au găsit imediat muncă. cine e în trupa rock, cine este în TV, aș fi la fel. Nu vorbesc despre păr, desigur # 41; # 41; # 41; # 41;

Ce oroare! Știam cu siguranță despre oamenii păroși, dar nu atât de mult. Sunt foarte speriat de ceea ce am văzut și cred că pot fi cu siguranță ajutați. Sper că vor fi în regulă. Când am păr, de exemplu, pe picioarele mele și în zona de bikini, imediat alerg la depilare! Și cum să trăiești acești oameni cărora nu le ajută nimic. oroarea a ceea ce. Sunt într-adevăr foarte rău: cu

Pe exemplul acestor oameni, îți dai seama că tocmai dorința de a reuși în viață, dar într-o oarecare măsură, au permis defect imediat să le stea afară din masa gri, dar cu siguranță nu aș vrea să fie ca ei. Pentru mine, este foarte important să fii întotdeauna în formă, în acest caz, în primul rând este îngrijirea zonei mele de bikini: # 41; În acest fel, oamenii fac îndepărtarea părului la timp, pentru a nu fi ca oamenii din acest articol.

Vreau să nu fiu de acord cu Tatiana! Cred că uneori este chiar distractiv să fii diferit de toți oamenii și să fii special. Da, sunt de acord că aceasta este o problemă, dar nu fi așa supărată

E groaznic atunci când se confruntă cu o astfel pilozitatii a crescut, aici pentru că o pereche de fire de păr de pe buza superioară deja încep să intre în panică și deci nu frumos să se uite în oglindă și să se diferențieze între mustață slabă, vreau să scap de ei, pentru că tipul este ca obtinerea, și apoi întreaga față în groază de păr, probabil că nu este convenabil și dezgustător.

Mulțumesc că nu mai am picioare păroase ca oamenii din fotografiile # 41; Sunt foarte multumit de aceste proceduri.

Lucruri proaste. Cum trăiesc cu astfel de păr.

Alte intrări în blog

Cum de a trata părul în zona de bikini rezidenți de pe diferite continente Păr în zona bikini: opinii, opinii, tendințe actuale

Epilarea zonei de bikini pentru începători: 12 etape emoționale ale procesului de epilare a zonei de bikini Copii și îndepărtarea părului pe corp: La ce vârstă putem începe?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: