9 săptămâni - înghețate (examinarea histologică a apărut

Stai așa.
Și eu, din păcate, știu ce este. Trecut.

După cum o înțeleg - (endometrita deciduală) - indică pur și simplu o inflamație specifică. (Am avut un gunoi similar în histologie, a existat, de asemenea, unele endometritis.) Doctorul ia spus capului să nu înscrie - acesta este un fel de inflamație). Faptul că după moarte fetusul petrece ceva timp în uter (cazul meu este mai mult de 3 săptămâni), astfel încât locul atașamentului său devine adesea inflamat.







Medicul ar trebui să prescrie un curs de antibiotice în legătură cu durata șederii fătului și, bineînțeles, în funcție de clișee histologice. Am 3 cicluri de antibiotice și întotdeauna diferite.







Deci, histologia este numai diagnosticul curent și nu cauza ST (scriu, pentru că a fost confuză la început în acest). Deci, acum aveți nevoie de un medic calificat care vă va prescrie un curs de antibiotice și grammotno vă va restaura corpul.
Și nu căutați coșmaruri pe Internet;))

Totul va fi bine.
Nu-ți face griji.
În cazul în care, întrebați :)))

Mulțumesc!
Mulțumesc tuturor.

Ne pare rău, dacă nu intervenim asupra subiectului. Și nu știți deloc, ST se întâmplă doar în stadiile incipiente, sau în timpul întregii sarcini poate fi aceasta? Eu, desigur, pot, eu însumi vânt, dar la 23 de săptămâni abia simt un copil. Marți, voi merge la ecografie, dar pentru moment - sunt doar îngrijorat.

Ugh la tine. Aveți până la 24 de săptămâni, căci nimic nu este obligat nimănui, nimănui care să audă și să se simtă. Înțelegi? Chiar dacă erai subțire ca o hering.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: