8 semne testate că norocul va bate în curând pe ușa ta!

Întotdeauna m-am considerat o persoană norocoasă, câteodată ajutor a venit de undeva.

Îmi place să mă numesc o persoană rezonabilă, totuși mă bazez pe noroc. În inima mea știu că baterea pe copac și scuiparea pe umărul stâng nu sunt grave, dar eu păstrez încă aceste simple ritualuri.







Și este adevărat, nu doare niciodată! Norocul nu te poate ocoli, pentru că semnați prezența voastră în orice fel posibil. În final, vei avea cu siguranță noroc și vei sparge sudoarea lui Jack.

Există 8 semne verificate că norocul va veni foarte repede la ușă.

Liliecii în pod

De obicei, atunci când oamenii spun că liliecii se află în mansardă în pod, ei o văd că nu sunt foarte plăcuți și în curând visează să scape de oaspeții neinvitați. Ei nu bănuiesc că aceste animale aduce noroc. De fapt, dacă liliecii aleg să se stabilească în interiorul casei dvs. - acesta este un semn bun. Ei au ales acest loc din cauza energiei bune, pozitive. Și asta înseamnă că nici fericirea, nici sănătatea nu vor îndrăzni să-ți ocolească casa.

Atunci când vă deranjează urechea

O poveste populară despre nevestele vechi cu urechile mâncărime bate joc de bârfe. Se crede că în cazul în care urechea arde sau chinuie, atunci cineva în acel moment spune lucruri neplăcute despre tine. În ce parte simți mâncărimea? Dacă vă zgâriați urechea stângă, atunci sunteți destul de norocoși. Alți oameni vorbesc cu adevărat despre tine, dar numai pe partea bună. Aceasta înseamnă că în curând vă așteaptă să aveți o relație romantică fericită sau începeți o prietenie puternică.

Un animal necunoscut te duce

Toate animalele sunt impresionante și simt subtil caracterul unei persoane. În special cu succes în studierea naturii umane a dungilor de mustar. Deci, dacă descoperiți că o pisică rătăcită vă urmărește și cere mâncare, nu o îndepărtați, ci o tratați cu ceva. În caz contrar, riscați să fugiți de noroc. Și totuși, toată lumea știe semnul când o pisică este admisă într-o locuință nouă.







8 semne testate că norocul va bate în curând pe ușa ta!

Numerele magice 8

Îmbrăcăminte în interior sau înapoi

Când dimineața, în grabă, ați tras puloverul înapoi, acest lucru vă poate pune într-o situație dificilă de comunicare cu colegii la locul de muncă. Ei bine, dacă observați captura înainte de restul. S-ar putea să credeți că acest semn va aduce nenorociri sau mai degrabă bătăi, așa cum se credea în vremurile vechi din Rusia. De fapt, îmbrăcămintea purtată în interior sau în spate este un semn bun. Acest lucru poate însemna că sunteți deschis la semnale venite din univers. Faceți imediat o rezervare că semnul funcționează dacă eroarea a avut loc accidental și nu intenționat.

Senzație de mișcare în mâna stângă

Uneori senzațiile de furnicături la nivelul extremităților semnalează boli grave. Dar acum nu vorbim despre degeraturi sau boli neurologice. Vorbim despre pruritul și amorțirea ocazională a brațului stâng. Se crede că astfel palma simte fluxul de numerar care vă va turna în viitorul previzibil.

Conserve de păsări

Nu există probleme mai mari decât atunci când o pasăre care zboară vă marchează cu excrementele sale. Da, trebuie sa parcurgi procedura de curatare a hainei sau a parului (chiar mai rau). Cu toate acestea, cu această rușine, plătiți un preț bun pentru a atrage norocul de partea dumneavoastră. Acest lucru este valabil și pentru mașina, bicicleta și chiar pentru casă. Orice elemente marcate cu o pasăre "indică" norocul locației dvs.

Casa ta este o iederă în creștere

8 semne testate că norocul va bate în curând pe ușa ta!

o opțiune excelentă pentru fete și femei pentru femeile care doresc să dea un sân, o formă mai expresivă și mai plină







Trimiteți-le prietenilor: