8 Motive pentru marketingul de rețea

În lumea modernă, marketingul de rețea și afacerile MLM câștigă din ce în ce mai mult spațiu sub soare.

Anterior, oamenii aveau o perspectivă destul de sceptică asupra acestui tip de afacere din diverse motive. De exemplu. unul dintre motive este faptul că marketingul de rețea și afaceri MLM din regiunea CSI au fost puse în aplicare de modelele americane și israeliene, care sunt absolut inacceptabile pentru mentalitatea post-sovietică.







Acum, o astfel de atitudine negativă se schimbă fundamental, iar marketingul de rețea, inclusiv. și afaceri MLM devine o nouă rundă de dezvoltare.

Oamenii care studiază marketingul de rețea și afacerile cu MLM caută oportunități de a obține noi surse de venit, mai degrabă decât să dezvolte cele vechi care sunt depășite din punct de vedere moral.

Cu toate acestea, mulți cred că marketingul de rețea sau afaceri MLM nu este pentru noi. Dacă susțineți acest aviz, suntem complet de acord - nu ar trebui să întreprindem nici măcar marketing de rețea sau afaceri MLM. Și din ce motive:

Nu trăiți o viață strălucitoare, plină de unitate și realizări. Nu creați surse suplimentare de venit, în special prin intermediul marketingului de rețea sau al afacerii MLM. Nu vă dezvoltați abilitățile. Marketingul prin rețea sau afacerea MLM împiedică abilitățile vechi sau deja dobândite. Și, în cele din urmă, în orice caz, nu vă construiți viitorul în prosperitate și onoare.







Pe scurt, la dracu cu această rețea de marketing și de afaceri MLM! Fiți o persoană "normală". )

Mulțumesc! Am încercat :)

Bună ziua!
În compania internațională iWOWwe este deschisă vacanța directorului executiv. Cerințele principale pentru director sunt pozitive, intenționate și gândite.
Perspectivele pentru creșterea personală și veniturile pasive sunt nesfârșite!
Completați interviul online chiar acum!

Bine ai venit! Am citit articolul. Sunt în marketingul rețelei al 18-lea an. În primul rând, produsele naturale mi-au corectat sănătatea și sănătatea fiului meu (de la mine, medicii au refuzat). A fost o rușine să vorbească despre produsele companiei altora, dar oamenii au observat, după cum am mai frumoasă: devin mai tineri, mai ușor de a comunica, Lego zâmbind în timpul unei conversații (care poate permite să nu toată lumea). Da, lucrul cu oamenii este cel mai dificil lucru. Nu e de mirare că Dale Carnegie a scris o carte atât de groasă despre comunicare. Îmi pare rău că oamenii se confruntă cu o comunicare greșită a Distribuitorilor, dar uneori și în magazine este imposibil să vorbești cu vânzătorii. Mă bucur că pe calea vieții mele am întâlnit compania de rețea cu produse literare. Am început să mă respect mai mult, să iubesc și să apreciez, să diversific, am devenit un psiholog cool pe abordările individuale față de oameni - rezultate pozitive timp de 3 luni! Rezultatele sunt chiar de la plecarea unei atracții intime către persoane de același sex. Mulțumesc dezvoltării mele. Văd un mare număr de avantaje în marketingul de rețea. Este păcat că nu sunteți norocoși în acest lucru și dacă nu ați lucrat într-o direcție de rețea, atunci de ce să propagați astfel lipsa unei creșteri personale multiple și a unor bani suplimentari. Toate cele bune!

Ooooh)))
Câte emoții pozitive ați prezentat cu articolul dvs. Deci eu sunt în locul meu)))
Mulțumesc! Voi împărtăși un link către site-ul dvs.)))
Mult noroc pentru noi toți)))
PS simțul umorului - nivelul DUMNEZEU. )))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: