60 Căutarea pentru trecerea la prietenii din clanul Valakas

Cerințe: 60 lvl.
Premiul. trecerea la Valakas.

1. În locația Forge of the Gods, căutăm NPC Klein.
2. Vorbim cu el.
3. Teleportați la Godard. În călugăr căutăm fierar Hilda.






4. Vorbim cu ea.
5. Ea trimite Kookaburras, Bandersnatch și Grendels să moară până când vom obține 50 de minereuri Vacualite.
6. Odată ce ai dreptul. Ne întoarcem la Blacksmith Hilda.
7. Vorbim cu ea. Ea ia obiectele umplute și dă Vacualite.
8. Direct în forjul zeilor către NPS Klein. Vorbim cu el și vom primi Floating Stone.
9. Acum aveți elementul pentru trecerea la Valakas.


Comentarii:
1. Pentru a obține cel puțin un fel de protecție împotriva lui Valakas, aveți nevoie de amulete.
Amuletele pot fi obținute prin uciderea RB-ului pe care îl veți vedea, îndreptându-se către Valakas.

2. Pe drum, vă veți întâlni cu ușile. Schema de lucru este următoarea:
Când mergeți la Valakas veți vedea o mulțime de uși, conduc pe toată lumea spre același scop.
Dar au un mic secret. Până când vorbiți cu o ușă, cealaltă nu se va deschide și viceversa.
Prin urmare, pentru a economisi timp, vă puteți împărți în mai multe grupuri. Fiecare dintre ele va merge pe drumul propriu.

Poruncile Cardinalului:
1) Restaurați xn-ul vecinului.
2) Iubeste-ti recharter-ul.






3) Înviați frații în brațe.
4) Ardeți și transați ereticii.
Furios bishko. agrrrrrr.
Despre mine: Mă ridic cu rolurile obișnuite ale râului.

Înapoi la început

Cine altcineva ar descrie în detaliu cum să găsească acest "NPC Klein".

Stalingrad: Uther - Phoenix Knight 79 / Cardinalul 79 - R.I.P. | | Desperion: Wemund - Cavalerul lui Sigel 95 / Episcopul 75
Au jucat zeci de raze de soare, reflectând din armura de panzer aurită a unuia dintre soldați. O șuviță de păr alb împrăștiate de vânt, un pic caracteristici faciale unghiulare, o cicatrice pe obrazul stâng și pomeților, ochi albaștri, fără fund, care poartă amprenta unei scurte, dar ultimii ani foarte dificile. Paladin privi cu inima spre inamicul său ...

Înapoi la început

Puteți trece printr-un nub de TP TPKnutsya (nu în cazul în care gnome de la efortul de muncă grea să ia) și pe dohom, acolo rula un pic. Sau de la intrare (prin HS până la jumătate, îmi amintesc) alerga acolo, + acolo este mai ușor să-ți amintești de drum. în primul loc puteți trece prin curent cu daguerre, sau cu Fukka sub SD. Pentru a facilita al optulea paragraf

Dirath a scris: 8. Regizat în forjul zeilor la NPS Klein. Vorbim cu el și vom primi Floating Stone.

puteți efectua chiar la excursia pe platou (ca în cazul în care trece), care nu ar rula de 100 de ori la acest NPC, am făcut-o

RuOFF Aion
Expertul 42 o
Strelok 28 f o r f u n o n

HighSpeed ​​a scris: Știu cum să procedez înainte de acest NPC de la ieșire, știu că calul nu este exact, de mult timp a fost acolo, dar cum voi veni

avem un dirijor care a fost de acord să fie pantofi „de transport“, cred că mai mulți oameni găsesc 7m nu este dificil și poate fi liniară de campanie problemă Hsien în den Valakas. Doar eu nu voi fi cel mai probabil cu o companie de jocuri, o voi face

Am o latură întunecată și am o parte strălucitoare ...
Adevărata plăcere este să le aveți pe amândouă!
Categoric, vanitatea este cea mai iubită dintre păcate.
Este atât de fundamental, dragostea de sine este un drog natural.

Înapoi la început







Trimiteți-le prietenilor: