6 motive pentru care ar trebui să imprimați fotografiile - cele mai bune fotografii!

6 motive pentru care ar trebui să imprimați fotografiile - cele mai bune fotografii!

Opiniile lui partaja fotograful Brady Keyb.

Nu mă înțelege greșit. Îmi place să împărtășesc munca mea pe Internet. Dar uneori aveți nevoie de ceva mai tangibil. Deci, de ce ar trebui să imprimați fotografii? Mai jos sunt argumentele urmate de lucrarea lui Brady Keyb.







6 motive pentru care ar trebui să imprimați fotografiile - cele mai bune fotografii!
1. Îți face mai bine să selectezi cadrele.

6 motive pentru care ar trebui să imprimați fotografiile dvs. - cele mai bune fotografii!
2. Voi deveniți fotograf.

Când imprimați, veți întâlni probleme tehnice cu fotografiile dvs. Uneori la presă au apărut defecte de lumină care nu sunt vizibile pe monitor. În plus, va trebui să imprimați în prealabil cadrul.







6 motive pentru care ar trebui să imprimați fotografiile dvs. - cele mai bune fotografii!
3. Sigiliul inspiră.

Chiar începe să iubești procesul de selectare a fotografiilor, o faci mai atent și gândit. După asta, doriți să luați din nou o cameră și să trageți.

6 motive pentru care ar trebui să imprimați fotografiile dvs. - cele mai bune fotografii!
4. Reveniți la fotografiile vechi.

6 motive pentru care ar trebui să imprimați fotografiile - cele mai bune fotografii!
5. Fotografia imprimată este o perioadă lungă de timp.

Bunica ta are probabil un album în care fotografiile sunt aproape vechi de un secol. Este posibil să existe o unitate de disc și o sursă de încredere, dar vechea hârtie bună este deja testată în timp.

6 motive pentru care ar trebui să imprimați fotografiile dvs. - cele mai bune fotografii!
6. Aveți satisfacție.

Imprimarea unei fotografii este încă de lucru. Fotografiere, selecție, pregătire, procesul de imprimare în sine. Rezultatul vă va da un sentiment de satisfacție.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: