55 de ani, Yuri Gal'tsev despre romanul cu un tânăr

Yuri Galtsev. Foto: presă GLOBAL LOOK / Natalya Loginova

Yuri Galtsev a răspuns la întrebările sensibile ale jurnaliștilor, care au întrebat ce legătură avea cu tânără subordonată Maria Nasyrova. Soția artistului a spus că totul este bine în familia lor. Dar în cel mai apropiat mediu al lui Galtsev există zvonuri contradictorii.







Zvonurile că în familia lui Yuri Galtsev nu sunt bune, au apărut după ce artistul a fost prins în brațele elevului său - artistul în vârstă de 24 de ani, Maria Nasyrova. Au atribuit imediat romanul. Cu toate acestea, jurnaliștii au decis să clarifice situația și i-au sunat pe Galtsev însuși.

„Spune-mi, tu personal interesant să se îngropa în lenjerie murdară altcuiva ce ar trebui să-ți spun despre viața mea personală înainte de a mă cunoștea Nici eu nu-mi pasă să-l discute ???.“ - a rupt toate încercările de a afla adevărul Galtsev.

Reporterii nu s-au liniștit și au contactat soția artistului, actrița Irina Rakshina. La început, Irina nu știa cum să trateze aceste informații. "Nu înțeleg eu nimic, nu știu dacă să cred sau nu", a declarat Rakshina frustrat jurnaliștilor.







O săptămână mai târziu soția lui Galtseva a vorbit cu reporterii mult mai calm. „Nu știi niciodată ce se poate întâmpla în viață, dar soțul meu și eu nu sunt obtinerea divorțat acum în familia noastră bine Nu, nu soțul ei a părăsit familia ..“, - citează site-ul actrita „Komsomolskaia Pravda“.

Jurnaliștii nu s-au oprit aici. Ei au decis să-l cheme pe Maria Nasyrova. Mai mult decât atât, reporterii au provocat în mod specific Maria, cerându-i în cazul în care ea a fost de gând să se căsătorească cu Galtseva lung dacă în dragoste cu el și a spus că ea ar fi avut timp să-i dea un fiu. „Oh, oprește-te - nu este amuzant să scrie că am zece copii de la naștere până la Galtseva gunoaie, sincer !!!“ - a spus ea.

55 de ani, Yuri Gal'tsev despre romanul cu un tânăr

Între timp, în mediul apropiat al artistului există informații conflictuale. De exemplu, vânturile Ghennadi nu au auzit nimic despre o presupusă nouă dragoste Yuriy Galtseva și se confruntă cu „Comunicarea“ Regina Dubovitskaya a observat că actorul sa întâlnit ziua lui cu familia sa (deși nu a fost prezentă și Maria Nasyrova).

Dar fostul director Galtseva Alik Usubiani a spus: „Am predat pe cursul Jura și știu relații Nasyrovu la Galtseva și Mary dezvoltate în ochii mei ea le-a facut, dar detaliile nu au dreptul să-ți spun ....“







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: